Busy do Holandii

Busy Polska Holandia od drzwi do drzwi


busy Polska Holandia od drzwi do drzwi

Szukasz busa do Holandii z Polski w dobrej ofercie? Z nami codziennie pojedziesz w komfortowych warunkach busem jadącym do Holandii. Nasi klienci podróżują pomiedzy wskazanymi przez nich adresami. Zabieramy naszych klientów busami od drzwi do drzwi, pod konkretnie wskazny adres, bez przesiadek na trasie Polska - Holandia. Ta forma przemieszczania się jest szczególnie ważna w okresie jesiennym i zimowym, gdyż pasażerowie na są narażeni na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonywane przez nas przejazdy od drzwi do drzwi pozwalają również oszczędzić cenny czas i pieniądze, dzięki nie uszczuplamy nadmiernie zasobności ich portfeli. REZERWACJE -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

System ten wprowadziliśmy w naszej firmie ponad dwadzieścia lat temu, dzięki czemu nasi klienci od początku istnienia naszej firmy mogą liczyć na najwygodniejszy transport. Forma została rozpropagowana przez Anglików, gdyż sama nazwa wywodzi się z tego języka i oznacza "od drzwi do drzwi". Obsługujemy wszystkie miejscowości na podległym nam terenie, dzięki czemu nawet kilkuosobowe mieściny mogą korzystać z naszych usług. W oczekiwaniu na nasz przyjazd nie musisz ruszać się z domu, gdyż przyjedziemy dokładnie pod Twoje drzwi, jeśli zamówisz u nas przejazd.

busy do holandii

Kursujemy na tej trasie w naszej firmie codziennie, dzięki czemu to nasi klienci wybierają najlepszy termin wyjazdu jadąc od drzwi do drzwi. Pozwalamy tym samym terminowo dotrzeć naszym pasażerom w wybrane miejsce, dzięki czemu wywiążą się ze swych obowiązków na czas. Nie wyjeźdżamy jedynie w dni świąteczne, dzięki czemu cały nasz zespół może odpocząć po trudach całego roku. W relacjach z klientami jesteśmy fair od początku do końca, w związku z czym nie podnosimy wyceny naszych usług w okresie świąt. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontakt z nami pod nr tel.: ZADZWOŃ +48 600-629-301Busy z Polski do Holandii


Zabierzemy Ciebie codziennie busem z dowolnego adresu w Polsce (obsługiwany teren) i przetransportujemy do Holandii. Nasze pojazdy każdego dnia rusząją w naszej firmie gotowe do przyjęcia pasażerów. Z naszego kraju ruszamy z samego rana, dzięki czemu najczęściej w tym samym dniu można położyć się do łóżka w w destynacji docelowej. Przed wyjazdem starannie myjemy karoserię naszych pojazdów, ale także dezynfekujemy wnętrze, dzięki czemu są czyste jak łza. Dokonujemy dezynfekcji stosując ozonator, dzięki któremu niczym "Ghostbusterzy" usuwamy wszelkie drobnoustroje. Tym sposobem stwarzamy bezpieczne środowisko przejazdu dla naszych pasażerów, dzięki czemu zmniejszamy możliwość zachorowania na COVID-19.

Kierunek holenderski to nasza podstawowa usługa, dzięki czemu stanowi ona dla nas podstawowe źródło zdobywania potrzebnych do utrzymania rodzin. Codziennie dbamy z największą starannością o to by każdy przejazd odbył się w bezpiecznych warunkach, dzięki czemu nasi klienci unikają stresujących sytuacji. Wszelkich napraw naszych busów dokonujemy w naszym warsztacie, dzięki czemu obniżamy nasze koszty i tym samym koszty biletów. Dokonując sami napraw nie musimy nabijać kieszeni innym firmom, w związku z czym możemy oferować korzystne rozwiązania cenowe. Busy do Holandii codziennie w naszej firmie wyjeźdżaja z Polski zabierając naszych klientów w bezpieczną podróż. Zapraszamy!

busy z Polski do Holandii

Korzystając z naszej oferty mogą odwiedzić Państwo dowolną miejscowość w Królestwie Niderlandów, dzięki czemu kraj ten nie będzie mieć przed Państwem tajemnic. Wykonujemy nasze usługi nie tylko dla pracowników, gdyż wykonujemy również przejazdy dla ich rodzin i turystów czy studentów. Korzystając z naszej oferty mogą odwiedzić Państwo między innymi TropenMuseum, które mieści się w stolicy kraju. Jest to jedno z największych muzeów znajdujących się na terenie tego państwa. Muzem posiada w swoich zbiorach eksponaty skupione wokół tematu etnografii. Istnieje tu osiem wystaw stałych, choć co jakiś czas powstają nowe - tymczasowe wystawy, dzięki czemu warto tu wracać od czasu do czasu. Muzeum to powstało w 1864 roku kiedy kraj ten był jeszcze ogolnoświatowym mocarstwem, dzięki czemu zebrane są tu eksponaty z całego globu. Polecamy odwiedzić muzeum korzystając z naszej oferty! Więcej informacji znajdziecie na stronie muzeum -> strona internetowa TropenmuseumPrzewozy do Holandii


Przewozy do Holandii z Polski codziennie dostępne są u nas w korzystnej ofercie. W ramach systemu z dojazdem pod drzwi, dzięki czemu można zaplanować z nami całą podróż. Powroty do naszej ojczyzny rozpoczynają się o godzinie 17, dzięki czemu już rano można przywitać się z najbliższymi w Polsce. Przed rozpoczęciem przewozu powrotnego nasi kierowcy mają długi czas na wypoczynek, dzięki czemu przystępują do nowego kursu ze świeżą głową. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo jest to ważne dla bezpieczeństwa przejazdu, dlatego pozostawiamy im kilkanaście godzin na wypoczynek. Wyspany kierowca reaguje odpowiednio na drogach, a więc długi sen to wymóg jaki stawiamy naszym kierowcom.

przewozy do Holandii

Naszą ekipę stanowią osoby zdroworozsądkowe, dzięki czemu nie podejmują oni nieprzemyślanych ruchów w trakcie jazdy. Zatrudniamy kierowców zrównoważonych psychicznie co potwierdzają psychotesty, w związku z czym jesteśmy pewni o bezpieczeństwo naszych pasażerów. Staramy się zatrudniać osoby o miłym usposobieniu, gdyż wiemy jak ważna jest dobra atmosfera w pojazdach podczas kilkunastogodzinnej podróży. Rzecz jasna - każdy z nas jest tylko człowiekiem, więc kierowcy jak każdemu z nas może przytrafić się gorszy dzień. W dniu przewozu wykonywanego do Holandii nasz kierowca skontaktruje się z Państwem informując o planowanej godzinie przyjazdu.

Z naszych usług korzystają również Holendrzy, dzięki czemu umożliwiamy im bezpiecznie i szybkie dotarcie do naszego kraju. Zachęcamy wszystkie osoby mieszkające w Królestwie Niderlandów do zapoznania się z osobliwościami natury jakie można spotkać w naszym kraju. Jednym z ciekawszych obiektów jest Park Krajobrazowy Łuk Mużakowa. Jest to park krajobrazowy którego założyciele chcą chronić szczególny twór geologiczny jakim jest morena czołowa. Morena ta powstała podczas zlodowacenia środkowopolskiego, zwanego również zlodowaceniem odrzańskim. Morena ma kształt podkowy o długości 40 km i szerokości 3–5 km, a przez środek łuku płynie Nysa Łużycka. Największym wzniesieniem tego terenu jest wzgórze znajdujący się na północny wschód od Żarek Wielkich i na północ od Nowych Czapli. Jeśli chciałbyś zobaczyć te tereny, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na trasie z Holandii do Polski.Busy do Holandii cena


Busy do Holandii w naszej firmie są dostępne w dobrej cenie! Posiadamy stabilne ceny, dzięki czemu utrzymujemy ich poziom w grudniu kiedy ludzie jadą do swoich rodzin na święta. Czytamy do również jako stabilność relacji naszymi klientami, dzięki czemu zyskaliśmy ich zaufanie. Oferujemy codziennie tanie busy, ale finalne koszty przejazdu na wpływają na jakość oferowanych przez nas usług. W ramach osbługi klienta udostępniamy infolinię czynną od samego rana do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu każdy pasażer znajdzie czas na rezerwację.

Rezerwacje przyjmujemy również poprzez wysłanie wiadomości tekstowej na nasza numer telefonu, dzięki czemu skraca się czas jaki trzeba na to poświęcić. W wiadomości należy podać: adres początkowy i końcowy, godność pasażera, sposób płatności oraz numer kointaktowy. Rozliczamy się z naszymi klientami w złotówkach i w euro, dzięki czemu mogą swobodnie wybrać sposób rozliczenia. Transport można opłacić u kierowcy lub dokonując przelewu na nasz numer konta bankowego. Kolejnym elementem dobrej obsługi klienta jest fakt, że nie oszczędzamy na pojazdach. Wszytskie busy które nie są w pełni bezpieczne dla naszych klientów bez zastanowienia wymieniamy na nowe pojazdy.

busy do Holandii cena

Holendrzy korzystający z naszych usług cenią nas za niskie ceny i jakość naszych usług, dzięki czemu chcąc wypoczą w Polsce wybierają nas. Najczęściej zabieramy ich do stolicy województwa w którym siedzibę ma nasza firma. Ciekawym obiektem w tym mieście jest Park Cytadela, w którym mogą odpocząć po całodniowym zwiedzaniu miasta. Park ma powierzchnię ok. 100 ha i powstałna terenie dawnego Fortu Winiary. Budowa parku przypada na lata 1963-1970 i od tego czasu stanowi atrację dla mieszkańców miasta i cudzoziemców. Pierwotnie park nazwano: "Park-Pomnik Braterstwa Broni i Przyjaźni Polsko-Radzieckiej", a współczesną nazwę uzyskał w 1992 roku. W 2008 roku park został uznany przez prezydenta RP za pomnik historii. Pojedź z nami busem do Holandii w komfortowych warunkach!


Przydatne linki:

Sprawdź zanim pojedziesz do Holandii: informacje Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Oferta dla poszczególnych województw:
- WLKP
- LUB
- KUJ-POM
- POM
- ZACH-POM