BUSY DO SZWAJCARII


Busy do SzwajcariiSzukasz oferty na busa do Szwajcarii z Polski? W każdy poniedziałek i piątek oferujemy Państwu komfortowe i tanie przejazdy. Z nami pojedziesz nie tylko do pracy, ale także na upragnione wakacje czy w odwiedziny do rodziny. Przewozy do Szwajcarii z Polski od drzwi do drzwi organizujemy od ponad 20 lat i w tym względzie wiemy jak dobrze obsługiwać klientów. Wykonamy dla Ciebie transport z Polski w wybrane miejsce w Szwajcarii z adresu pod adres, w związku z czym pojedziesz pomiędzy adresami jakie nam wskażesz. Oferujemy komfortowe wyjazdy w przystępnych cenach. Wyjazdy odbywają się klimatyzowanymi pojazdami marki Renault Traffic, dzięki czemu podróż mija w dogodnych warunkach. Przejazdy organizowane w poniedziałki i piątki rozpoczynają się w naszym kraju z samego rana. Ze względu na dużą bazę klientów układamy zdecydowanie krótkie trasy. Przed każdy kursem ozonujemy nasze auta co pozwala nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Rezerwacje codziennie dostępne są do rezerwacji pod numerem telefonu. Sprawdź czy mamy wolne miejsca aby móc zabrać Cię podczas najbliższego kursu! Kursy wykonujemy jadąc od drzwi do drzwi, nie zwlekaj i ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Szwajcarii

W naszej firmie znajdziesz tanie wyjazdy. Kierunek ten znajduje się w naszej ofercie znajdują się od dwóch dekad - na prawdę wiemy jak wykonywać kursy na tej trasie! Przed przejazdem ozonujemy nasze pojazdy, dzięki temu usuwamy ponad 99% wirusów i bakterii. Każdy nasz bus do Szwajcarii obsługiwany jest przez kierowcę doświadczonego na europejskich trasach, w zwiazku z czym zapewniają bezpieczną podróż. Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych pojazdów już dziś i ciesz się komfortem w dobrych cenach. Wystarczy zadzwonić na nasz nr lub po prostu wysłać wiadomość tekstową. Wykonujemy sprawne kursy ze wszystkich wskazanych województw. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w znakomitych cenach! Zabierzemy Ciebie z dowolnego miejsca w kraju i zabierzemy do wskazanego kantonu szwajcarskiego.

Zastanawiasz się jakie poniesiesz koszty związane z wyjazdem i jak je zarezerwować? W naszej firmie codziennie przyjmujemy rezerwacje na tej trasie na naszej infolinii. Aby zarezerwować sobie miejsce w jednym z naszych pojazdów wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać SMS-a. Numer naszej infolinii +48 600-629-301. Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie SMS-a prosimy w nim uściślić: godność osoby podróżującej, termin wyjazdu oraz adres początkowy i końcowy. Tą formę rezerwacji polecamy zwłaszcza w okresie letnim, ze względu na dużą liczbę połączeń wykonywanych na nasz numer telefonu. Posiadamy dobre ceny, ale ulegają one zmianą pod wpływem przepisów i zmiennych cen paliw. W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu. Do zobaczenia w naszych pojazdach. Przejazdy w najkorzystniejszej ofercie na naszej stronie! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszej opcji dostępnej na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję! Chcesz pojechać busem do Szwajcarii? TO MY jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)Szczegóły usługi


W każdy poniedziełek i piątek oferujemy komfortowe wyjazdy na tej trasie, ale nie tylko. Naszymi pojazdami transportujemy również małe paczki i dokumenty, dzięki czemu przesyłki te trafiają w kilkanaście godzin w powołane do tego ręce. Większe przesyłki zabieramy jeśli stan zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Możliwość przewozu małych i większych przesyłek musi być każdorazowo konsultowana z naszym pracownikiem infolinii. Na stałe współpracujemy z agencjami pracy stałej i tymczasowej. Co możemy zaoferować agencjom? Niższe ceny przy stałej współpracy oraz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce.

W podróż udadzą się Państwo naszymi komfortowymi pojazdami. Wykonujemy przewozy jadąc z adresu na adres, a rezerwacje dostępne są na naszej infolinii. Pracownicy naszej infolinii pracują codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej przyjmując zgłoszenia. Dzięki długim godzinom pracy naszego biura mogą Państwo wybrać dogodną godzinę do kontaktu. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj transport pod widocznym powyżej nr telefonu. Nasze pojazdy są w pełni sprawne, w związku z czym śmiało można powiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie do celu swojej podróży. Każde nasze auto posiada sprawne hamulce, czystą klimatyzację oraz podlegają cyklicznym kontrolom diagnostycznym.

przewozy do Szwajcarii

Zatrudniamy również miłych i rzetelnych kierowców oraz pomocnych i sumiennych pracowników infolinii. Podróż do Szwajcarii z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina mogą spokojnie spać podczas kursu z naszą firmą. Zapewniamy znakomite pojazdy, najlepszych i wypoczętych kierowców oraz ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Kolejnym atutem naszej oferty jest brak dodatkowych opłat za transport bagażu, dzięki czemu podróż z nami nie wiąże się z nadmiernymi kosztami. Zachęcamy do składania rezerwacji w naszej firmie.

W podróż z naszą firmą mogą zabrać Państwo ze sobą dwie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny powinien być umieszczony na kolanach lub pod siedzeniem o ile osoba siedząca w fotelu za Państwem się na to zgodzi. Prosimy aby w przewożonym bagażu nie mieli ze sobą Państwo materiałów o intensywnych zabachu, żrących czy wybuchowych. W naszych pojazdach obowiązuje zakaz picia alkoholu, którego zapach może także przeszkadzać współpasażerom w trakcie przejazdu. Każdy z pasażerów chce spokojnie przejechać trasę, więc prosimy o stosowanie się do tych zaleceń. W naszych pojazdach każdorazowo należy uzyskać zgodę na możliwość zabrania ze sobą zwierzęcia. Takie pozwolenie sporadycznie jest wydawane o ile pozostali uczestnicy wyjazdu się na to zgodzą. Pozwól sobie i innym by wyjazd był dla wszystkim miłym przeżyciem. Do zobaczenia w naszych autach!


Co wpływa na kosztu wyjazduSzukasz wyjazdu do w dobrej cenie? Postaw na naszą firmę! - zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszą infolinią ZADZWOŃ +48 600-629-301. Oferujemy przejazdy dostępne w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie. Na koszty związane z Twoim przejazdem składa się kilka elementów:

  • odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz
  • obecne w danym czasie regulacje prawne ograniczające liczbę pasażerów w naszych pojazdach. W normalnych warunkach zabieramy w jednym busie ośmiu pasażerów. W okresie pandemii Covid te liczby uległy redukcji do 4 lub 6 pasażerów na busa. W okresie obowiązywania tych regulacji nasze ceny się zwiększyły
  • na ceny w znaczący sposób w ostatnim okresie wpływają koszty związane z zakupem benzyny oraz podwyższone koszty eksploatacji pojazdów. W każdym razie wahania te są okresowe i w przypadku obniżek cen paliwa, te nasze także spadają

Busy Polska Szwajcaria


Jeśli szukasz oferty na tanie busy do Szwajcarii codziennie dostępne do rezerwacji, to jesteś w znakomitym miejscu. Nasze usługi z pełnością nie będą najtańsze ze wszystkich firm dostępnych na rynku, ale korelacja ceny i jakości z pewnością jest bardzo dobra. Można powiedzieć że koszty związane z wykonaniem usługi w naszej firmie należą do średniorynkowych, ale jakość ich wykonania przewyższa większośc naszych konkurentów. Stawiamy również na bezpieczne pojazdy, czyli takie które są w pełni sprawne techniczne oraz posiadają odpowiedzialnych kierowców za ich sterami. Stan techniczny naszych pojazdów jest syustematycznie kontrolowany w naszym warsztacie samochodowym oraz naszej prywatnej stacji diagnostycznej. Chcemy być pewni że zapewnią one maksimum komfortu i bezpieczeństwa wszystkim naszym pasażeom.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w naszej firmie są zatrudnieni kierowcy o nienagannej kulturze jazdy. Każdy z nich przejeździł wiele godzin na trasach międzynarodowych. Ich bogate doświadczenie pozwala nam być niemal stuprocentowo pewnymi o bezpieczeństwo każdego wyjazdu. Stoi za nami dwadzieścia lat doświadczenia, a tak wielkie doświadczenie w branży transportowej mówi samo przez się. Klienci z roku na rok są coraz bardziej wymagający, a utrzymując się tak długo na rynku udowodniliśmy ze zapewniamy im pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Podróż na trasach międzynarodowych z nami to czysta przyjemność! Skorzystaj już dziś z naszej oferty na trasie Polska - Szwajcaria.

tanie busy do Szwajcarii