BUSY DO SZWAJCARII

Busy do SzwajcariiSzukasz oferty na taniego busa do Szwajcarii codziennie dostępnego w cenie na każdą kieszeń? W każdy poniedziałek i piątek oferujemy Państwu komfortowe i tanie wyjazdy. Z nami pojedziesz nie tylko do pracy, ale także na upragnione wakacje czy w odwiedziny do rodziny. Transport do tego kraju organizujemy od ponad 20 lat i w tym względzie wiemy jak dobrze obsługiwać klientów. Niezmiennie od wielu lat wykonujemy przewozy z Polski do Szwajcarii pod adres, w związku z czym pojedziesz pomiędzy adresami jakie nam wskażesz. Wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego adresu i zabierzemy w wybrane miejsce w wybranym kantonie.

Oferujemy komfortowe i bezpieczeństwo w przystępnych cenach. Wyjazdy odbywają się klimatyzowanymi pojazdami marki Renault Traffic, dzięki czemu podróż mija w dogodnych warunkach. Z kraju wyruszamy w poniedziałki i piątki rozpoczynają się w naszym kraju z samego rana. Ze względu na dużą bazę klientów układamy zdecydowanie krótkie trasy. Przed każdy kursem ozonujemy nasze auta co pozwala nam zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Rezerwacje codziennie dostępne są do rezerwacji pod numerem telefonu. Sprawdź czy mamy wolne miejsca aby móc zabrać Cię podczas najbliższego kursu! Zakup swój bilet w rozsądnej cenie już dziś, gdyż oferujemy tanie usługi! Zapraszamy do rezerwacji przejazdów z adresu w Polsce i wykonywanych pod wskazany adres w Szwajcarii! ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus do Szwajcarii

W naszej firmie znajdziesz przystępne cenowo usługi, dzięki którym pojedziesz w obu kierunkach. Kierunek ten znajduje się w naszej ofercie znajdują się od dwóch dekad - na prawdę wiemy jak wykonywać kursy oferując sprawne busy do Szwajcarii! Przed transportem ozonujemy nasze pojazdy, dzięki temu usuwamy ponad 99% wirusów i bakterii. Każdy nasz pojazd obsługiwany jest przez kierowcę doświadczonego na europejskich trasach, w zwiazku z czym zapewniają bezpieczną podróż. Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych pojazdów już dziś i ciesz się komfortem w dobrych cenach. Wystarczy zadzwonić na nasz nr lub po prostu wysłać wiadomość tekstową. Wykonujemy sprawne kursy ze wszystkich wskazanych województw. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w znakomitych cenach! Zabierzemy Ciebie z dowolnego miejsca w kraju i zabierzemy do wskazanego kantonu szwajcarskiego.


Przewozy do Szwajcarii


Zastanawiasz się ile kosztują u nas przewozy? Codziennie znajdziesz u nas przewóz osób z Polski do Szwajcari w dobrych cenach, które poznasz kontaktując się z naszą infolinią! jakie poniesiesz koszty związane z zakupem usługi i jak ją zearezerwować? W naszej firmie codziennie przyjmujemy rezerwacje na tej trasie na naszej infolinii. Aby zarezerwować sobie miejsce w jednym z naszych pojazdów wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać SMS-a. Numer naszej infolinii +48 600-629-301. Jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie SMS-a prosimy w nim uściślić: godność osoby, termin podróży oraz adres początkowy i końcowy. Tą formę rezerwacji polecamy zwłaszcza w okresie letnim, ze względu na dużą liczbę połączeń wykonywanych na nasz numer telefonu. Posiadamy dobre ceny, ale ulegają one zmianą pod wpływem przepisów i zmiennych cen paliw. W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Zapraszamy do wspólnej podróży! Do zobaczenia w naszych pojazdach. Najkorzystniejsza oferta lokomocyjna dostępna jest na naszej stronie! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszej opcji dostępnej na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

ODJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)Busy Polska Szwajcaria z adresu na adres


Skorzystaj z naszej oferty na tanie busy z Polski do Szwajcarii z adresu na adres w każdy poniedziałek i piątek. Z nami pojedziesz od domu do domu na tej trasie, ale nie tylko. Naszymi pojazdami zabieramy także małe paczki i dokumenty, dzięki czemu przesyłki te trafiają w kilkanaście godzin w powołane do tego ręce. Większe przesyłki zabieramy jeśli stan zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Możliwość nadania małych i większych przesyłek musi być każdorazowo konsultowana z naszym pracownikiem infolinii. Na stałe współpracujemy z agencjami pracy stałej i tymczasowej. Co możemy zaoferować agencjom? Niższe ceny przy stałej współpracy oraz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce w szwajcarskich kantonach.

W podróż udadzą się Państwo naszymi komfortowymi pojazdami. Wyjazdy organizujemy jadąc jadąc z adresu na adres, a rezerwacje dostępne są na naszej infolinii. Pracownicy naszej infolinii pracują codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej przyjmując zgłoszenia. Dzięki długim godzinom pracy naszego biura mogą Państwo wybrać dogodną godzinę do kontaktu. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj wyjazd pod widocznym powyżej nr telefonu. Nasze pojazdy są w pełni sprawne, w związku z czym śmiało można powiedzieć, że dojedziesz bezpiecznie do celu swojej podróży. Każde nasze auto posiada sprawne hamulce, czystą klimatyzację oraz podlegają cyklicznym kontrolom diagnostycznym. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem na trasach międzynarodowych!


Bagaż i kierowcy


TOMY2

Zatrudniamy również miłych i rzetelnych kierowców oraz pomocnych i sumiennych pracowników infolinii. Podróż z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina mogą spokojnie spać podczas kursu z naszą firmą. Zapewniamy znakomite pojazdy, najlepszych i wypoczętych kierowców oraz ubezpieczenie podróżne każdej trasy. Kolejnym atutem naszej oferty jest brak dodatkowych opłat za transport bagażu, dzięki czemu przewozy do Szwajcarii z nami nie wiąże się z nadmiernymi kosztami. Zachęcamy do składania rezerwacji w naszej firmie.

W podróż z naszą firmą mogą zabrać Państwo ze sobą dwie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny powinien być umieszczony na kolanach lub pod siedzeniem o ile osoba siedząca w fotelu za Państwem się na to zgodzi. Prosimy aby w przewożonym bagażu nie mieli ze sobą Państwo materiałów o intensywnych zabachu, żrących czy wybuchowych. W naszych pojazdach obowiązuje zakaz picia alkoholu, którego zapach może także przeszkadzać współpasażerom w trakcie pokonywania trasy. Każdy z pasażerów chce spokojnie przejechać trasę, więc prosimy o stosowanie się do tych zaleceń. W naszych pojazdach każdorazowo należy uzyskać zgodę na możliwość zabrania ze sobą zwierzęcia. Takie pozwolenie sporadycznie jest wydawane o ile pozostali uczestnicy wyjazdu się na to zgodzą. Pozwól sobie i innym by wyjazd był dla wszystkim miłym przeżyciem. Do zobaczenia w trasie Polska - Szwajcaria!


Busy do Szwajcarii cenaSzukasz wyjazdu z Polski w dobrej cenie? W naszej firmie zawsze pojedziesz tanio busem do Szwajcarii bez przesiadek. Na ostateczne koszty składa się kilka elementów:Postaw na naszą firmę! - zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszą infolinią ZADZWOŃ +48 600-629-301.

  • cena użależniona jest między innymi od odległości pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz,
  • obecne w danym czasie regulacje prawne ograniczające liczbę pasażerów w naszych pojazdach. W normalnych warunkach zabieramy w jednym aucie ośmiu pasażerów. W okresie pandemii Covid te liczby uległy redukcji do 4 lub 6 pasażerów na pojazd. W okresie obowiązywania tych regulacji nasze zmienialiśmy ofertę i wracała ona do starej formy po zakończeniu niekorzystnych regulacji,
  • na ceny w znaczący sposób w ostatnim okresie wpływają koszty związane z zakupem benzyny oraz podwyższone koszty eksploatacji pojazdów. W każdym razie wahania te są okresowe i w przypadku obniżek cen paliwa, te nasze także spadają

Busy z Polski do Szwajcarii


Szukasz dobrej oferty na busy i wyjazdy z Polski? Z nami pojedziesz busem do Szwajcarii bez przesiadek. Nasze usługi z pełnością nie będą najtańsze ze wszystkich firm dostępnych na rynku, ale korelacja ceny i jakości z pewnością jest bardzo dobra. Można powiedzieć że koszty związane z wykonaniem usługi w naszej firmie należą do średniorynkowych, ale jakość ich wykonania przewyższa większośc naszych konkurentów. Stawiamy również na bezpieczne pojazdy, czyli takie które są w pełni sprawne techniczne oraz posiadają odpowiedzialnych kierowców za ich sterami. Stan techniczny naszych pojazdów jest systematycznie kontrolowany w naszym warsztacie samochodowym oraz naszej prywatnej stacji diagnostycznej. Chcemy być pewni że zapewnią one maksimum komfortu i bezpieczeństwa wszystkim naszym pasażeom.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w naszej firmie są zatrudnieni kierowcy o nienagannej kulturze jazdy. Każdy z nich spędził wiele godzin na trasach międzynarodowych. Ich bogate doświadczenie pozwala nam być niemal stuprocentowo pewnymi o bezpieczeństwo każdego wyjazdu. Stoi za nami dwadzieścia lat doświadczenia, a tak wielkie doświadczenie w branży transportowej mówi samo przez się. Klienci z roku na rok są coraz bardziej wymagający, a utrzymując się tak długo na rynku udowodniliśmy ze zapewniamy im pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Podróż z nami to czysta przyjemność - Zapraszamy!

busy Polska szwajcaria


Busy Szwajcaria Polska


W naszej firmie znajdziesz także przejazdy busami ze Szwajcarii do Polski, które odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Przybliżona godzina odjazdu oscyluje w okolicach północy. W nasze firmie można zyskać korzystne rabaty jeśli opłacają Państwo z góry przejazd w obie strony. Można uzyskać kilka procent rabatu opłacając z góry przejazd Polska - Szwajcaria - Polska. Bądź sprytny i spraw by ciężko zarobione pieniądze pozostały w Twojej kieszeni!