Belgia

BUSY DO BELGII: Wielkopolska, woj. pomorskie, kujawsko pomorskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie

Szukają Państwo ofertę na tanie busy z Polski do Belgii lub w przeciwną stronę? Jeśli tak to znakomicie trafiliście. TOMY ZŁÓTÓW od wielu lat prowadzi przewóz osób do Belgii. Podróż odbywa on się naszymi wypasionymi busami marki Renault Traffic. Prowadzimy przewóz w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Oznacza to tyle, iż Twoja podróż odbywa się między dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Z Polski nasze busy wyjeżdżają wczesnym rankiem. Każdego dnia dbamy o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Każdorazowo przed wyjazdem do Belgii poddajemy ozonacji nasze busy. Proces ozonacji pozwala usunąć ponad 99% wirusów i bakterii. Państwa życie i zdrowie jest dla nas najważniejsze. Zamów właśnie teraz miejsce w jednym z naszych busów. Wybierz na swoim telefonie nr telefonu widoczny w górnej części ekranu i do nas zadzwoń lub po prostu wyślij SMS-a. Pracujemy codziennie w godzinach od 8 do 22 lub dłużej. W każdy poniedziałek i piątek nasze busy wyjeżdżają do Danii. W Polsce obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Pomorskie, Kujawsko Pomorskie, woj. Lubuskiem oraz województwo Zachodniopomorskie. Nasi kierowcy i sprawne busy zapewnią Ci sprawny i bezpieczny przewóz osób busem do Danii. Sprawne busy, uprzejmi i wyspani kierowcy oraz sumienni pracownicy infolinii to tylko niektóre atuty naszej firmy. Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu każdego przewozu osób możesz poczuć pełnię bezpieczeństwa. Busy do Danii z Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW! Dania na wyciągnięcie Twojej ręki!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy z Polski do Belgii

Obsługa grup zorganizowanych, przewóz listów, paczek i dokumentów


Busy z Polski do Belgii to nie nasza jedyna usługa, choć jedna z tych wiodących. W naszej bogatej ofercie znajdą również Państwo ofertę na transport busem z Polski do Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Luksemburga czy Danii. W Polsce na naszym celowniku są Klienci z: Województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Lubuskiego czy Kujawsko Pomorskiego. Oferujemy tanie busy z Polski do Belgii w cenach nie do pokonania. Z nami zawsze tanio, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz we wskazany przez Ciebie adres. Co możemy zaoferować naszym Klientom? Tani i kompleksowy przewóz osób (przewóz osób prywatnych busem, przewóz pracowników, transport grup zorganizowanych) oraz przewóz paczek i listów z Polski chociażby do Belgii. Naszą komplementarną usługą jest przewóz listów i małych paczek. Przewóz paczek o większych gabarytach uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego. Współpracują z nami liczne (i bardzo zadowolone) agencje pracy. Jeśli prowadzisz jedną z takich agencji możemy Ci zaoferować niższe ceny przy stałej współpracy. Współpracując z nami zyskujesz również pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Przewóz pracowników do Belgii z TOMY ZŁOTÓW to czysty interes. Zyskaj pewność bezpieczeństwa i gwarancję najlepszych cen! Zadzwoń już dziś i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Zobacz także:
- Wielkopolska
- Zachodniopomorskie
- Lubuskie
- Kujawsko Pomorskie
- Pomorskie

Przewóz osób z Polski do Belgii w systemie door to door (od drzwi do drzwi).


Szukasz najlepszej oferty na przewóz osób do Belgii? -Wybierz się zatem z nami w komfortową podróż w systemie od drzwi do drzwi (z ang „door to door” )? Stale, od kilkunastu lat oferujemy tani przewóz osób busem z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii. W naszym kraju obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Lubuskie, pomorskie, Kujawsko Pomorskie i Zachodniopomorskie. U nas zawsze znajdziesz najtańszy przewóz osób busem w systemie od drzwi to drzwi (door to door). Tym samym jadąc z nami nigdzie nie musisz się ruszać. Przyjedziemy po Ciebie naszym busem pod wskazany adres, i weźmiemy Cię tam gdzie tego potrzebujesz. Może to być duże miasto lub mała wioska. Jeden z naszych busów i jeden kierowca przyjedzie właśnie po Ciebie w miejsce Twojego pobytu. Dokładny obszar obsługi jaki oferuje nasza firma znajdziesz w zakładce„mapka”. Przewóz osób busami do Belgii to oczywiście tylko jedna z usług jaką oferujemy. Agencjom pracy tymczasowej i stałej oferujemy tani i bezpieczny przewóz pracowników do Danii i nie tylko. Obsługujemy agencje polskie jak i duńskie. We wczesnych godzinach porannych rozpoczyna się kursy z Polski, z Belgii wracamy wieczorem. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Busy do Belgii? Sprawdź ofertę TOMY ZŁOTÓW!