Kujawsko pomorskie

PRZEWÓZ OSÓB BUSEM Z KUJAWSKO POMORSKIE DO NIEMIEC


Witamy na WWW.TOMY ZŁOTÓW.PL Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób z Wielkopolski do Niemiec oraz w przeciwną stronę. Busy do Niemiec (centralnych) z Kujawsko Pomorskie odjeżdżają codziennie. Południe i północ terytorium naszego zachodniego sąsiada obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Obsługujemy zachodnie i centralne tereny Kujaw. Pracujemy w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Rozpoczynasz podróż w punkcie A, a kończysz ją w punkcie B. Oba punkty są dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami (jeden polski, a drugi zagraniczny).

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy Kujawsko pomorskie - sprawdź nasze ceny inne elementy oferty

Sztywny cennik? Nie u nas. Koszty Twojej podróży ustala pracownik naszej infolinii. Pamiętaj, że u nas busy do Niemiec są zawsze w najlepszej cenie. Na cenę Twojego przewozu busem ma wpływ odległości pomiędzy wskazanymi przez Ciebie punktami. Jesteśmy pewni, że nasze ceny Cię zadowolą. Nasz Facebook służy nam do komu8nikacji z naszymi Klientami – to tam ogłaszamy promocje na przewóz osób busem do Niemiec z Kujawsko Pomorskie. Polub nas już teraz i bądź już zawsze na bieżąco! Od lat posiadamy bezkonkurencyjne ceny i zapewniamy najwyższą jakość bezpieczeństwa. Do Niemiec z Wielkopolski wyruszamy po północy. Jadąc z nami możesz być pewnym, iż kierowca jest zawsze wypoczęty ruszając w trasę busem. Wygodne i czyste fotele, klimatyzowane wnętrze busa oraz pomocnych i kompetentnych kierowców – to wszystko otrzymasz wybierają TOMY ZŁOTÓW. Codzienne kursy busów zdecydowanie doceni każdy Klient. Jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Pięknie, prawda?

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC : poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

herb2.jpg

Przewóz osób do Niemiec to nie wszystko - zobacz co jeszcze oferujemy

Nasza oferta na tanie busy do Niemiec jest zdecydowanie bezkonkurencyjna. Przewóz osób to nasz sposób życie. Tym zarabiamy na chleb, dlatego podchodzimy do niego z pełną sumiennością. Nasi Klienci jeżdżą z nami do Niemiec i nie tylko już od ponad dekady. Dla nas od zawsze bezpieczeństwo było najważniejsze! Obsługujemy zachodnie i centralne regiony woj. Kujawsko Pomorskiego. Sprawdź obsługiwany przez nasz obszar w zakładce mapka. Nie zwlekaj, wybierz na telefonie nasz numer i zarezerwuj busa już dziś. Co zyskujesz? Pełnię bezpieczeństwa w trakcie przewozu osób i najlepsze ceny na rynku! Busy do Niemiec Kujawsko Pomorskie? SPRAWDŹ WŁAŚNIE NAS! Poza przewozem osób prowadzimy przewóz pracowników na zlecenie ich pracodawców lub pośrednict pracy. Dodatkowo wykonujemy eksprespowy przewóz paczek i dokumentów do Niemiec i nie tylko. W Polsce obsłuigujemy również grupy zoorganizowane prowadząc transfer na lotnisko, obsługując wesela chrzciny etc. Prowadzimy również przewóz osób niepełnosprawnych dla szkół, przedszkoli i domów pomocy społecznej.

Kilka informacji o województwie kujawsko - pomorskim

Jan Paweł II jest patronem tego województwa. Z województwem kujawsko-pomorskim graniczą takie województwa jak: łódzkie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie. Dąbrówka jest najwyżej położoną miejscowością, a najniżej leżą Rozgarty. W województwie znajduje się lotnisko, które mieści się w Bydgoszczy, zatem można dolecieć tam samolotem. Największe miasta w tym województwie to: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz oraz Inowrocław. W tym regionie znajduje się 10 parków krajobrazowych. Województwo liczy 33 wyższe uczelnie. Najsławniejszy z nich to Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zgodnie z danymi, które zostały podane w 2010 roku wszystkie uniwersytety liczyły około 85 tyś studentów. Jeżeli chodzi o inne szkoły, to na terenie całego województwa szkół podstawowych jest i 705, gimnazjów 397, 149 zasadniczych szkół zawodowych oraz 124 szkół licealnych. Na terenie województwa organizowanych jest wiele imprez kulturalnych. Najstarszym festiwalem jest Festiwal Teatrów Polski Północnej w Toruniu.