Busy z Wielkopolski do Szwajcarii

Szukasz oferty na busa którym szybko, tanio i sprawnie dostaniesz się na adres do Szwajcarii z Wielkopolski lub w przeciwną stronę? Z nami zawsze bezpiecznie dojedziesz z nami do celu. Przewozy z Wielkopolskiego do Szwajcarii pod wskazany dom wykonujemy od ponad 20 lat. Na tej trasie kursujemy w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty późnym wieczorem. Koniecznie skontaktuj się z nami na podany numer infolinii. Komfortowy transport z miejsca w województwie wielkopolskim do miejsca w Szwajcarii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Wielkopolska Dania

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo oparte na sprawnych pojazdach, dobrych kierowcach i bogatemu doświadczeniu. Nasze busiki systematycznie kontrolujemy sprawdzając ich stan techniczny. Nasi kierowcy mają dużo czasu by odpocząć przed trasą, co przyczynia się do płynnej jazdy. W naszych pojazdach mamy wygodne fotele, światełka, sprzęt audiowizualny i punkt ładowania. Płatność za przejazd możesz uregulować u kierowcy lub przelewem bankowym. Nie pobieramy dodatkowych opłat za bagaż, w ilości 3 sztuk per capita. Zabierz ze sobą dwie średnie walizki i torbę, którą będziesz trzymać na kolanach.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Komfortowe wyjazdy z Wielkopolski - dodatkowe informacje o usłudzeW poniedziałki i piątki wykonujemy przewóz osób Wielkopolska - Szwajcaria w komfortowych warunkach! Obsługujemy centralne i północne tereny województwa, a więc z tych terenów sprawnie dostaniesz się z nami do celu. Obsługujemy wszystkie adresy na północ od stolicy województwa. W celu ustalenia dokładnego obszaru działania zachęcamy do sprawdzenia go w zakładce "obszar działania". Poza przewozem osób prywatnych , w naszej obsłudze znajdują się także pośrednictwa pracy (stałej i tymczasowej) oraz firmy. Przy dużej liczbie zleceń przewozowych udzielamy wysokich rabatów.

Jadąc z nami można zrelaksować się lub przespać w wygodnym fotelu. Poza Tobą w każdym z naszych aut znajduje się siedmiu pozostałych pasażerów oraz kierowca. Jadąc z samego rana, można od świtu do zmierzchu podziwiać widoki podczas pokonywania trasy. Nasze pojazdy zapewnią Ci komfort cieplny, gdyż każdy z nich ma sprawną klimatyzację. Ma top najistotniejsze znaczenie w okresie jesienno-zimowym i letnim. Pamiętaj aby nie pić alkoholu, palić papierosów czy przewozić artykułów o intensywnym zapachu w naszych autach.

Informacje o regionie


W województwie wielkopolskim można spotkać wielu obcokrajowców, w tym tych ze Szwajcarii, którzy spędzają tu wakacje. Coraz częściej docierają tu z pomocą naszych busów. Cenią oni nasze przewozy za wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie ceny oraz punktualność. Województwo to z łacińskiego nazywane jest Maior Polonią. To ciekawy pod kątem historycznym i turystycznym region. Województwo to leży w centralnej części kraju, i przedzielona jest piękną rzeką - Wartą. Znajdują się tu liczne jeziora i rezerwaty ściągające tu każdego roku setki tysięcy turystów. Wielu z nich przyjeżdża tu korzystając z usług naszej firmy! Chcesz tu przyjechać? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty. ZAPRASZAMY do wspólnej podróży w obie strony!


Zobacz także:
- Piła
- Poznań
- Sprawdź ofertę na busy Polska Szwajcaria