Złotów

Przewozy do Szwajcarii? Komfortowe busy ze Złotowa do Szwajcarii? Wybierz przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Prowadzimy przewozy w systemie „door to door”. Jadąc „od drzwi do drzwi” wieziemy naszych Klientów pomiędzy dwoma interesującymi ich adresami. Złotów jest stałym punktem na trasie naszych busów – stąd jedziemy na Zachód. Jednym z wielu krajów jakie obsługujemy jest Szwajcaria. Przewozem osób zajmujemy się od ponad dwóch dekad. Okres ten pozwolił nam do perfekcji udoskonalić obsługę Klienta.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Codziennie zapewniamy Państwu najlepsze busy. Są one pełni sprawne i komfortowe. Układam krótkie trasy, zatrudniamy najlepszych Kierowców oraz rzetelnych konsultantów telefonicznych. Ze Złotowa do Szwajcarii (lub w przeciwną stronę) pojedziesz naszymi sprawnymi busami. Systematycznie i często diagnozujemy je w naszym warsztacie. Busy są ozonowane przed każdym wyjazdem z Polski. dzięki czemu usuwamy 99% drobnoustrojów. Wygodne fotele zapewnią Państwu możliwość uciecia sobie drzemki bądź przespania się, dzięki czemu wstaną Państwo wypoczęci. Nie trać swojego czasu korzystając z oferty przewozowej naszej konkurencji! My posiadamy wielu Klientów dzięki czemu możemy pozwolić sobie na układanie krótkich tras. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń i zamów busa który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Szwajcaria jest bliżej niż myślisz! Busy do Szwajcarii Złotów? TOMY-ZLOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!

Złotów jest miastem powiatowym. Utrzymuje ono liczne kontakty międzynarodowe . W tym z takimi miastami jak: Eggesin, Rathenow czy Gifhorn. Do Złotowa naszymi busami dociera również wielu turystów – w tym ze Szwajcarii. Często odwiedzają oni takie zabytki jak: Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, Kościół pw. św. Stanisława Kostki czy Kościół pw. św. Piotra i Pawła.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

ZŁOTÓW.jpg