Busy do Holandii - Pyrzyce

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób? Nasze busy z Pyrzyc do Holandii oraz busy z Pyrzyc do Belgii opuszczają nasz kraj codziennie. Pozwala to naszym Klientom możliwość dowolnego wyboru daty wyjazdu. Wybierasz dowolny termin i dowolny adres pod który mamy po Ciebie przyjechać. Wyjątkiem od reguły codziennych wyjazdów są święta grudniowe i kwietniowe które nasi kierowcy i ich rodziny spędzają razem. Pyrzyce to jedno z wielu miast jakie obsługujemy. Naszym Klientom oferujemy przewóz osób w systemie door to door. System od drzwi do drzwi polega odebraniu pasażera z wyznaczonego przez niego wcześniej miejsca i odwiezienie go pod wskazany przez niego adres. Nasze nowoczesne busy wyjeżdżające codziennie z Pyrzyc do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), do Belgii a także w przeciwną stronę.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Systematycznie podnosimy jakość oferowanych przewozów. Dotrzyj bezpiecznie do celu w Holandii lub Belgii busami TOMY-ZŁOTÓW

Systematycznie diagnozowanie busów oraz ich ozonowanie przed każdym wyjazdem z Polski zapewnia Państwu maksimum bezpieczeństwa. Ozonowanie pozwala nam na usunięcie większości bakterii i wirusów (do 99%). Działamy na rynku od ponad dwóch dekad! Czas ten pozwolił nam opanować do perfekcji jak dbać o Klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy Wasze bezpieczeństwo. Wiemy również, iż każdy Klient musi być pewny o działania podejmowane przez firmę trasnportową jakiej zlecił przewóz siebie samego we wskazane miejsce. Każdy z nas ma liczne obowiązki - jedynym z nich jest punktualne stawiennictwo w pracy. Nikt nie chce by firma przewozowa po niego nie przyjechała lub żeby bus zepsuł się w czasie jazdy. Oczywiście awarie zdarzają się w każdej firmie ale nam na prawdę rzadko.

Przed przyjazdem busa - w dniu odbioru - wysyłamy Państwu SMS-a o planowanej godzinie odbioru Państwa przez kierowcę. W razie jakichkolwiek opóźnien prosimy o kontakt z naszą infolinią Nasze busy prowadzą mili i uśmiechnięci kierowcy, a co najważniejsze - doświadczonych. Wyruszając w przewóz osób busem do Holandii lub Belgiiz Pyrzyc pamiętajmy o tym, że dzięki naszym wygodnym fotelom mają Państwo możliwość wykorzystania tego czasu na sen. Dzięki dbałości o potrzeby Klienta, korzystają oni wielokrotnie z naszych usług. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Pyrzyce a może przewozy do Belgii? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Pyrzyce przyciągają turystów

Pyrzyce są gminą miejscko - wiejską i miastem powiatowym. Liczba mieszkańców miasta wg. danych z 2016 roku wynosi 19 627 mieszkańców. W mieście znajdują się liczbe zabytki, które przyciągają turystów jak lep na muchy. Są to rodzimi turyściu, z innych krajów Europy (w tym Belgia i Holandia), ale zdarzają się również turyści z dalekiej Azji czy obu Ameryk. Wielu turystów dociera tu naszymi busami. Przywozimy do Pyrzyc również liczne grupy zoorganizowane z Polski. Dzięki naszej usłudze wszyscy wspólnie mogą bawić się przy wimnie - nie myśląc o tym, że jedna osoba musi być kierowcą. Do najcenniejszych zabytków miasta należą: Brama Szczecińska wzniesiona w XV wieku - odbudowana częściowo po wojnie, Baszta Sowia, Baszta Lodowa XV-XVI w.; Baszta Prochowa pierwotnie czatownia, w XV-XVI wieku przerobiona i podwyższona; zrekonstruowana czy Baszta Bluszczu (Połówka, Łukowa, Śpiącej Królewny) przerobiona w XV w

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.