Busy do Niemiec

Busy Niemcy Polska z adresu pod adresbusy do Niemiec codziennie

Z nami tanio pojedziesz busem do Niemiec codziennie w najlepszych cenach na rynku. Każdego dnia wyruszamy do centralnych Niemiec, a w poniedziałki i piątki obszarem naszych działań jest całe terytorium Niemiec. Busy do Niemiec codziennie wyruszają z Polski w godzinach porannych, w związki z czym wszyscy nasi klienci w tym samym dniu docieraja pod docelowy adres. Każdego dnia zabieramy naszych klientów w komfortową i bezpieczną podróż „door to door”. Z naszego kraju wyjeżdżamy z samego rana, a powroty do naszego kraju odbywają się od póżnych godzin popołudniowych i trwają przez kilka godzin. REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Niemcy Polska z adresu pod adres

Busy Niemcy Polska z adresu pod adres - w naszej firmie kursy w obydwie strony odbywają się codziennie pomiędzy dwoma adresami wskazanymi przez klienta. Transport w systemie od drzwi do drzwi jest dziś obecnie dominującą formą transportu, a nasza firma była przodownikiem w tej kwestii. Obsługujemy w ten sposób od ponad dwóch dekad, dzięki czemu nasi pasażerowie mogą być pewni o procedury bezpieczeństwa w naszej firmie. Od samego początku wiedliśmy prym we wdrażaniu procedur bezpieczeństwa, dzięki czemu niemal 100% wyjzdów kończy się bez najmniejszych przykrych incydentów.


Busy do Niemiec codziennie prowadzone są w naszej firmie przez kierowców o bogatym doświadczeniu na trasach europejskich. Ich doświadczenie stwarza bezpieczne warunki podczas transportu, dzięki czemu jadąc z nami można się odprężyć i uciąć sobie drzemkę w trasie. Drzemkę ułatwią nasze wygodne fotele i fakt że w busie mieści się ośmiu pasażerów, dzięki czemu w podróży nie ma ścisku. Od początków pandemii COVID poddajemy nasze pojazdy licznym procesom czyszczącym, któe pozwalają nam usunąć z tapicerki i wnętrza pojazdó niemal wszystkie drobnoustroje. Busy Niemcy - Polska z adresu pod adres? Postaw na naszą firmę - zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszą infolinią ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy z Niemiec do Polski


Koszty transportu - busy do Niemiec cena


busy do Niemiec cena

Oferujemy busy do Niemiec codziennie dostępne w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie. Na koszty związane z Twoim przejazdem składa się kilka elementów:

  • odległość pomiędzy dwoma adresami które nam wskażesz
  • obecne w danym czasie regulacje prawne ograniczające liczbę pasażerów w busach. W normalnych warunkach przewozimy w jednym busie ośmiu pasażerów. W okresie pandemii Covid te liczby uległy redukcji do 4 lub 6 pasażerów na busa. W okresie obowiązywania tych regulacji nasze ceny się zwiększyły.

tanie busy do Niemiec

Busy Niemcy - Polska z adresu pod adres pokonują codziennie tą trasę z bagażem naszych pasażerów umieszczonym w luku bagażowym. Przewóz bagażu w naszej firmie nie wiąże się dla naszych pasażerów z dodatkowymi kosztami, dzięki czemu złotówki i euro pozostają w ich kieszeniach. Upraszamy o etykietowanie swoich walizek, a na etykietach prosimy umieszczać swoje dane. Zdecydowanie ułatwia to dysponowanie bagażami przez naszego kierowcę, a także unika się w ten sposób pomyłek bagaży. Busy do Niemiec w dobrej cenie codziennie dostępne są na naszej stronie.

Busy Niemcy - Polska


busy Niemcy - Polska

Chcesz przedostać się busem z Niemiec do Polski bez zbędnych przesiadek, z adresu pod adres. Szybko, tanio i bezpiecznie i komfortowo? Chcesz pojechać busem w systemie door to door (w języku polskim „od drzwi do drzwi)? Jeśli tak to sprawdź naszą ofertę na tanie busy Niemcy - Polska oraz na transport w przeciwną stronę. Z oferty tej korzystają nasi zachodni sąsiedzi a także nasi rodacy wracający do Polski. Wzmożony ruch w naszej firmie dostrzegamy zwłaszcza w grudniu i kwietniu kiedy to nasi pobratyńcy jadą do swoich rodzin w Polsce. My jako firma nie podnosimy w tym okresie cen, dzięki czemu można być pewnym kwoty jaką się uiści u kierowcy.

Dojeżdżamy naszymi pojazdami do wszystkich klientów, o ile wskazany przez nich adres znajduje się na obsługiwanym przez nas terytorium. Nie jest ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy kilkunastoosobowej wiosce. Jeden z naszych busów przyjedzie właśnie po Ciebie. Możesz sprawdzić obsługiwany przez nas teren w zakładce„mapka”. Dzięki codziennym wyjazdom jedziesz kiedy chcesz, gdzie chcesz, a cała podróż będzie dla Ciebie dobrym wspomnieniem. TOMY jako firma międzynarodowego przewozu osób działą na rynku przwozowym od ponad 20 lat!. Przez te wszystkie lata zaufało nam wiele tysięcy osób. Skorzystaj z naszych usług i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! Busy Niemcy - Polska w najlepszych cenach mna rynku są dostępne na naszej stronie.

busy Polska niemcy z adresu pod adres


Obsługa agencji pracy - busy Polska - Niemcy


busy Polska Niemcy.png

Busy z Polski do Niemiec to nie nasza nie jedyna usługa, ale jedna z tych zapewniających nam utrzymanie. Oferujemy również przewóz pracowników, dzięki czemu ułatwiamy pracę naszym partnerom z agencji. Dedykowany on jest oczywiście agencjom pracy tymczasowej i stałej. Współpracujemy z niemieckimi i polskimi agencjami pośrednictwa pracy. Busy Polska - Niemcy ruszają w trasę z pracownikami naszych partnerów w godzinach porannych, a z DE nasze pojazdy wyjeżdżają wieczorem. W Niemczech obsługujemy m.in takie miasta jak: Berlin, Poczdam, i wiele więcej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce.

busy z Polski do Niemiec.png

Wszystkim agencjom pracy, które podejmą z nami współpracę możemy zaoferować:

  • rabaty przy dużej liczbie zleceń,
  • indywidualnego konsultanta przydzielonego do obsługi Państwa firmy,
  • fachowe doradztwo,
  • pewność, iż pracownik dotrze na czas we wskazane miejsce,
  • dyspozycyjność naszych konsultantów i dobry kontakt z naszym biurem. Posiadamy najlepszę ofertę na busy Polska - Niemcy!

Przewóz paczek i dokumentów i grup zorganizowanych

Busy z Niemiec do Polski to nie nasza jedyna usługa, choć jedna wiodących. Nasze niezawodne pojazdy zabiorą Cię w wybraną zagraniczną destynację z terenu pieciu województw. Oferujemy busy Polska - Niemcy w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Oferujemy tani przewóz osób, przewóz pracowników, obsługujemy grupy zoorganizowane oraz prowadzimy transport paczek i listów z Polski do pozostałych krajów oraz w przeciwną stronę. Przewozimy naszymi pojazdami tylko małe paczki i dokumenty. W sporadycznych sytusacjach możemy przewieżć większe gabaryty o ile stan zapełnienia naszego luku bagażowego na to pozwala.

Ich przewóz uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego przewożonymi przez naszych klientów bagażami. Obsługujemy agencje pracy stałej i tymczasowej (te z naszego kraju i spoza jego granic). Stale współpracującym z nami agencjom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny. Oferujemy przewóz pracowników do DE i nie tylko. Wszystko w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych przewozów dostępnych na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję! Posiadamy sprawne i niezawodne pojazdy, rzetelnych kierowców oraz pomocnych pracowników infolinii. Największym atutem naszej oferty, która wpływa na Państwa bezpieczeństwo jest ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu oraz bardzo niskie ceny jakie oferujemy za transport.

Co warto wiedzieć o Niemczech

Czy wiecie, że nazwa "Niemcy" wzięła się z języka słowiańskiego? Etymologia tego słowa wywodzi się od słowiańskiego "niemy" (lub "obcy") i podkreśla barierę językową pomiędzy plemionami germańskimi i tymi o korzeniach słowiańskich. Republika Federalna Niemiec jest krajem federacyjnym złożonym z szestastu landów, a my jeżdzimy do nich wszystkich. Stolicą Państwa jest Berlin, a nasze minibusy docierają tu najczęściej, gdyż dojeżdżamy tu każdego dnia. Państwo ma powierzchnię 357 578 km² i panuje w nim klimat umiarkowany, w związku z czym można tu spotkać licznych turystów. Jest on jednym z najbardziej ludnych krajów Europy z blisko 83 milionami mieszkańców. RFN jest również krajem które wiodą zdecydowany prym w Unii Europejskiej jeśli chodzi o rozwój gospodarki. W ramach UE kraj ten stanowi część strefy Schengen i strefy euro. Kraj jest również członkiem wielu organizacji międzynarodowych podlegającyh prawu międzynarodowemu, w tym: ONZ, OECD, G7, G20. Niemcy są graje do którego przybywa wiele emigrantów (2 miejsce po USA) - w tym wielu nielegalnych. My zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy Polska - Niemcy z adresu pod adres. ZAPRASZAMY!