Busy do Niemiec

Busy do Niemiec


obszar tomy.png

Szukasz taniego busa do Niemiec? Dobrej i sprawdzonej firmy który oferuje tanie przewozy z Polski do Niemiec z adresu pod adres? Z nami bezpiecznie szybko i w korzystnych cenach pojedziesz door to door do rodziny, w celach służbowych czy w celach turystycznych. Cel Twojej podróży nie ma dla nas znaczenia, gdyż za priorytet obraliśmy wykonywanie sprawnego transportu wykonywanego sprawnymi autami. My jako sprawdzony przewoźnik codziennie oferujemy wyjazdy do centralnie położonych landów, a dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek rano obsługujemy wszystkie landy. Z nami udasz się w podróż pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz. W większości przypadków jeździmy rano bez przesiadek, co ma olbrzymie znaczenie wtedy gdy pada śnieg czy deszcz. Wykonamy dla Ciebie transport z Polski pod wskazane miejsce w Niemczech.

Jako sprawdzony przewoźnik z Polski do Niemiec codziennie zabieramy naszych klientów, niezależnie czy jest to poniedziałek, piątek, sobota czy niedziela. W naszej obsłudze znajdują się osoby fizyczne, jak i prawne w tym agencje pracy i firmy zamawiające przejazd dla swoich pracowników. Wszystkie współpracujące na stałe z nami firmy mogą liczyć na rabaty za stałą kooperację. Do obsługi naszych klientów udostępniamy infolinię czynną od samego rana do późnych godzin wieczornych. Codziennie transport busem do Niemiec dostępny są pod numerem telefonu +48 600-629-301. Na naszej infolinii uzyskają Państwo wszelkie informacje na temat przejazdu. Zachęcamy również do składania rezerwacji poprzez SMS-y. Nasi konsultanci przekażą Państwu wszelkie niezbędne informacje na temat wyjazdu i przyjmą Państwa rezerwację,

Relokacja pasażerów to nie nasza jedyna usługa. Jak wspominaliśmy pomagamy współpracującym z nami firmom w transporcie ich pracowników. Obsługujemy także grupy zorganizowane, którym udostępniamy możliwość wynajęcia busa z kierowcą i bez niego. Przejazdy wykonujemy zawsze rano, co znacznie ułatwia dostosowanie się do naszego harmonogramu. U pierwszy klientów jesteśmy czasem już o drugiej w nocy, ale wszystko zależy od tego z jakiego miejsca odbieramy naszych pasażerów. Każdy przejazd odbywa się naszymi komfortowo wyposażonymi pojazdami zaopatrzonymi w sprawne podzespoły i dobrze działającą klimatyzację. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu! Z nami pojedziesz z maleńkich wiosek, jak i z dużych miast.


Przewóz osób z Polski do Niemiec


Wykonujemy przewozy do Niemiec door to door dla osób korzystających z naszej firmy. Ze względu na dużą liczbę klientów układamy krótkie trasy, co z pewnością doceni każdy klient dla którego cenny jest czas.W naszej firmie znajdziesz komfortowe przewozy i tanie busy z Polski do Niemiec z adresu pod adres codziennie bez przesiadek jadące do celu. W każdym dniu nasze powinności wykonujemy z pełną sumiennością. Jako spedytor z brodą (mamy ponad dwie dekady) doskonale wiemy jak obsługiwać naszych klientów. Ponaddwudziestoletni okres prowadzenia firmy pozwolił nam dostosować do wymagających klientów i usprawnić procesy logistyczne, przez co każda podróż jest dobrze zorganizowana. Dobra logistyka pozwala nam także punktualnie docierać do punktów jakie wskazują nam nasi klienci. W większości przypadków wykonujemy bezpośrednie przejazdy, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym i jesiennym. Przejazdy odbywają się spod wskazanych drzwi w Polsce pod wskazane drzwi w Niemczech.

20 tomy.png

TOMY to firma z renomą dzięki czemu każdy nasz klient może być pewny jakości wykonywanych przez nas usług. Od zawsze byliśmy prokonsumenccy, gdyż wiemy że zadowolony klient zawsze wraca. Nasze pojazdy wyjeżdżają z kraju zawsze czyste i pachnące. Od początku pandemii COVID poddajemy nasze pojazdy procesowi ozonowania co pozwala nam na eliminację wirusów i drobnoustrojów. Nasza klimatyzacja jest systematycznie odgrzybiana, a więc osoby z problemami oddechowymi mogą bez obawy podróżować naszymi autami. Nasza firma posiada własny warsztat samochodowy w którym systematycznie sprawdzamy nasze pojazdy, aby były one bezpiecznym środkiem lokomocji dla naszych klientów. Jeśli więc szukasz firmy, który sumienni i sprawnie podchodzi do tematu bezpieczeństwa podczas trasy, to jesteś w idealnym miejscu. W transporcie międzynarodowym jesteśmy pewnym wyborem!

Obaszar obsługi
W naszej obsłudze znajduje się teren pięciu województw. Wszystkim osobom prywatnym oferujemy usługi transportowe jadące pod wskazany adres. Swoją podróż rozpoczniesz i zakończysz w pożądanym przez siebie miejscu. Siedem dni w tygodniu zabieramy naszych klientów do centralnych landów, a w każdy poniedziałek i piątek do tych leżących na całym terytorium Federacji. Zapoznaj się z naszą mapką i jeśli pokrywa się ona z Państwa zapotrzebowaniami, to zapraszamy do rezerwacji.

obszar tomy.png


Bagaż


W ramach zakupionego biletu wszystkim naszym pasażerom przysługuje możliwość nieodpłatnego transportu ich bagażu. Każda osoba uprawniona jest do zabrania bagażu rejestrowanego umieszczanego w luku bagażowym naszych pojazdów oraz bagażu podręcznego. Informacje o bagażu:

  • bagaż rejestrowany powinien być opisany imieniem i nazwiskiem oraz danymi teleadresowymi,
  • bagaż podręczny klient umieszcza na swoich kolanach i ze względów bezpieczeństwa powinien mieć on przy sobie portfel i dokumenty,
  • każdy klient może zabrać ze sobą dużą walizkę oraz stosownych wymiarów bagaż osobisty który nie będzie przeszkadzać współpasażerom,
  • ze względów bezpieczeństwa prosimy o nie przewożenie substancji łatwopalnych, o silnym zapachu, żywych roślin i zwierząt.
  • na trasie nie ma kontroli granicznych, gdyż oba kraje znajdują się w strefie Schengen, ale trzeba mieć przy sobie dokumenty na wypadek kontroli granicznej


Jak wygląda przejazd


Oferujemy wszystkim zainteresowanym bezpieczny transport pod wskazane domostwo. Kadrę naszych kierowców tworzą osoby o ponadprzeciętnych umiejętnościach poruszania się po europejskich trasach. W czasie pokonywania trasy nasi kierowcy i busy zatrzymują się w przeznaczonych do postoju miejscach. W większości przypadków są to stacje benzynowe czyli tanksztele. To w tych miejscach nasi pasażerowie mogą zaczerpnąć powietrza, puścić sobie dymka, skorzystać z WC czy zaopatrzyć się w jedzenie i napoje. Każdorazowo kierowca informuje o planowanej godzinie odjazdu, więc prosimy stawić się przy pojeździe na czas. Jeśli więc szukasz oferty skrojonej na miarę twojego portfela to jesteś w idealnym miejscu!

Przejazdy odbywają się codziennie rano. Busy startują w naszym kraju skoro świt, dzięki czemu już w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Celem Twojej podróży może być dowolny region, choć nie wszystkie obsługujemy każdego dnia. Wszystkie nasze pojazdy są sprawnymi autami, które przechodzą stałę przeglądy w naszych prywatnym warsztacie. Aby ułatwić podróż osobom cierpiącym na schorzenia dróg oddechowych we wszystkich naszych autacj dokonujemy częstego czyszczenia klimatyzacji dzięki czemu pozbywamy się grzybów i wirusów. Wybierz wyjazdy jakie oferuje nasza firma i ciesz się komfortowymi warunkami jazdy w bardzo dobrych cenach.


Busy do Niemiec z adresu pod adres


Szukasz firmy która oferuje wyjazdy z adresu pod adres każdego dnia wyruszające w trasę z Polski do niemieckich miejscowości? Nasza firma została sprawdzona przez tysiące klientów, a certyfikuje nas pod dwadzieścia lat doświadczenia. Z nami pojedziesz komfortowym busem do Niemiec! Przez ten cały okres dokładaliśmy wszelkich starań aby jadący z nami pasażerowie czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas wykonywanego kursu. Pokonując trasę można rozsiąść się w wygodnych fotelach i spoglądać na tereny które znajdują się na trasie naszych przewozów. Wszystkich alergików z pewnością ucieszy fakt, że nasze pojazdy są systematycznie czyszczone - wraz z klimatyzacją. Każdy nowy kurs rozpoczyna się od pozbycia się wszelkich wirusów i drobnoustrojów, co z pewnością zadowoli wszystkich podróżnych.

Z nami pojedziesz do wybranego landu - niezależnie od celu wyjazdu. Może to być wycieczka czy też wyjazd związany z pracą. My polecamy odwiedzić ten kraj w celach turystyczny. Znajdziesz tu góry, morze, wspaniałe stare miasta, jak i swojskie jedzenie. Niemcy słyną ze znakomitych wyrobów wędliniarskich oraz z piwowarstwa. Duże miasta często posiadają swoją wielowiekową tradycję, którą doskonale widać po wspaniałych budowlach. Kraj ten często jest także punktem przesiadkowym do interkontynentalnych podróży. Często nasi pasażerowie jadą do stolicy tego kraju, by stąd odlecieć samolotem do dalekich zakątków. Chcesz pojechać z nami? Zapraszamy do wspólnego wyjazdu!


Busy Niemcy Polska z adresu pod adres


Oferujemy tanie busiki z Niemiec do Polski, które zabiorą Państwa pod wskazany adres. Powóz z adres pod adres to nie nasza nie jedyna usługa, ale jedna z tych zapewniających nam utrzymanie. Oferujemy również najtańsze wyjazdy pracowników, dzięki czemu ułatwiamy pracę naszym partnerom z agencji. Dedykowany on jest oczywiście agencjom pracy tymczasowej i stałej. Współpracujemy z pośrednictwami pracy w obu krajach. Na podległym terenie obsługujemy wszystkie miasta - te duże i te małe. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce.
Wszystkim agencjom pracy, które podejmą z nami współpracę możemy zaoferować:

  • rabaty przy dużej liczbie zleceń,
  • indywidualnego konsultanta przydzielonego do obsługi Państwa firmy,
  • fachowe doradztwo,
  • pewność, iż pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce,
  • dyspozycyjność naszych konsultantów i dobry kontakt z naszym biurem. Posiadamy najlepszą ofertę dla firm i osób prywatnych! Jeśli bus do Niemiec to w TOMY!