Busy Polska Luksemburg

Busy do Luksemburga


obszar

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób? Oferujemy busa do Luksemburga z Polski codziennie dostępnego w dobrej cenie. Znajdziesz u nas usługi, dzięki którym przedostaniesz się do tego pięknego i małego kraju. Wykonujemy przewozy do Luksemburga z Polski z adresu na adres, co wiąże się z podróżą pomiędzy dwoma wskazanymi adresami. Tani transport z Polski do Luksemburga organizujemy od drzwi do drzwi bez przesiadek (niemal zawsze). W naszej firmie nadasz także paczki podążające door to door. Przejazdy codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii, a nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji -> +48 600-629-301 Jesteśmy dostępni rano i wieczorem (cały dzień)!

Nasze pojazdy oferują kameralną atmosferę, gdyż mieszczą maksymalnie ośmiu pasażerów i kierowcę. Każdy nasz bus jest sprawny, ma działającą klimatyzację, sprzęt sprzęt audiowizualny, fotele zapewniające komfort, a także punkt ładowania. Nasi doświadczeni kierowcy są zawsze wyspanych przed podróżą, co sprzyja bezpieczeństwu. Zakupiony bilet umożliwia zabranie bagażu w liczbie trzech sztuk na głowę. TOMY to doświadczony przewoźnik, który szybko sprawnie, stosunkowo tanio i bezpiecznie zabierze Cię we wskazane miejsce. Zapraszamy do wspólnej wyprawy busami na trasie Polska Luksemburg.

Przewóz osób z Polski do Luksemburga


Z nami pojedziesz busem z Polski do Luksemburga codziennie w dobrej cenie. Z nami przejazd odbywa się z dowolnie wybranego punktu A do punktu B. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy w dniu podróży są z Państwem w kontakcie. Pandemia COVID-19 wymusiła na nas stosowanie większych rygorów bezpieczeństwa. W związku z tym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowane przed transportem. W tym celu zakupiliśmy ozonator, który pozwala nam zniszczyć niemal wszystkie drobnoustroje.

Jeździmy na tej trasie od ponad dwudziestu lat i w tym okresie przewieźliśmy szczęśliwie wielu pasażerów do wskazanej destynacji. Na tej trasie obsługujemy zazwyczaj turystów, ale zdarzają się także osoby które tu pracują. Wielu naszych rodaków pracuje tu zarobkowo, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt. W czasie przejazdu zatrzymujemy się na stacjach benzynowych, na których można skorzystać z WC i zakupić jedzenie. W naszych busach obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów wyskokowych - prosimy o przestrzeganie tej zasady. Zadbaj o także o komfort podróży pozostałych pasażerów!


Rezerwacje w pigułce


 1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres!
 2. Rezerwacje przyjmujemy codziennie od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
 3. Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel: +48 600-629-301,
 4. Rezerwacja email dostępna jest pod adresem: biuro@tomy-zlotow.pl,
  prosimy podać: dane pasażera, datę wyjazdu i powrotu (ewentualnie), adres początkowy i końcowy przejazdu, telefon komórkowy (najlepiej polski),
 5. Płatność można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy (złotówki i euro),
 6. Dzień przed wyjazdem otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy,
 7. W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie!


BAGAŻ, UDOGODNIENIA


bagaż

W ramach poniesionej opłaty za przejazd, każdy pasażer uprawniony jest do zabrania trzech sztuk bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych busów. Prosimy o podpisanie ich swoich imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, dzięki czemu łatwo będzie można przypisać je do właściciela. Bagaż podręczny pasażer powinien mieć przy sobie, lub pod fotelem (są to plecaki, lub torby o standardowych rozmiarach).

 1. Łączna suma wymiarów jednej walizki (długość, szerokość głębokość) nie powinna przekraczać 160 cm +/- 5 cm,
 2. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać wagi 5 kg oraz nie być większy od standardowego plecaka szkolnego.

W ramach udogodnienia podróży wszystkie nasze mikrobusy posiadają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, światełka, sprzęt DVD a także gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Nasze pojazdy wyposażone są także w wygodne fotele, dzięki którym wyjdziesz wypoczętym i gotowym na zwiedzanie. Zapraszamy do wspólnej podróży!


Co warto wiedzieć przed podróżą


Planując wyjazd z Polski do Luksemburga warto zapoznać się z podstawowymi informacjami. Jeśli jesteś obywatelem UE lub EOG i jedziesz na krócej niż 90 dni, to nie potrzebujesz wizy. Jeśli planujesz dłuższy pobyt (powyżej 90 dni) lub innego rodzaju pobyt niż turystyczny, mogą obowiązywać inne wymagania wizowe i formalności. W takim przypadku warto skonsultować się z odpowiednimi instytucjami lub konsulatem. Jeśli nie jesteś obywatelem z tych krajów, to koniecznie sprawdź formalności wizowe przed podróżą.

Oficjalną walutą jest euro (EUR). W większości miejsc akceptowane są karty płatnicze, ale warto zawsze mieć trochę gotówki przy sobie, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Kraj oferuje różnorodność opcji zakwaterowania, od luksusowych hoteli po pensjonaty i hostele. Warto wcześniej zarezerwować nocleg, szczególnie w okresach szczytowego sezonu turystycznego. Jest to kraj o bogatej historii i kulturze. Warto odwiedzić takie miejsca jak Zamek Luksemburski, Katedra Notre-Dame, Miejskie Mury, a także Esch-sur-Alzette czy Vianden. Wybierz przejazdy z nami.Busy z Luksemburga do Polski


W naszej firmie zarezerwujesz przewozy do Polski z Luksemburga, które realizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty (po północy). W razie rezerwacji przejazdu w obie strony, każdemu pasażerowi przysługuje rabat - o szczegóły zapytaj na naszej infolinii. Cena przejazdu jest identyczna w jedną i w drugą stronę. Zapraszamy do wspólnej podróży!

buy Luksemburg Polska

Przydatne linki:


- informacje MSWiA odnośnie wyjazdów do Luksemburga

Napisz do nas na FB-> TUTAJ

Sprawdź ofertę dla naszego województwa -> TUTAJ