Pomorskie

Wybierasz się w podróż do Belgii? Szukasz taniej i bezpiecznej oferty na przewóz osób? W wyszukiwarce szukałeś firmy oferującej busy z Pomorskiego do Belgii? Już nie szukaj, przewozy z pomorskiego do Belgii wykonujemy codziennie. Jeśli tak, to na naszej stronie znajdziesz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Firma TOMY ZŁOTÓW codziennie oferuje tani przewóz osób z Pomorskiego do Belgii oraz z Belgii do Polski. Jadąc z nami zyskujesz pewność swojego bezpieczeństwa oraz najlepsze ceny na rynku.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy sprawne i klimatyzowane busy, miłych pracowników infolinii oraz oraz sztab najlepszych kierowców. Belgię obsługujemy codziennie, co umożliwia swobodny wybór terminu. Z województwa pomorskiego wyruszamy z samego rana (czasem już po północy). Powroty z Belgii do Polski odbywają się również każdego dnia. Powroty rozpoczynają się od godziny 17. Chcesz zamówić u nas busa?ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z pomorskiego do Belgii

Zadzwoń na podany przez nas numer telefonu aby ustalić z pracownikiem naszej infolinii czynnej codziennie do 22 szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy południowe tereny województwa. Trasę woj. Pomorskie – Belgia obsługujemy w systemie „door to door”. W ramach dogodnej dla Klienta usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak to już dziś zamów tani przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW.

Busy do Belgii Pomorskie? Skorzystaj z naszej oferty – z pewnością Ciebie zadowoli. Belgia przyciąga Polaków dobrymi zarobkami, miastami bogatymi w piękną architekturę oraz otwartością jej mieszkańców. Jeździmy tu do pracy, w odwiedziny do rodziny i znajomych czy po prostu w celach turystycznych. W Belgii mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W woj. Pomorskim obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie w tym również: Choszczno czy Chojnice.

W Belgii obsługujemy wszystkie miasta, miasteczke oraz wioski. Z nami dostaniesz się do wielkich, bogatych io rozciągających się na wiele kilometrów ośrodków miejskich takich jak: Antwerpia, Gandawa, Flandria Wschodnia, Charleoi, Hainaut czy Liège ale również do mniejszych miejscowości takich jak: Aalst, Aalter, Aarschot czy Aaertrselaas. Interesujesz się fizyką? Polecamy do zobaczenia Atomium – jest to monumentalny model kryształu żelaza który został powiększony aż 165 miliardów razy. Usytuowany jest on w brukselskiej dzielnicy Laeken na przedmieściach Brukseli. Został zbudowany z okazji Wystawy Światowej w Brukseli w 1958 jako symbol ówczesnych naukowych oraz technicznych osiągnięć „wieku atomu”. Jadąc do Belgii skorzystaj z naszej oferty przewozowej!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z BELGII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg