Bydgoszcz

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wyjeżdżasz na Zachód z Bydgoszczy? Interesuje Cię komfortowy przewóz osób? Szukasz dobrej oferty na busy które zabiorą Cię z Bydgoszczy do Niemiec? Jeśli tak to zapoznaj się z naszą ofertą! TOMY-ZŁOTÓW oferuje usługę typu „door to door”. Codziennie zabierzemy Cię z Bydgoszczy do centralnych Niemiec jadąc od drzwi do drzwi. W poniedziałki i piątki obsługujemy północne i południowe regiony. Transport busem stanowi obecnie najwygodniejszą formę transportu międzynarodowego. Nasze busy są klimatyzowane co zapewni Ci pożądany komfort. TOMY- ZŁOTÓW od lat świadczy codziennie tani i bezpieczny przewóz osób z Bydgoszczy do Niemiec oraz w przeciwną stronę. Przewozy osobowe do Niemiec organizujemy każdego dnia. Jeśli zatem szukasz najlepszej i sprawdzonej oferty na busy z Bydgoszczy do Holandii, to nie szukaj dalej - trafiłeś idealnie wchodząc na naszą stronę. Wypasione busy, życzliwi kierowcy i konkretni telepracownicy to nasze atuty.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Zarezerwuj busa do Niemiec

Rezerwacji możesz dokonać poprzez kontakt z naszą infolinią. U nas jakość obsługi Klienta jest na drugim zaszczytnym miejscu- zaraz za bezpieczeństwem. Nasza infolinia pracuje sprawnie od rana do późnych godzin wieczornych. Dobra logistyka i duża baza Klientów pozwala nam na ustalanie krótkich tras z Bydgoszczy do Niemiec. Zadzwoń pod wskazany nr telefonu aby dokonać swojej rezerwacji. Cenniki? Nie u nas. Płacisz za realną odległość pomiędzy wskazanymi przez Ciebie adresami. Nasi sympatyczni konsultanci telefoniczni przyjmą od Ciebie zamówienie na przejazd oraz przekażą wszelkie niezbędne informacje. Z nami dostaniesz się sprawnie z Bydgoszczy do Niemiec inie tylko. Wysoko kwalifikowani kierowcy zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas podróży. Twój przejazd z Bydgoszczy w systemie “od drzwi do drzwi” będzie dla Ciebie miłym i satysfakcjonującym przeżyciem. Busy do Niemiec Bydgoszcz? Zarezerwuj swój przejazd już dziś w naszej firmie. Z Bydgoszczy jeździmy m.in. do takich niemieckie miasta jak: Hanower, Berlin, Dortmund, Munster czy Magdeburg.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BYDGOSZCZ -nIEMCY.jpg

Busy z Bydgoszczy do Berlina

Naszymi busami każdego dnia możesz dostać do Niemiec, w tym do Berlina. Codzienne busy z Bydgoszczy do Belina powodują, iż to nasi Klienci swobodnie wybierają termin swojego przewozu. Do Berlina możez pojechać do pracy, do rodziny czy w celach turystycznych. Berlin znany jest ze swojego całonocnego życia. W tym mieście nie sposób się nudzi - każdy znajdzie tu coś dla siebie. W mieście znajdują się znakomite restauracje i puby, w których skosztujemy typowo niemieckie dani i przystawki, i co najważniejsze w Berlinie możemy zasmakować w tysiącach piw. Dla smakoszy piwa Berlin jest istnym rajem. Młodzi ludzie kochają Berlin za swobodę wyrażania siebie. W tym mieście można wszystko. W mieście możesz poczuć się w pełni sobą i uwidocznić to za pomocą ekstrawaganckich strojów - tutaj każdy strój to norma. W mieście znajdują się niezliczone zabytki, które stanowią ikony europejskiej architektury.

Zabytki berlińskie

Do najbardziej znanych, cenionych i fotografowamnych obiektów architektonicznych należą: Brama Brandenburska czy Reichstag. Reichstag to siedziba niemieckiego parlamentu - to właśnie w ty miejscu podejmowane są tak trafne dla niemieckiej gospodarki decyzje. Nasze busy do Berlina często dojeżdżają pod siedzibę parlamentu, choć wybierając nasze przewozy dostaną się Państwo pod dowolny berliński adres. Symbolem Berlina jest rzecz jasna Mur Berliński - zostały tylko nieliczne jest fragmenty. Mur jest symbolem tragicznej historii miasta - mur ten oddzielał RFN I NRD. RFN był okupowany przez Rosjan. Ze znanych zabytków warto również wspomnieć o: Siegessäule – kolumna zwycięstwa, Ewangelicki Kościół Pamięci cesarza Wilhelma I - zbudowany w XIX wiekuczy Wyspa Muzeów: Muzeum Pergamońskie (znajdują się tu liczne rekonstrukcje budowli musułmańskich i asyryjskich), Stare Muzeum (Muzeum Egipskie i Antikensammlung), Muzeum im. Bodego, Nowe Muzeum, Stara Galeria Narodowa.

Zobacz także:

Przewóz osób z Bydgoszczy do Niemiec