Pomorskie

Wybierasz się w podróż do Belgii? Szukasz taniej i bezpiecznej oferty na przewóz osób? W wyszukiwarce wpisałeś frazę „busy z Pomorskiego do Belgii” lub frazę pokrewną? Jeśli tak, to na naszej stronie znajdziesz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Firma TOMY ZŁOTÓW codziennie oferuje tani przewóz osób z Pomorskiego do Belgii oraz z Belgii do Polski. Jadąc z nami zyskujesz pewność swojego bezpieczeństwa oraz najlepsze ceny na rynku. Do Państwa dyspozycji przekazujemy sprawne i klimatyzowane busy, miłych pracowników infolinii oraz oraz sztab najlepszych kierowców. Belgię, Holandię oraz centralne Niemcy obsługujemy każdego dnia. Z Pomorskiego wyruszamy z samego rana (czasem już po północy). Powroty z Belgii do Polski odbywają się również każdego dnia. Powroty rozpoczynają się od godziny 17. Chcesz zamówić u nas busa?

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacja telefoniczna busów do Belgii

Zadzwoń na podany przez nas numer telefonu aby ustalić z pracownikiem naszej infolinii czynnej codziennie do 22 szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy południowe tereny województwa. Trasę woj. Pomorskie – Belgia obsługujemy w systemie „door to door”. W ramach dogodnej dla Klienta usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak to już dziś zamów tani przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Belgii Pomorskie? Skorzystaj z naszej oferty – z pewnością Ciebie zadowoli. Belgia przyciąga Polaków dobrymi zarobkami, miastami bogatymi w piękną architekturę oraz otwartością jej mieszkańców. Jeździmy tu do pracy, w odwiedziny do rodziny i znajomych czy po prostu w celach turystycznych. W Belgii mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W woj. Pomorskim obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie w tym również: Choszczno czy Chojnice.

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Kilka ciekawych informacji o województwie

W roku 2012 odbył się Euro 2012 w Polsce i na stadionie w Gdańsku były mecze piłkarskie na stadionie Energa Gdańsk. Na terenie województwa znajduje się średniowieczny zamek w Malborku, który jest największym kompleksem zamkowym na świecie. W województwie pomorskim odbywa się wiele festiwali muzycznych. Do najbardziej znanych należą: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Festiwal Muzyczny w Sopocie i Sopot Top Trendy Festiwal, Festiwal Szekspirowski, Open’er Festiwal oraz wiele innych. Czy wiesz że województwo jako jedno z dwóch w Polsce graniczy z Rosją? Jeśli się zdziwiliście tym faktem to zapewne zapomnieliście o Obwodzie Kalinigradzkim. Jest to jedna z kilku enklaw istniejących obecnie w Europie. Warto poczytać o historii tego regionu!

Obsługiwane miasta w Belgii

W Belgii obsługujemy wszystkie miasta, miasteczke oraz wioski. Z nami dostaniesz się do wielkich, bogatych io rozciągających się na wiele kilometrów ośrodków miejskich takich jak: Antwerpia, Gandawa, Flandria Wschodnia, Charleoi, Hainaut czy Liège ale również do mniejszych miejscowości takich jak: Aalst, Aalter,, Aarschot czy Aaertrselaas. Interesujesz się fizyką? Polecamy do zobaczenia Atomium – jest to monumentalny model kryształu żelaza który został powiększony aż 165 miliardów razy. Usytuowany jest on w brukselskiej dzielnicy Laeken na przedmieściach Brukseli. Został zbudowany z okazji Wystawy Światowej w Brukseli w 1958 jako symbol ówczesnych naukowych oraz technicznych osiągnięć „wieku atomu”.