Niemcy

BUSY DO NIEMIEC: Wielkopolska, woj. pomorskie, kujawsko pomorskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie

Codziennie oferujemy Państwu tanie busy z Polski do Niemiec centralnych. Południowe i północne Niemcy obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Codziennie zabieramy naszych Klientów w komfortową i bezpieczną podróż „door to door” (od drzwi do drzwi). W Polsce nasze busy rozpoczynają swoją podróż między północą a czwartą rano. Zależy to oczywiście od trasy. Pracujemy w pełnym reżimie sanitarnym. Nasze busy jadąc do Niemiec ozonujemy przed każdym kursem busem. Proces ten pozwala nam wyeliminować ponad 99% wirusów i bakterii. Rezerwacja miejsca w naszych busach jest niesamowicie prosta. Wystarczy zadzwonić na nasz nr lub po prostu wysłać SMS-a. Nasza infolinia czynna jest codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Nasze busy jeżdżą codziennie do centralnych Niemiec, a w każdy poniedziałek i piątek również na do północnych i południowych Niemiec. W Polsce obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Pomorskie , Kujawsko Pomorskie, woj. Lubuskiem oraz województwo Zachodniopomorskie. Gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo przejazdu busem do Niemiec. Posiadamy sprawne i niezawodne busy, rzetelnych kierowców oraz pomocnych pracowników infolinii. Największym atutem naszej oferty, która wpływa na Państwa bezpieczeństwo jest ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu oraz bardzo niskie ceny jakie oferujemy za transport.. Busy do Niemiec z Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg

Przewóz osób z Polski do Niemiec w systemie door to door (od drzwi do drzwi).

Szukasz przewozu osób do Niemiec? Chcesz pojechać busem w systemie door to door (w języku polskim „od drzwi do drzwi)? Jeśli tak to sprawdź naszą ofertę na tani przewóz osób busem z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. Obsługujemy takie regiony jak Wielkopolska, woj. Lubuskie, pomorskie, Kujawsko Pomorskie i Zachodniopomorskie. Dojeżdżamy naszymi busami do wszystkich Klientów. Nie jest ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy kilkunastoosobowej wiosce. Jeden z naszych busów przyjedzie właśnie po Ciebie. Możesz sprawdzić obsługiwany przez nas teren w zakładce„mapka”. Przewóz osób busami do Niemiec to nie nasza nie jedyna usługa. Oferujemy również przewóz pracowników. Dedykowany on jest oczywiście agencjom pracy tymczasowej i stałej. Współpracujemy z niemieckimi i polskimi agencjami pośrednictwa pracy.. Wyjazdy z Polski odbywają się we wczesnych godzinach porannych, a z Niemiec nasze busy wyjeżdżają późnym wieczorem. W Niemczech obsługujemy m.in takie miasta jak: Berlin, Poczdam, i wiele więcej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce busy do Niemiec? Sprawdź naszą ofertę!

Przewóz paczek i dokumentów oraz przewóz pracowników i grup zorganizowanych

Przewóz osób z Polski do Niemiec to nie nasza jedyna usługa, choć jedna wiodących. Prowadzimy również przewóz osób z Polski do Holandii, Danii, Szwajcarii, Luksemburga czy Belgii. Nasze niezawodne busy zabiorą Cię w wybraną zagraniczną destynację z Województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Pomorskie, Lubuskiego czy Kujawsko Pomorskiego. Oferujemy codziennie tanie busy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Oferujemy tani przewóz osób, przewóz pracowników, obsługujemy grupy zoorganizowane oraz prowadzimy transport paczek i listów z Polski do pozostałych krajów oraz w przeciwną stronę. Przewozimy naszymi busami tylko małe paczki i dokumenty. Ich przewóz uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego przewożonymi przez naszych Klientów bagażami. Obsługujemy agencje pracy stałej i tymczasowej (te polskie, jak i te z Niemiec). Stale współpracującym z nami agencjom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny. Oferujemy przewóz pracowników do Niemiec i nie tylko. Wszystko w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Zobacz także:
Wielkopolska
Kujawsko - pomorskie
Lubuskie
Pomorskie
Zachodniopomorskie