Luksemburg

BUSY DO LUKSEMBURGA: Wielkopolska, woj. pomorskie, kujawsko pomorskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie


Interesuje Cię oferta na tanie busy z Polski do Luksemburga lub w przeciwną stronę? Jeśli tak to jesteś w odpowiednim miejscu. TOMY ZŁÓTÓW od nastu lat prowadzi przewóz osób do Luksemburga. Podróż w naszej firmie odbywa się wypasionymi busami marki Renault Traffic. Transport osobowy w naszej firmie odbywa się w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi, z adresu na adres). Jest to dla Twojej wygody, gdyż podróż odbywa się między dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Z Polski busy wyruszają wczesnym rankiem. Codziennie naszym priorytetem jest Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Przed każdym kursem do Luksemburga poddajemy ozonacji nasze busy, co pozwala nam usunąć ponad 99% wirusów i bakterii.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Proste rezerwacje - zobacz jak zamówić busa do Luksemburga i poznaj szczegóły usługi

Wybierz nasz nr telefonu widoczny powyżeji właśnie teraz zarezerwuj swoje miejsce w jednym z naszych busów. Po prostu do nas nas zadzwoń lub wyślij SMS-a. Codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 8 do 22 lub dłużej. Busy do Luksemburga odjeżdżają w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Pomorskie, Kujawsko Pomorskie, woj. Lubuskiem oraz województwo Zachodniopomorskie. Nasi kierowcy i sprawne busy zapewnią Ci sprawny i bezpieczny przewóz osób busem do Luksemburga. Posiadamy flotę niezawodnych busów, sztab zawsze wypoczętych kierowców i odpowiedzialnych pracowników infolinii, a dzięki ubezpieczeniu Twojego przewozu osób możesz poczuć pełnię bezpieczeństwa. Busy do Luksemburga z Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW! Luksemburg na wyciągnięcie Twojej ręki!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

przewóz osób Polska Luksemburg

Przewozimy paczki w rozmiarze S i M -poznaj usługi dodatkowe

Busy z Polski do Luksemburga to jedna z naszych wiodących usług, którą oferujemy w każdy poniedziałek i piątek. W naszej rozbudowanej ofercie znajdą również Państwo ofertę na transport busem z Polski do Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Belgii czy Danii. W Polsce jeździmy z: Województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Lubuskiego czy Kujawsko Pomorskiego. W naszej ofercie znajdziesz m.in. tanie busy z Polski do Luksemburga w cenach nie do przebicia. Z nami zawsze tanio, bezpiecznie i wygodnie dotrzesz we wskazane nam przez Ciebie miejsce. Co Oferujemy naszym Klientom? Każdego dnia prowadzimy przewóz osób (przewóz osób prywatnych busem, przewóz pracowników, transport grup zorganizowanych) oraz transport małych paczek i listów. Przewóz paczek rozmiarach M i L warunkujemy stanem zapełnienia luku bagażowego torbami podróżujących z nami Klientów.

Obsługa agencji pracy stałej i tymczasowej

Wśród naszych Klientów znajdują się liczne agencje pracy. Jeśli prowadzisz agencję pracy stałej lub tymczasowej, to możemy Ci zaoferować najlepsze ceny na rynku. Każda agencja pracy otrzymuje indywidualnego konsultanta, który pomoże w koordynowaniu pracowników we wskazane miejsce. Zdecydowanie ułatwia to agencjom pracy kontakt z naszą firmą. Jeden konsultant w pełni ogarnie wszystkie tematy związane z obsługą Państwa pośrednictwa pracy Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Przewóz pracowników do Luksemburga z TOMY ZŁOTÓW to najlepszy z możliwych wyborów. Zyskaj bezcenną pewność bezpieczeństwa dla siebie lub swoich pracowników oraz gwarancję najlepszych cen! Zadzwoń już dziś i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję! Luksemburg jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Przewóz osób z Polski do Luksemburga w systemie od drzwi do drzwi (z ang. „door to door”)

Szukasz oferty skrojonej na miarę Twoich potrzeb na przewóz osób do Luksemburga? -Jeśli tak to wybierz się z nami komfortową podróż w systemie od drzwi do drzwi (z ang „door to door” ). Posiadamy najlepszą ofertę na tani przewóz osób busem z Luksemburga do Polski oraz z Polski do Luksemburga. W naszej obsłudze są takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Lubuskie, Pomorskie, Kujawsko Pomorskie i Zachodniopomorskie. W naszej firmie zawsze znajdziesz najtańszy przewóz osób busem w systemie od drzwi to drzwi (door to door). Jeżdżąc w tym systemie przyjedziemy po Ciebie naszym busem pod wskazany adres, i weźmiemy Cię tam gdzie tego potrzebujesz. Nie ma to dla nas znaczenia czy jest to duże miasto lub mała wioska.


W dniu Twojego wyjazdu


Nasz wypasiony bus i jeden z kierowców przyjedzie właśnie po Ciebie w wybraną przez Ciebie destynację. Swoje przybycie potwierdzi w wybranym przez ciebie dniu. Przed przyjazdem kierowca wysyła SMS-a z przybliżoną godziną przyjazdu po Ciebie. Szanuj pozostałych pasażerów i bądź punktualnie w wyznaczonym miejscu. Sprawdź dokładny obszar naszej obsługi w zakładce„mapka”. Przewóz osób busami do Luksemburga to jedna z wielu oferowanych przez nas usług. Agencjom pracy tymczasowej i stałej oferujemy tani i bezpieczny przewóz pracowników do Luksemburga i nie tylko. Z Polski często kursy rozpoczynamy tuż po północy, a z Luksemburga wracamy wieczorem. Z nami bezpiecznie i zawsze na czas dotrzesz w wybrane miejsce. Busy do Luksemburga? Sprawdź ofertę TOMY ZŁOTÓW!

Co warto wiedzieć o Luksemburgu

Luksemburg jest niewielkim krajem o łącznej powierzchni wynoszącej 2586 km². Luksemburg należy do dwóch organizacji międzynarodowych: Unia Europejska oraz NATO. Luksemburg nie ma dostępu do morza. Jest typowym krajem śródlądowym. Najdłuższą granice wynoszącą 148 km ma z innym krajem Beneluksu - Belgią. Luksemburg ma stosunkowo płaską powierzchnię. Najwyższym punkjtem jest Kneiff o wysokości 560 m n.p.m., z kolei najniższym punktem jest rzeka Mozela znajdująca się 133 m n.p.m - tym samym łatwo stwierdzić, iż Luksemburg nie posiada depresji. Najbardziej rozwiniętą z gałezi luksemburskiej gospodarki jest hutnictwo żelaza. Żelazo to w wiekszości pochodzi z importu, gdyż kraj posiada bardzo mało złóż surowców naturalnych. Głównym żródłęm energii w Luksemburgu są hydroelektrownie, które dostarczają aż 60% energii elektrycznej dostarczanej do domów i przemysłu. Rozwinął się tu przemysł metalowy, maszynowy, chemiczny (tworzyw sztucznych, gumowych), spożywczy (Luksemburg słynie ze znakomitych piw), skórzany (związany głównie z hodowlą norek). Luksemburg jest przepięknym krajem z licznymi zabytkami, o których moglibyśmy pisać i pisać. Nie ma tu na to miejsca, więc zachęcamy do zobaczenia zdjęć w internecie. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd to koniecznie skorzystajcie z naszych busów!