Belgia

BUSY DO BELGII CODZIENNIE

Szukają Państwo ofertę na tanie busy z Polski do Belgii lub w przeciwną stronę? Jeśli tak to znakomicie trafiliście. TOMY ZŁÓTÓW od wielu lat prowadzi przewóz osób do Belgii. Podróż odbywa on się naszymi wypasionymi busami marki Renault Traffic. Prowadzimy przewóz w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Oznacza to tyle, iż Twoja podróż odbywa się między dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Z Polski nasze busy wyjeżdżają wczesnym rankiem. Każdego dnia dbamy o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Każdorazowo przed wyjazdem do Belgii poddajemy ozonacji nasze busy. Proces ozonacji pozwala usunąć ponad 99% wirusów i bakterii. Państwa życie i zdrowie jest dla nas najważniejsze. Do Belgii nasze wyjeżdżają codziennie przewożąc naszych Klientów w systemie "door to door". Busy do Belgii codziennie w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Zamów właśnie teraz miejsce w jednym z naszych busów. Wybierz na swoim telefonie nr telefonu widoczny w górnej części ekranu i do nas zadzwoń lub po prostu wyślij SMS-a. Pracujemy codziennie w godzinach od 8 do 22 lub dłużej. Siedem dni w tygodniu nasze busy wyjeżdżają do Belgii. W Polsce obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolszczyzna, Lubuszczyzna, Pomorze Zachodnie, Pomorze oraz Kujawy. Nasi kierowcy i sprawne busy zapewnią Ci sprawny i bezpieczny przewóz osób busem do Belgii. Sprawne busy, uprzejmi i wyspani kierowcy oraz sumienni pracownicy infolinii to tylko niektóre atuty naszej firmy. Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu każdego przewozu osób możesz poczuć pełnię bezpieczeństwa. Busy do Belgii z Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW! Belgia jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy z Polski do Belgii

Obsługa grup zorganizowanych, przewóz listów, paczek i dokumentów


Busy z Polski do Belgii to nie nasza jedyna usługa, choć jedna z tych wiodących. W naszej bogatej ofercie znajdą również Państwo ofertę na transport busem z Polski do Belgii i nie tylko. W Polsce na naszym celowniku są Klienci z: Wielkopolszczyzna, Lubuszczyzna, Pomorze Zachodnie, Pomorze oraz Kujawy. Oferujemy tanie busy z Polski do Belgii w cenach nie do pokonania. Z nami zawsze tanio, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz we wskazany przez Ciebie adres. Co możemy zaoferować naszym Klientom? Tani i kompleksowy przewóz osób (przewóz osób prywatnych busem, przewóz pracowników, transport grup zorganizowanych) oraz przewóz paczek i listów z Polski chociażby do Belgii. Naszą komplementarną usługą jest przewóz listów i małych paczek.

Przewóz paczek o większych gabarytach uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego. Współpracują z nami liczne (i bardzo zadowolone) agencje pracy. Jeśli prowadzisz jedną z takich agencji możemy Ci zaoferować niższe ceny przy stałej współpracy. Współpracując z nami zyskujesz również pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Przewóz pracowników do Belgii z TOMY ZŁOTÓW to czysty interes. Zyskaj pewność bezpieczeństwa i gwarancję najlepszych cen! Zadzwoń już dziś i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Przewóz busem z Polski do Belgii "door to door"


Szukasz najlepszej oferty na przewóz osób do Belgii? -Wybierz się zatem z nami w komfortową podróż w systemie od drzwi do drzwi (z ang „door to door” )? Stale, od kilkunastu lat oferujemy tani przewóz osób busem z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii. W naszym kraju obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolszczyzna, Lubuszczyzna, Pomorze Zachodnie, Pomorze oraz Kujawy. U nas zawsze znajdziesz najtańszy przewóz osób busem w systemie od drzwi to drzwi (door to door). Tym samym jadąc z nami nigdzie nie musisz się ruszać. Przyjedziemy po Ciebie naszym busem pod wskazany adres, i weźmiemy Cię tam gdzie tego potrzebujesz. Może to być duże miasto lub mała wioska.

Jeden z naszych busów i jeden kierowca przyjedzie właśnie po Ciebie w miejsce Twojego pobytu. Dokładny obszar obsługi jaki oferuje nasza firma znajdziesz w zakładce„mapka”. Przewóz osób busami do Belgii to oczywiście tylko jedna z usług jaką oferujemy. Agencjom pracy tymczasowej i stałej oferujemy tani i bezpieczny przewóz pracowników do Belgii i nie tylko. Obsługujemy agencje polskie jak i duńskie. We wczesnych godzinach porannych rozpoczyna się kursy z Polski, z Belgii wracamy wieczorem. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Busy do Belgii? Sprawdź ofertę TOMY ZŁOTÓW!

Co warto wiedzieć o Belgii

Belgia, Królestwo Belgii - jest to kraj o charakterze federacyjnym, który znajduje się na terytorium zwanym Niderlandy. W Belgii obowiązują trzy strefy językowe: francuska, niderlandzka i niemiecka. Kraj ten mimo swoich niewielkich rozmiarów jest członkiem wielu organizacji międzynarodowych, w tym: Organizacja Narodów Zjednoczonych, Unii Europejskiej i Paktu Północnoatlantyckiego. Do Belgii poza naszymi busami można dotrzeć samolotem. W 1999 roku funkcjonowały tu 42 lotniska, w tym 24 o nawierzchni bitumicznej. Największymi portami lotniczymi są te mieszczące się w Brukseli: Brussel Nationaal/Bruxelles-Nationa oraz port lotniczy Bruksela-Charleroi (znany jako Aéroport de Charleroi Bruxelles-Sud). W transporcie towarów drogą lotniczą główną rolę odgrywają porty lotnicze Bruxelles-National oraz Liège-Bierset.. W Belgii bardzo mocno został rozwinięty transport śródlądowy. Rzeki wykorzystywane są głównie do transportu towarów. W tym kraju - mimo niewielkich rozmiarów istnieje 2043 km wodnych szlaków śródlądowych. Ponad półtorej tysiąca kilometrów otwartych jest dla żeglugi. Najważniejszym z nich jest kanał Alberta łączący port w Liège z Antwerpią.