Busy do Holandii

Busy do Holandii


Szukasz oferty na busy z Polski do Holandii codziennie jadące na adres? Jesteśmy przewoźnikiem, który oferuje tanie usługi - na każdą kieszeń! Z nami codziennie rano pojedziesz w komfortowych warunkach do pracy, na wycieczkę czy do rodziny. Powroty organizujemy popołudniu - wieczorem. Każdego dnia wykonujemy przewozy z Polski do Holandii od drzwi do drzwi. Ta forma przemieszczania się jest szczególnie ważna w okresie jesiennym i zimowym, gdyż pasażerowie na są narażeni na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wyjazdy door to door pozwalają oszczędzić cenny czas i pieniądze, dzięki nie uszczuplają nadmiernie budżetu nadmiernie zasobności ich portfeli. Codziennie tani transport do Holandii zarezerwujesz -> REZERWACJE -> ZADZWOŃ +4600-629-301

bus Holandia od domu do domu -  lista obsługiwanych województw

Kursujemy na tej trasie w naszej firmie codziennie, dzięki czemu to nasi klienci wybierają najlepszy termin. Pozwalamy tym samym punktualnie i terminowo dotrzeć naszym pasażerom w wybrane miejsce. Z nami bus do Holandii z adresu na adres złapiesz codziennie. Nie jeździ jedynie w dni świąteczne, dzięki czemu cały nasz zespół może odpocząć po trudach całego roku. Obsługujemy wszystkie miejscowości na podległym nam terenie, dzięki czemu nawet kilkuosobowe mieściny mogą korzystać z naszych usług. W oczekiwaniu na nasz kierowcę nie musisz się nigdzie ruszać, gdyż przyjedziemy tam gdzie chcesz. Ważnym aspektem naszej oferty jest nieodpłatny transport bagażu.

PRZEWÓZ OSÓB POLSKA HOLANDIA I POWROTY: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


Przewozy do Holandii - codziennie komfortowy bus Polska Holandia z adresu na adres - obszar


Codziennie znajdziesz u nas busy do Holandii z Polski jadące na wskazany adres, od drzwi do drzwi. Na mapce obok wskazujemy obszar na jakim działamy w kraju i poza nim. Dokładność mapki wynosi około +/- 30 km. Jeśli miejscowość z której chcesz pojechać nie znajduje się w części granicznej, to możesz być pewnym, że codziennie po Ciebie przyjedziemy pod dom, od adresu do adresu. Na tym obszarze obsługujemy wszystkie miasta wsie i wioski, a także każdy jeden adres. Wyjazdy odbywają się od poniedziałku do niedzieli rano, z kolei przewóz osób z Holandii do Polski rozpoczynają się od godziny 14. W tą i tą stronę jeździmy między wskazanymi adresami.

Przed rozpoczęciem powrotu nasi kierowcy mają długi czas na wypoczynek, dzięki czemu przystępują do nowego kursu ze świeżą głową. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo jest to ważne dla bezpieczeństwa przejazdu. Dlatego też pozostawiamy im kilkanaście godzin na wypoczynek, aby zapewnić pasażerom komfort jazdy z nim. Wyspany kierowca reaguje odpowiednio na drogach, a więc długi sen to wymóg jaki stawiamy naszym kierowcom. Od codziennych wyjazdów odstępujemy w Boże Narodzenie oraz w Wielkanoc. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twoje miasto! Od wielu lat wyznajemy zasadę - dziś zamawiasz, a jutro jedziesz! Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się konkurencyjnymi cenami!

Bus do Holandii codziennie - FAQ


Codziennie zarezerwujesz w naszej firmie tanie przejazdy, dzięki którym wybierzesz się w podróż ze wskazanego miejsca z Polski do Holandii. Poniżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania pasażerów naszych busów:

  1. Czy w ramach wyjazdu mogę zabrać ze sobą zwierzę?
    Nie, na pokład naszych aut nie zabieramy zwierząt.

2. Czy mogę palić lub pić w pojeździe?
W naszych autach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych i picia alkoholu.

3. Czy płacę za transport bagażu?
Nie, bagaż zabierzesz bez dodatkowych opłat (1 x bagaż podręczny - maksymalnie 5 kg oraz dwie średnie walizki)


4. Czy podczas podróży busem są postoje?
Tak, zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. gdzie można kupić prowiant i skorzystać z WC.

5. Czy mogę płacić u kierowcy?
Tak. Przyjmujemy także przelewy. Przy płatności z góry za przejazd tam i z powrotem udzielamy rabatu!

6. Z jakim wyprzedzeniem powinienem rezerwować przejazd?
Najlepiej rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale zazwyczaj dziś zamawiasz a jutro jedziesz.


Tanie busy z Polski do Holandii - jakie są koszty usługiJeśli lubisz podróżować busami i szukasz taniego środka lokomocji na trasie Polska Holandia, to zdecydowanie najlepszą formą przemieszczania się będzie nasz bus. Jesteśmy firmą, która od wielu lat stara się oferować przejazdy konkurencyjne pod względem ceny i jakości.

Nie będziemy może tańsi od osób prywatnych, ale wśród firm mamy naprawdę dobrą ofertę. Posiadamy stabilne ceny, dzięki czemu utrzymujemy ich poziom w grudniu, kiedy ludzie jadą do swoich rodzin na święta. Czytamy do również jako stabilność relacji naszymi klientami, dzięki czemu zyskaliśmy ich zaufanie. Na finalne koszty wyjazdu olbrzymi wpływ ma odległość pomiędzy miejscami jakie nam wskażesz i ceny paliw. Rozliczamy się z naszymi klientami w złotówkach i w euro, dzięki czemu mogą swobodnie wybrać sposób rozliczenia. W 2022 roku orientacyjne ceny wahały się w granicach 400-450 złotych. Orientacyjne koszty przewozu paczki, wynosiły około 150 zł. W celu ustalenia aktualnej ceny, zapraszamy na naszą infolinię!


Udogodnienia i wymogi


udogodnienia w busach

W ramach udogodnień możesz liczyć na pełny pakiet bezpieczeństwa: sprawne pojazdy, najlepsi kierowcy i ubezpieczenie podróżne. Nasze auta naprawiamy we własnym warsztacie, dzięki czemu jesteśmy pewni ich sprawności. Każdy z nich ma idealne do drzemki fotele wraz z pasami bezpieczeństwa i lampkami nad nimi. Mają one też sprawną klimatyzację, co jest szczególnie ważne w zimę i w lato. Dodatkowo mamy gniazdko ładujące - jakby zabrakło Ci energii. Nasz kierowca udostępni Ci wi-fi jeśli poprosisz, a film obejrzysz na zamontowanym DVD.

Jeśli potrzebujesz innej formy pomocy ze strony naszego kierowcy, to go o to po prostu poproś. Nie jest ważne czy jest to problem z poruszaniem się czy z załadowaniem bagażu.

Pamiętaj:

  1. zabierz ze sobą dowód osobisty lub inny dokument, na wypadek kontroli Straży Granicznej,
  2. zaopatrz swój bagaż etykietami imiennymi,
  3. w naszych pojazdach nie akceptujemy picia alkoholu i palenia papierosów,
  4. nie zabieramy osób, których stan uniemożliwia bezpieczną podróż dla reszty pasażerów,
  5. nie zabieraj: przedmiotów mogących zranić innych (niezabezpieczonych), substancji o niebezpiecznych właściwościach chemicznych, artykułów o intensywnym zapachu
  6. zabierz ze sobą dobry humor,

Transport do Holandii: rezerwacje, nasi kierowcy


KIEROWCY

Rezerwacje na bus do Holandii przyjmujemy pod nr telefonu +48 600-629-301. Przyjmujemy je również poprzez wysłanie wiadomości tekstowej na nasza numer telefonu, dzięki czemu skraca się czas jaki trzeba na to poświęcić. W wiadomości należy podać: adres początkowy i końcowy, godność pasażera, sposób płatności oraz numer kontaktowy. Naszą ekipę stanowią osoby zdroworozsądkowe, dzięki czemu nie podejmują oni nieprzemyślanych ruchów w trakcie jazdy. Zatrudniamy kierowców zrównoważonych psychicznie co potwierdzają psychotesty, w związku z czym jesteśmy pewni o bezpieczeństwo naszych pasażerów. Staramy się zatrudniać osoby o miłym usposobieniu, gdyż wiemy jak ważna jest dobra atmosfera w pojazdach podczas kilkunastogodzinnej podróży na trasie Holandia polska.


Wyjazdy do Holandii - zapoznaj się z tymi informacjami zanim pojedziesz! Co warto zobaczyć?


Jadąc do Holandii, nie potrzebujesz paszportu! Dotyczy to wszystkich obywateli Polski i innych krajów ze strefy Schengen. W podróż musisz zabrać jedynie swój dowód osobisty. W Królestwie Niderlandów płaci się w Euro, i niemal we wszystkich punktach sprzedaży można płacić kartą. Jeśli jesteś spoza strefy, to sprawdź wymogi wizowe!

Jednym z miejsc wartych zobaczenia jest TropenMuseum, które mieści się w stolicy kraju. Jest to jedno z największych muzeów znajdujących się na terenie tego państwa. Muzeum to posiada w swoich zbiorach eksponaty skupione wokół tematu etnografii. Istnieje tu osiem wystaw stałych, choć co jakiś czas powstają nowe - tymczasowe wystawy, dzięki czemu warto tu wracać od czasu do czasu. Muzeum to powstało w 1864 roku kiedy kraj ten był jeszcze ogólnoświatowym mocarstwem, dzięki czemu zebrane są tu eksponaty z całego globu. Polecamy odwiedzić muzeum korzystając z naszej oferty! Więcej informacji znajdziecie na stronie muzeum -> strona internetowa Tropenmuseum.


Przydatne linki:

Sprawdź zanim pojedziesz do Holandii: informacje Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Oferta dla poszczególnych województw:
- WLKP
- LUB
- KUJ-POM
- POM
- ZACH-POM