Busy do Belgii

Codziennie rano pojedziesz z nami busem z Polski do Belgii pod dom. Z nami pojedziesz w komfortowych warunkach do pracy, na wycieczkę czy do rodziny, a w ramach biletu bezpłatnie zabierzesz swój bagaż. Twoja podróż startuje we wskazanym przez Ciebie miejscu, i odbywa się pod wskazany wcześniej adres. Powroty organizujemy popołudniu od 12, rano będąc już na miejscu. Wyjazdy door to door to oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki czemu nie uszczuplają one nadmiernie budżetu. Przewozy z Polski do Belgii od drzwi do drzwi realizujemy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Rezerwacje przyjmujemy rezerwacje 8 -22 ZADZWOŃ +48 600-629-301

obszar obsługi

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy zabiorą Cię nowoczesnymi autami we wskazane miejsce. Sprawdź nas i wybierz się razem z nami w podróż! Jadąc z nami możesz zabrać dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Walizki umieszczamy w luku bagażowym, a bagaż podręczny pasażer trzyma na kolanach lub pod siedzeniem.


REZERWACJE (3).png

WIADOMOŚĆ SMS:

  1. data wyjazdu,
  2. adres początkowy i końcowy
  3. dane pasażera,
  4. telefon kontaktowy.


Busy Polska-Belgia z adresu pod adres


Przejazdy odbywają się pomiędzy dwoma adresami wskazanymi przez klientów. Nasze usługi nie są dostępne w pierwszy dzień świąt bożonarodzeniowych, oraz w pierwsze dwa dni świąt kwietniowych. Przez wszystkie pozostałe dni roku naszej usługi wykonujemy z pełną sumiennością i bez dni wolnych. Nasz bus Polska-Belgia zabierze Cię pomiędzy dwoma wyznaczonymi adresami (oczywiście na terenie naszej obsługi).

Na zamieszczonej obok mapce wskazujemy niemal dokładnie obszar na jakim działamy w kraju i poza nim. Dokładność mapki oscyluje w granicach +/- 30 km. Jeśli miejscowość z której chcesz pojechać nie znajduje się w części granicznej, to możesz być pewnym, że po Ciebie przyjedziemy. W wyznaczonej zonie obsługujemy wszystkie miasta wsie i wioski. Wyruszamy w trasę od poniedziałku do niedzieli wczesnym rankiem, a powroty rozpoczynają się od południa (11-12).Wybierz tani bus do Belgii codziennie w korzystnej cenie


Chcesz przedostać się na wskazany adres, wybierając ofertę w TOMY, ale zastanawiasz się nad kosztami? Posiadamy stabilne ceny, dzięki czemu nie podwyższamy ich w grudniu, kiedy ludzie jadą do swoich rodzin celebrować święta. Oferujemy korzystne cenowo przejazdy z adresu pod adres, ale finalne koszty zależą od odległości pomiędzy dwoma punktami wskazanymi nam przez klientów. Ważnym czynnikiem wpływającym na cenę są także opłaty jakie musimy ponieść w związku z zakupem paliwa w Polsce. Kiedy ceny paliwa spadają, to nasze warunki finansowe wracają do starego obrazu.

bus Polska-Belgia cena

Orientacyjna cena waha się obecnie w granicach 450 -500 zł. Korzystając z oferty naszych przewozów minibusami, prosimy zaznajomić się z podstawowymi przepisami w nich panującymi. Prosimy zabrać ze sobą dobry humor aby kurs minął wszystkim pasażerom w dobrych nastrojach :) Pamiętaj, że to co dozwolone w Belgii, nie zawsze jest dozwolone w Polsce!


Przewozy do Belgii z doświadczonymi kierowcami


Poszukujesz dobrej oferty na przewóz osób Polska- Belgia? W naszej firmie jeździmy komfortowymi busami Renault Traffic. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w wygodne fotele z zagłówkiem, które umożliwią sen. Nie oszczędzamy na klimatyzacji, co sprawia że podróż odbywa się w komfortowych warunkach termicznych. Każdy pojazd wyposażyliśmy także w lampki doświetlające, czy przednie gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę.

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców. Przed rozpoczęciem trasy powrotnej nasi kierowcy mają długi czas by się wyspać, dzięki czemu jadą stabilnie. Wyspany kierowca reaguje odpowiednio na drogach, a więc długi sen to wymóg jaki stawiamy naszym kierowcom. Sprawdź na mapce u góry czy obsługujemy Twoje miasto! Od wielu lat wyznajemy zasadę - dziś zamawiasz, a jutro jedziesz pomiędzy dwoma wskazanymi adresami! Skorzystaj z naszych usług.


Bagaż


bagaż.png

Jadąc z nami możesz zabrać dużą ilość bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych busów. Prosimy o opisanie je imiennymi plakietkami. Ułatwi, to ich wydawanie, a także zlokalizowanie właściciela przy ewentualnym zaginięciu. W naszej firmie nie zapłacisz za bagaż. W ramach uiszczonej opłaty za przejazd możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny może mieć maksymalny wymiar normalnego miejskiego plecaka. Umieszczany jest on na kolanach podróżującego z Polski lub pod fotelem. Jeśli masz problemy z poruszaniem się, lub po prostu potrzebujesz pomocy, poproś o nią naszego kierowcę.


Zarezerwuj transport do Belgii z Polski. Odpowiadamy na wasze pytania.


Przewozy do Belgii z Polski można zarezerwować na naszej infolinii, oraz poprzez wysłanie SMS-a na nasza numer telefonu, dzięki czemu skraca się czas jaki trzeba na to poświęcić. W wiadomości należy podać: adres początkowy i końcowy, godność pasażera, sposób płatności oraz numer kontaktowy. Walutami rozliczeniowymi są złotówki i euro. Podróż z adresu pod adres można opłacić także u kierowcy lub dokonując przelewu na nasz numer konta bankowego.

1. Czy podczas podróży są postoje?
Tak, zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. gdzie można kupić prowiant i skorzystać z WC.

2. Czy mogę płacić u kierowcy?
Tak. Przyjmujemy codziennie także przelewy. Przy płatności z góry za przejazd tam i z powrotem udzielamy rabatu! Płacąc w gotówce, miej odliczoną kwotę,

3. Z jakim wyprzedzeniem powinienem rezerwować przejazd?
Najlepiej rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale zazwyczaj dziś zamawiasz a jutro jedziesz.