Tuchola

Tanie przewozy i w pełni komfortowe busy z Tucholi do Luksemburga w najlepszej ofercie dostępnej na rynklu na stronie - www.tomy-zlotow.pl. Od ponad dwóch dekad oferujemy przewozy w systemie „door to door”. Podróżujący jadą zatem z nami pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami (jeden w miejscowości Tuchola, a drugi adres np. w Luksemburga). Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy nasze wypasione busy. Są one systematycznie diagnozowane, ozonowane przed każdym wyjazdem z Tucholi (tym sposobem usuwamy 99% drobnoustrojów) a, klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jadąc naszym busem z Tucholi do Luksemburga mogą wykorzystać Państwo czas na drzemkę – busy posiadają wygodne fotele lub na mini seans filmowy na naszym sprzęcie DVD. Ze względu na dużą bazę Klientów układamy krótkie trasy, co znacznie skraca czas przejazdu. Nie trać swojego czasu korzystają z oferty przewozu naszej konkurencji! Rezerwacji w naszej firmie jest banalnie prosta. Można jej dokonać kontaktując się z nami na wskazany powyżej numer telefonu. Busy do Luksemburga Tuchola? To musi być TOMY-ZLOTÓW. Czekamy na Twój telefon. Luksemburg jest bliżej niż myślisz!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

TUCHOLA.jpg


Tuchola jest miastem powiatowym położonym leżącym w Kujawach. Zewsząd miasto otoczone jest przez wodę. Znajdują się tu rzeki: Brda, Hozjanna, Kicza oraz jeziora: Głęboczek, Mielonek i Zamkowe. Jest to południowa część Pomorza Gdańskiego na skraju zachodniej części Borów Tucholskich. Tereny te przyciągają wielu turystów, w tym tych ze Luksemburga. Przyjeźdżają oni tu często naszymi busami.