Niemcy

BUSY DO NIEMIEC

Codziennie oferujemy Państwu tanie busy z Polski do Niemiec centralnych. Południowe i północne Niemcy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Codziennie zabieramy naszych Klientów w komfortową i bezpieczną podróż „door to door” (od drzwi do drzwi). W Polsce nasze busy rozpoczynają swoją podróż między północą a czwartą rano. Zależy to oczywiście od trasy. Pracujemy w pełnym reżimie sanitarnym. Nasze busy jadąc do Niemiec ozonujemy przed każdym kursem busem. Proces ten pozwala nam wyeliminować ponad 99% wirusów i bakterii.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Rezerwacja miejsca w naszych busach jest niesamowicie prosta. Wystarczy zadzwonić na nasz nr lub po prostu wysłać SMS-a. Nasza infolinia czynna jest codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Nasze busy jeżdżą codziennie do centralnych Niemiec, a w każdy poniedziałek i piątek również na do północnych i południowych Niemiec. W Polsce obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolsczyzna, Lubuszczyzna, Pomorze Zachodnie, Pomorze oraz Kujawy. Gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo przejazdu busem do Niemiec. Posiadamy sprawne i niezawodne busy, rzetelnych kierowców oraz pomocnych pracowników infolinii. Największym atutem naszej oferty, która wpływa na Państwa bezpieczeństwo jest ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu oraz bardzo niskie ceny jakie oferujemy za transport. Busy do Niemiec codziennie? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

niemcy.jpg

Busy do Niemiec - ich cena i składowe oferty

Busy do Niemiec cena - na cenę Twojego biletu składa się kilka elementów:

  • odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz
  • obecne w danym czasie regulacje prawne ograniczające liczbę pasażerów w busach. W normalnych warunkach przewozimy w jednym busie ośmiu pasażerów. W okresie pandemii Covid te liczby uległy redukcji do 4 lub 6 pasażerów na busa. W okresie obowiązywania tych regulacji nasze ceny się zwiększyły.

    W ramach zakupionego biletu przysługuje Państwu komfortowy przewóz busem z punktu A do punktu B (jadą Państwo z adresu na adres - oba są wskazane przez Państwa. W ramach zakupionego biletu przysługuje Pańśtwu możliwość przewozu do 60 kg bagażu w dwóch walizkach.

Przewozy z adresu na adres (door to door). Dzięki nam Niemcy są w zasięgu Twojej ręki!

Szukasz przewozu osób do Niemiec? Chcesz przedostać się z Polski do Niemiec bez zbędnych przesiadek, z adresu na adres. Szybko, tanio i bezpiecznie i komfortowo? Chcesz pojechać busem w systemie door to door (w języku polskim „od drzwi do drzwi)? Jeśli tak to sprawdź naszą ofertę na tani przewóz osób busem z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. Obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolszczyzna, Lubuszczyzna, Pomorze Zachodnie, Pomorze oraz Kujawy. Dojeżdżamy naszymi busami do wszystkich Klientów. Nie jest ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy kilkunastoosobowej wiosce. Jeden z naszych busów przyjedzie właśnie po Ciebie. Możesz sprawdzić obsługiwany przez nas teren w zakładce„mapka”. Dzięki codziennym wyjazdom jedziesz kiedy chcesz, gdzie chcesz, a cała podróż będzie dla Ciebie dobrym wspomnieniem. TOMY-ZŁOTÓW jako firma międzynarodowego przewozu osób działą na rynku przwozowym od ponad 20 lat!. Przez te wszystkie lata zaufało nam wiele tysięcy osób. Skorzystaj z naszych usług i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Obsługa agencji pracy

Przewóz osób busami do Niemiec to nie nasza nie jedyna usługa. Oferujemy również przewóz pracowników. Dedykowany on jest oczywiście agencjom pracy tymczasowej i stałej. Współpracujemy z niemieckimi i polskimi agencjami pośrednictwa pracy. Wyjazdy z Polski odbywają się we wczesnych godzinach porannych, a z Niemiec nasze busy wyjeżdżają późnym wieczorem. W Niemczech obsługujemy m.in takie miasta jak: Berlin, Poczdam, i wiele więcej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce busy do Niemiec? Sprawdź naszą ofertę! Wszystkim agencjom pracy, które podejmą z nami współpracę możemy zaoferować:

  • rabaty przy dużej liczbie zleceń,
  • indywidualnego konsultanta przydzielonego do obsługi Państwa firmy,
  • fachowe doradztwo,
  • pewność, iż pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce,
  • dyspozycyjność naszych konsultantów i dobry kontakt z naszym biurem.

Przewóz paczek i dokumentów oraz przewóz pracowników i grup zorganizowanych

Przewóz osób z Polski do Niemiec to nie nasza jedyna usługa, choć jedna wiodących. Nasze niezawodne busy zabiorą Cię w wybraną zagraniczną destynację z Wielkopolszczyzny, Lubelszczyzny, Pomorze Zachodnie, Pomorze oraz Kujawszczyzny. Oferujemy codziennie tanie busy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Oferujemy tani przewóz osób, przewóz pracowników, obsługujemy grupy zoorganizowane oraz prowadzimy transport paczek i listów z Polski do pozostałych krajów oraz w przeciwną stronę. Przewozimy naszymi busami tylko małe paczki i dokumenty. W sporadycznych sytusacjach możemy przewieżć większe gabaryty o ile stan zapełmnienia naszego luku bagażowego na to pozwala. Ich przewóz uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego przewożonymi przez naszych Klientów bagażami. Obsługujemy agencje pracy stałej i tymczasowej (te polskie, jak i te z Niemiec). Stale współpracującym z nami agencjom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny. Oferujemy przewóz pracowników do Niemiec i nie tylko. Wszystko w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Co warto wiedzieć o Niemczech

Czy wiecie, że nazwa "Niemcy" wzięła się z języka słowiańskiego? Etymologia tego słowa wywodzi się od słowiańskiego "niemy" (lub "obcy") i podkreśla barierę językową pomiędzy plemionami germańskimi i tymi o korzeniach słowiańskich. Niemcy - Republika Federalna Niemiec (RFN). Niemcy są krajem federacyjnym złożonym z szestastu landów. Stolicą Państwa jest Berlin - do Berlina nasze busy jadą najczęściej. Do Berlina dojeżdżamy każdego dnia. Państwo ma powierzchnię 357 578 km² i panuje w nim klimat umiarkowany. Niemcy są najbardziej ludnym krajem europy z blisko 83 milionami mieszkańców. Niemcy są również krajem które wiodą zdecydowany prym w Unii Europejskiej jeśli chodzi o rozwój gospodarki. W ramach UE kraj ten stanowi część strefy Schengen i strefy euro. Kraj jest również członkiem wielu organizacji międzynarodowych podlegającyh prawu międzynarodowemu, w tym: ONZ, OECD, G7, G20. Niemcy są graje do którego przybywa wiele emigrantów (2 miejsce po USA) - w tym wielu nielegalnych.