Busy z Polski do Niemiec

Codziennie rano oferujemy na busy do Niemiec z Polski na wskazany adres. Organizujemy codziennie przewozy do Niemiec z Polski pod dom naszych klientów, małymi busami. Zabieramy i dostarczamy door to door także paczki i dokumenty. Wyjazdy wykonujemy w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej infolinii -> +48 600-629-301 Nasi konsultanci dostępni są rano i wieczorem!

wykaz województw

Nasze auta mieszczą do ośmiu pasażerów i kierowcę, dzięki czemu nie ma tłoku. Każdy nasz samochód ma wszystko co potrzebne w podróży: sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, wygodne fotele, a także punkt ładowania. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców, zawsze wyspanych przed podróżą. Jest to obok sprawnych pojazdów podstawa bezpieczeństwa w naszej firmie. Zakupiony bilet umożliwia zabranie bagażu w liczbie trzech sztuk / capita. Sprawdź cenę i czy mamy wolne miejsca, a także zarezerwuj przejazd już dziś. Zapraszamy do wspólnej wyprawy!


Komfortowe busy Polska-Niemcy z adresu pod adres


Wyjazdy pomiędzy wskazanymi adresami znacznie skracają czas podróży i związane z nią koszty. Przewóz osób do Niemiec z Polski obsługujemy na podległym terenie, docierając do wszystkich miejscowości - tych dużych i małych. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Zazwyczaj jeździmy bez przesiadania się, co umożliwia sen w czasie podróży. Utnij sobie drzemkę, a nasz kierowca busa, obudzi Cię po przyjeździe do wyznaczonego nam miejsca. Oferujemy również najtańsze wyjazdy pracowników. Dedykowany on jest oczywiście agencjom pracy tymczasowej i stałej, którym oferujemy:

tło

 • rabaty przy dużej liczbie zleceń,
 • indywidualnego konsultanta przydzielonego do obsługi Państwa firmy,
 • fachowe doradztwo,
 • pewność, iż pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce,
 • codzienna dyspozycyjność naszych konsultantów i dobry kontakt z naszym biurem. Posiadamy najlepszą ofertę dla firm i osób prywatnych! Skorzystaj z naszych tanich usług i ewentualnych rabatów za lojalność!

Tanie busy do Niemiec codziennie. Sprawdź nasz cennik


Szukasz dobrych cen i komfortu podróży? Jeśli tak, to z pewnością nasza oferta jest dla Ciebie. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na nie za drogie usługi połączone w wysoką jakością. Sam przejazd możesz opłacić w złotówkach i w euro. Codziennie bus Polska-Niemcy możesz opłacić przelewem, płatnością online lub w dniu wyjazdu u kierowcy. Orientacyjne koszty wahają się w granicach 400 - 500 zł. Jeśli uiścisz z góry płatność w obie strony, możesz uzyskać 10% rabatu. Wielu naszych rodaków wyemigrowało również do tego kraju na stale, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt. Co istotne w tym okresie nie podnosimy naszych cen. TOMY jesteśmy przewoźnikiem, który zaoferuje Ci dobrą ofertę. Już dziś skorzystaj z naszych tanich linii minibusowych!Komfortowe przewozy Polska-Niemcy - środki bezpieczeństwa i przebieg trasyZe względu na dużą liczbę klientów układamy krótkie trasy, co z pewnością doceni każdy klient dla którego cenny jest czas. Duża liczba klientów wpływa także korzystnie na poziom naszych cen. Odstępstwem od codziennego transportu są dni świąteczne w kwietniu i grudniu, ale tylko te najważniejsze dni (25 grudnia i Wielkanoc).

Podróż busem z Polski do Niemiec odbywa się od domu do domu, z dowolnie wybranego adresu A do adresu B. Dzień przed wyjazdem nasz pracownik ustali godzinę przyjazdu kierowcy, a w dniu wyprawy będzie on z Państwem w kontakcie. Ważnym elementem każdej podróży jest także odpowiednia ilość na regenerację sił kierowcy. Pandemia COVID-19 wymusiła na naszej firmie wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności, w związku z czym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowane przed kursem z naszego kraju. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się na stacjach benzynowych, na których można skorzystać z WC i zakupić jedzenie. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy pozostałych pasażerów podczas podróży!


Jak zarezerwować bus do Niemiec z adresu pod adres - krok po kroku


 1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres!
 2. Rezerwacje Polska-Niemcy przyjmujemy codziennie od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
 3. Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel:+48 600-629-301,
 4. Rezerwacja email dostępna jest: biuro@tomy-zlotow.pl,
  prosimy podać: dane pasażera, datę wyjazdu i powrotu (ewentualnie), adres początkowy i końcowy przejazdu, telefon komórkowy (najlepiej polski),
 5. Płatność można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy (złotówki i euro),
 6. Dzień przed wyjazdem otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy,
 7. W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie i przyjedzie pod Twój dom!


Wybierz przewozy do Niemiec z dużą ilością bagażu i licznymi udogodnieniami


W ramach poniesionej opłaty za przewóz osób Polska-Niemcy każdy pasażer uprawniony jest do zabrania trzech sztuk bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych pojazdów. Prosimy o podpisanie ich swoich imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, dzięki czemu łatwo będzie można przypisać je do właściciela. Bagaż podręczny pasażer powinien mieć przy sobie, lub pod fotelem (są to plecaki, lub torby o standardowych rozmiarach).

 1. Łączna suma wymiarów jednej walizki (długość, szerokość głębokość) nie powinna przekraczać 160 cm +/- 5 cm,
 2. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać wagi 5 kg oraz nie być większy od standardowego plecaka szkolnego.

W ramach udogodnienia podróży wszystkie nasze mikrobusy posiadają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, światełka, sprzęt DVD a także gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Nasze pojazdy wyposażone są także w wygodne fotele, dzięki którym wyjdziesz wypoczętym i gotowym na zwiedzanie. Zapraszamy do wspólnej podróży!