Wielkopolska

Wybierasz się w podróż do Luksemburga? Chcesz bezpiecznie dotrzeć we wskazane miejsce wybierając najlepszy przewóz osób? Interesują Cię tanie busy z Wielkopolski do Luksemburga? Jeśli tak, to jesteś w najlepszym miejscu w sieci. TOMY ZŁOTÓW oferuje tani przewóz osób z Wielkopolski do Luksemburga oraz transport w przeciwną stronę. Jadąc z nami zyskujesz pewność dbałości i Twoje bezpieczeństwo oraz najlepsze ceny na rynku. Nasze sprawne i klimatyzowane busy, mili pracownicy infolinii oraz najlepsi kierowcy zaspokoją wymagania każdego Klienta. Do Luksemburga wyruszamy w w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski busy ruszają z samego rana. Powroty z Luksemburga do Polski odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Kup bilet na przewóz busem do Luksemburga w naszej firmie

Jak można zamówić u nas busa? Wystarczy zadzwonić na podany przez nas numer telefonu i ustalić z pracownikiem infolinii szczegóły Twojego przejazdu. Obsługujemy północne i centralne tereny Wielkopolski. Z Wielkopolski do Luksemburga jeździmy w systemie „door to door”. W ramach usługi „od drzwi do drzwi” zabierzemy Cię w podróż busem z jednego wskazanego przez Ciebie adresu pod drugi. Zainteresowany? Już dziś zamów przewóz osób w firmie TOMY ZŁOTÓW. Busy do Luksemburga Wielkopolska? Skorzystaj z naszej oferty. Luksemburg przyciąga wspaniałymi widokami oraz niesamowitą architekturą sięgającą czasów rzymskich. W Luksemburgu mają również swoją siedzibę liczne instytucje Unii Europejskiej. W Wielkopolsce obsługujemy wszystkie miasta, miasteczka i wsie w tym również: Drawsko Pomorskie, Piła, Złotów czy Poznań.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z LUKSEMBURGA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Wielkopolska - jej walory turystyczne

W województwie wielkopolskim znajdują się najliczniejsze zabytki z okresu Piastów. Klimat w województwie wielkopolskim ma mniejsze wahania temperatur, niż w innych regionach Polski. W województwie wielkopolskim występują historyczne dzielnice, takie jak: Wielkopolska właściwa, Wielkopolska wschodnia, tzw. „Region Kozła”, Pałuki i Krajna. Jest wiele szlaków rowerowych, z czego najsławniejsze to: Transwielkopolska Trasa Rowerowa, Bursztynowy Szlak Rowerowy, Nadwarciański Szlak Rowerowy czy Ziemiański Szlak Rowerowy. Województwo zostało utworzone 1 stycznia 1999 roku. 25,3% obszaru województwa wielkopolskiego zajmują lasy. Najniższy punkt województwa wielkopolskiego leży w dolinie Noteci koło Krzyża i wynosi 31 m n.p.m.