Busy z Niemiec do Polski z adresu pod adres

obszar

Szukasz taniego busa z Niemiec do Polski? Z nami pojedziesz busem w najlepszych cenach na rynku. Każdego dnia obsługujemy środkowe landy, a w poniedziałki i piątki obszarem naszych działań jest całe terytorium tegom kraju. Przewozy z Niemiec do Polski wykonujemy wieczorem lub późnym popołudniem (zależne od miasta z jakiego odbieramy pasażera). Każdy nasz klient dociera na następny dzień pod docelowy adres. Nasze buski jeźdżą z adresu pod adres. Każdego dnia zabieramy naszych klientów w komfortową i bezpieczną podróż „door to door” bez przesiadek. Powrót trwa zazwyczaj przez kilka godzin. Zaplanuj codziennie swój tani kurs powrotny w naszej firmie. REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

W naszej firmie kursy w obydwie strony odbywają się codziennie pomiędzy dwoma adresami wskazanymi przez klienta. Do kraju wracamy w systemie od drzwi do drzwi. Jest on dominującą formą lokomocji, a nasza firma była przodownikiem w tej kwestii. Obsługujemy w ten sposób od ponad dwóch dekad, dzięki czemu nasi pasażerowie mogą być pewni o procedury bezpieczeństwa w naszej firmie. Od samego początku wiedliśmy prym we wdrażaniu procedur bezpieczeństwa, dzięki czemu niemal 100% wyjzdów kończy się bez najmniejszych przykrych incydentów.


Nasze pojazdy każdego dnia prowadzone są w naszej firmie przez kierowców o bogatym doświadczeniu na trasach europejskich. Ich doświadczenie stwarza bezpieczne warunki podczas powrotu, dzięki czemu jadąc z nami można się odprężyć i uciąć sobie drzemkę w trasie. Drzemkę ułatwią nasze wygodne fotele i fakt że w busie mieści się ośmiu pasażerów, dzięki czemu w podróży nie ma ścisku. Od początków pandemii COVID poddajemy nasze pojazdy licznym procesom czyszczącym, które pozwalają nam usunąć z tapicerki i wnętrza pojazdów niemal wszystkie drobnoustroje. Podróż może odbyć się w dowolny dzień tygodnia, niezależnie czy jest to poniedziałek, piątek, sobota czy niedziela. Z nami przedostaniesz się do domy rodzinnegow dowolny dzień, gdyż organizujemy przewozy przez 365 dni w roku. Powrót z adresu pod adres w najlepszej cenie jest dostępny na naszej stronie.

rozkład


Bus Niemcy Polska z adresu pod adres


Przewóz powrotny wykonywany jest ze wskazanego adresu w Niemczech i wykonywany jest pod wybrany adres w Polsce. Powroty pod domostwo to nie nasza nie jedyna usługa, ale jedna z tych zapewniających nam utrzymanie. Oferujemy również najtańsze wyjazdy pracowników, dzięki czemu ułatwiamy pracę naszym partnerom z agencji. Dedykowany on jest oczywiście agencjom pracy tymczasowej i stałej. Współpracujemy z niemieckimi i polskimi agencjami pośrednictwa pracy. Na podległym terenie obsługujemy wszystkie miasta - te duże i te małe. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce.

flaga

Wszystkim agencjom pracy, które podejmą z nami współpracę możemy zaoferować:

  • rabaty przy dużej liczbie zleceń,
  • indywidualnego konsultanta przydzielonego do obsługi Państwa firmy,
  • fachowe doradztwo,
  • pewność, iż pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce,
  • dyspozycyjność naszych konsultantów i dobry kontakt z naszym biurem. Posiadamy najlepszę ofertę dla firm i osób prywatnych!

Jeździmy pod adres


tel

U nas znajdziesz bezpośrednie przejazdy pod domostwo. W większości przypadków jeździmy bez przesiadek. zabiorą Cię we wskazane miejsce. Jeśli więc szukasz oferty na sprawne wyjazd na adres to koniecznie skorzystaj z naszych usług! Trasa ta jest obsługiwana przez naszych doświadczonych kierowców. Nasi kierowcy posiadają wszelkie uprawnienia do obsługi naszych pojazdów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą infolinią ZADZWOŃ +48 600-629-301 Oferujemy przejazdy codziennie dostępne w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie. Na koszty związane z Twoim przejazdem składa się kilka elementów:

  • odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz
  • obecne w danym czasie regulacje prawne ograniczające liczbę pasażerów w pojazdach. W normalnych warunkach zabieramy w jednym aucie ośmiu pasażerów. W okresie pandemii Covid te liczby uległy redukcji do 4 lub 6 pasażerów na pojazd. W okresie obowiązywania tych regulacji nasze ceny się zwiększyły.

bagaż.png


Każdy nasz pojazd pokonuje trasę każdego dnia z bagażem naszych pasażerów umieszczonym w luku bagażowym. Transport bagażu w naszej firmie nie wiąże się dla naszych pasażerów z dodatkowymi kosztami, dzięki czemu złotówki i euro pozostają w ich kieszeniach. Upraszamy o etykietowanie swoich walizek, a na etykietach prosimy umieszczać swoje dane. Zdecydowa

Z oferty tej korzystają nasi zachodni sąsiedzi a także nasi rodacy wracający do ojczyzny. Wzmożony ruch w naszej firmie dostrzegamy zwłaszcza w grudniu i kwietniu kiedy to nasi pobratyńcy jadą do swoich rodzin w kraju. My jako firma nie podnosimy w tym okresie cen, dzięki czemu można być pewnym kwoty jaką się uiści u kierowcy. Nie ułatwia to dysponowanie bagażami przez naszego kierowcę, a także unika się w ten sposób pomyłek bagaży. Przejazdy w dobrej cenie codziennie dostępne są na naszej stronie.

Dojeżdżamy naszymi pojazdami do wszystkich klientów, o ile wskazany przez nich adres znajduje się na obsługiwanym przez nas terytorium. Nie jest ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy maleńskiej wiosce. Jedno z naszych aut przyjedzie właśnie po Ciebie. Możesz sprawdzić obsługiwany przez nas teren w zakładce„mapka”. Dzięki codziennym wyjazdom jedziesz kiedy chcesz, gdzie chcesz, a cała podróż będzie dla Ciebie dobrym wspomnieniem. TOMY jako firma międzynarodowego transportu działa na rynku od ponad 20 lat!. Przez te wszystkie lata zaufało nam wiele tysięcy osób. Skorzystaj z naszych usług i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Transport paczek i dokumentów i grup zorganizowanych


Nasze niezawodne pojazdy zabiorą Cię do wybranej zagranicznej destynacji z terenu pieciu województw. Obsługujemy tą trasę w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Oferujemy tanie usługi transportowe, obsługujemy grupy zoorganizowane oraz prowadzimy transport paczek i listów w obydwie strony. Zabieramy naszymi pojazdami tylko małe paczki i dokumenty. W sporadycznych sytuacjach możemy przewieżć większe gabaryty o ile stan zapełnienia naszego luku bagażowego na to pozwala.

Ich transport uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego bagażami naszych klientów. Obsługujemy agencje pracy stałej i tymczasowej (te z naszego kraju i spoza jego granic). Stale współpracującym z nami agencjom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny. Oferujemy transport pracowników z Niemiec i nie tylko. Wszystko w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszej oferty dostępnej na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję! Posiadamy sprawne i niezawodne pojazdy, rzetelnych kierowców oraz pomocnych pracowników infolinii. Największym atutem naszej oferty, która wpływa na Państwa bezpieczeństwo jest ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu oraz stosunkowo niskie ceny jakie oferujemy za transport.

Powrót z Niemiec do Polski


tomy

Wracając z Niemiec do Polski zastanawiasz się jak zoorganizować powrót do kraju i z jakiej firmy skorzystać? Podjęcie decyzji o powrocie z pewnością nie jest łatwe, gdyż wiąże się z kosztami. Korzystając z nieznajomej firmy, ponosimy również ryzyko potencjalnego incydentu podczas pokonywania trasy. My organizujemy powroty busikami, dzięki którym szybko i bezpiecznie przedostaniesz się do celu swojej podróży. Nasze auta prowadzone są przez znakomitych kierowców, dzięki którym dojedziesz pod wskazany adres. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenie, które codziennie procentuje wykonywaniem bezpiecznych przejazdów dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czy wiecie, że nazwa "Niemcy" wzięła się z języka słowiańskiego? Etymologia tego słowa wywodzi się od słowiańskiego "niemy" (lub "obcy") i podkreśla barierę językową pomiędzy plemionami germańskimi i tymi o korzeniach słowiańskich. Republika Federalna Niemiec jest krajem federacyjnym złożonym z szestastu landów, a my jeżdzimy do nich wszystkich. Państwo ma powierzchnię 357 578 km² i panuje w nim klimat umiarkowany, w związku z czym można tu spotkać licznych turystów. Jest on jednym z najbardziej ludnych krajów Europy z blisko 83 milionami mieszkańców. RFN jest również krajem które wiodą zdecydowany prym w Unii Europejskiej jeśli chodzi o rozwój gospodarki. W ramach UE kraj ten stanowi część strefy Schengen i strefy euro. Kraj jest również członkiem wielu organizacji międzynarodowych podlegającyh prawu międzynarodowemu, w tym: ONZ, OECD, G7, G20. Niemcy są graje do którego przybywa wiele emigrantów (2 miejsce po USA) - w tym wielu nielegalnych. My zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdowej!