BUSY DO SZWAJCARII


Szukasz oferty na busa do Szwajcarii z Polski? W każdy pierwszy i piąty dzień tygodnia oferujemy Państwu komfortowe i tanie przewozy do Szwajcarii pomiędzy wskazanymi drzwiami. Zabierzemy Cię w bezpieczną podróż pod drzwi, w związku z czym pojedziesz pomiędzy adresami jakie nam wskażesz. Oferujemy komfortowe wyjazdy w przystępnych cenach. Transport z Polski odbywa się klimatyzowanymi pojazdami marki Renault Traffic, dzięki czemu podróż mija w dogodnych warunkach. Wyjazdy organizowane w poniedziałki i piątki rozpoczynają się w naszym kraju z samego rana. Ze względu na dużą bazę klientów układamy zdecydowanie krótkie trasy. Przed każdy kursem do Szwajcarii ozonujemy nasze busy co pozwala nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo. ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Szwajcarii

Przewóz osób busem do Szwajcarii w naszej ofercie znajdują się od dwóch dekad - na prawdę wiemy jak wykonywać kursy na tej trasie! Przed przejazdem ozonujemy nasze pojazdy, dzięki temu usuwamy ponad 99% wirusów i bakterii. Busy do Szwajcarii prowadzone są przez doświadczonych na europejskich trasach kierowców, w zwiazku z czym zapewniają bezpieczną podróż. Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś i ciesz się komfortem w dobrych cenach. Wystarczy zadzwonić na nasz nr lub po prostu wysłać wiadomość tekstową. W naszej obsłudze znajdują się takie województwa jak: Wielkopolska, województwo lubuskie, województwo pomorskie, województwo kujawsko-pomorskie oraz województwo zachodniopomorskie. Wykonujemy sprawne kursy ze wszystkich wskazanych województw. Skorzystaj z naszej oferty na busy do Szwajcarii z Polski i ciesz się komfortem w znakomitych cenach! Zabierzemy Ciebie z dowolnego miejsca w kraju i zabierzemy do wskazanego kantonu szwajcarskiego. Zapraszamy do rezerwacji wyjazdów na naszej infolinii!

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

szwajcaria.jpg


KONTAKT Z NAMI +48 600-629-301


Przewóz osób do Szwajcarii szybko i sprawnie


przewóz osób do Szwajcarii

W podróż udadzą się Państwo naszymi komfortowymi busami. Rezerwacji na przewozy osobowe do Szwajcarii można dokonywać poprzez kontakt z naszą infolinią. Pracownicy naszej infolinii pracują codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej przyjmując zgłoszenia. Dzięki długim godzinom pracy naszego biura mogą Państwo wybrać dogodną godzinę do kontaktu. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj transport pod widocznym powyżej nr telefonu. Nasze busy są w pełni sprawne, w związku z czym śmiało można powiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie do celu swojej podróży. Każdy nasz bus posiada sprawne hamulce, czystą klimatyzację oraz podlegają cyklicznym kontrolom diagnostycznym.

Zatrudniamy również miłych i rzetelnych kierowców oraz pomocnych i sumiennych pracowników infolinii. Przewozy z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina mogą spokojnie spać podczas kursu z naszą firmą. Zapewniamy znakomite pojazdy, najlepszych i wypoczętych kierowców oraz ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Kolejnym atutem naszej oferty jest brak dodatkowych opłat za transport bagażu, dzięki czemu podróż z nami nie wiąże się z nadmiernymi kosztami. Zachęcamy do składania rezerwacji w naszej firmie. Busy do Szwajcarii? Postaw na TOMY!

przewóz osób do Szwajcarii


Wyjazdy z adresu na adresZ nami zaplanujesz eskapadę jadąc pomiędzy dwoma adresami! Busy z Polski do Szwajcarii podążają pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Ta opcja przejazdów gości w naszej firmie od samego początku, dzięki czemu nasi klienci mogą być jej pewni. Opcja ta minimalizuje ilość przesiadek i ogranicza koszty transportu z Polski ze względu na brak konieczności opłacania dodatkowych autobusów czy pociągów. Pozwala również ona na oszczędność czasu, dzięki braku przesiadek na trasie.

Nie jest ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy maleńkiej wiosce. Jeden z naszych pojazdów przyjedzie właśnie po Ciebie. Sprawdź jaki obsługujemy obszar w zakładce„mapka”. Przewozy osobowe to nie nasza nie jedyna usługa, gdyż oferujemy również usługi dla agencji pracy. Dedykowany on jest oczywiście wszystkim agencjom pracy tymczasowej i stałej. Wyjazdy z kraju odbywają się we wczesnych godzinach porannych, a kursy powrotne rozpoczynają późnym wieczorem. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Sprawdź naszą ofertę!


Transport paczek i pracowników


Opisywane usługi to nie nasza jedyna usługa, choć jedna z wiodących. Nasze niezawodne busy zabiorą Cię w wybraną zagraniczną destynację. Oferujemy usługi w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Z nami zawsze tanio, bezpiecznie i zawsze komfortowo dotrzesz z punktu A do punktu B. Obsługujemy także grupy o zorganizowanym charakterze oferując im transfery na lotnisko. Dla zainteresowanych osób udostępniamy także możliwość wynajęcia naszych pojazdów.

Naszymi busami transportujemy również małe paczki i dokumenty, dzięki czemu przesyłki te trafiają w kilkanaście godzin w powołane do tego ręce. Większe przesyłki zabieramy jeśli stan zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Możliwość przewozu małych i większych przesyłek musi być każdorazowo konsultowana z naszym pracownikiem infolinii. Na stałe współpracujemy z agencjami pracy stałej i tymczasowej. Co możemy zaoferować agencjom? Niższe ceny przy stałej współpracy oraz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych opcji przewozów pracowniczych. Gwarantujemy pełną satysfakcję!


Koszty związane z przejazdem

Zastanawiasz się jakie poniesiesz koszty związane z wyjazdem i jak je zarezerwować? W naszej firmie codziennie przyjmujemy rezerwacje na tej trasie na naszej infolinii. Aby zarezerwować sobie miejsce w jednym z naszych busów wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać SMS-a. Numer naszej infolinii +48 600-629-301. Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie SMS-a prosimy w nim uściślić: godność osoby podróżującej, termin wyjazdu oraz adres początkowy i końcowy. Tą formę rezerwacji polecamy zwłaszcza w okresie letnim, ze względu na dużą liczbę połączeń wykonywanych na nasz numer telefonu. Posiadamy dobre ceny, ale ulegają one zmianą pod wpływem przepisów i zmiennych cen paliw. W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Zapraszamy do wspólnej podróży. Do zobaczenia w naszych pojazdach! Podróż na trasach międzynarodowych z nami to czysta przyjemność! Busy do Szwajcarii? Postaw na naszą firmę!