Busy do Holandii

rejon obsługi.png

Szukasz busa z Polski do Holandii jadącego od domu pod dom? W naszej firmie znajdziesz komfortowe przewozy z Polski do Holandii w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela. Nie jest ważne czy jedziesz z nami do pracy, na wakacje, czy w odwiedziny do rodziny. Nasze busy Polska - Holandia zabiorą Cię od drzwi do drzwi ze wskazanego miejsca i zabiorą tam gdzie tego potrzebujesz. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zatrudnia doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Każdy nas bus zapewni Ci pełnię komfortu w trakcie pokonywania trasy. Sprawdź jak łatwo dokonać rezerwacji pod numerem telefon: +48 600-629-301

Na rynku działamy od ponad 20 lat, dzięki czemu śmiało można nas nazwać doświadczoną firmą. Nasze doświadczenie przekuwamy w Państwa bezpieczeństwo. Skorzystaj z naszych komfortowych pojazdów i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców.


Bus do Holandii codziennie - wybierz komfortowe i sprawne podróże


Wybierz się z firmą, która we wszystkie dni tygodnia zapewni Ci komfortowe przewozy do Holandii. Podróże z nami odznaczają się pewnością wyjazdu w danym dniu oraz znakomitą korelacją kosztów i jakości usług, W TOMY znajdziesz busy do Holandii codziennie rano. Wyjątkiem są dni świąteczne. Ostatnią trasę wykonujemy 23 grudnia (rano i w południe), a pierwsze w drugi dzień świąt. Nie jeździmy także w Wielkanoc. Dzięki trasom organizowanym we wszystkie dni tygodnia umożliwiamy dowolną konfigurację terminów. W naszej firmie oferujemy bus do Holandii z Polski, którym także we wszystkie dni tygodnia wrócisz do kraju. Można z nami pojechać na krótki weekend, czy też na kilka miesięcy. Bardzo często trasę wyruszysz na następny dzień po złożeniu rezerwacji. Od wielu lat wyznajemy zasadę - dziś zamawiasz, a jutro już jedziesz! Wybierz codziennie rano busy z Polski do Holandii w TOMY!

U nas 7 dni w tygodniu złapiesz busy Polska - Holandia, które o poranku zabiorą Cię z dowolnego miejsca do dowolnej wskazanej destynacji. W tej opcji podróżowania, pasażerowie nie są narażeni na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz oszczędzają cenny czas i pieniądze. Jadąc z nami możesz także bez dodatkowych opłat zabrać swój bagaż - szczegóły poniżej.


Busy do Holandii z adresu pod adres - komfortowe podróże Busami


Zadbamy o uśmiech na Twojej buzi! Wybierz jadący z Polski bus do Holandii którymi pojedziesz z adresu pod adres, a przyjedziemy po Ciebie tam gdzie będziesz się aktualnie znajdować. Ta forma lokomocji jest najbardziej rozchwytywaną formą międzynarodowego podróżowania. Zwłaszcza jeśli mieszkasz lub jedziesz w małej bądź średniej wielkości miejscowości. Wsiadasz do auta tam gdzie tego mieszkasz, podróż spędzasz na śnie, a my budzimy Cię po przyjeździe pod wskazane miejsce. Nie musisz znać języków obcych, czy korzystać z pakietu internetowego szukając drogi w mapach Google. Na mapce poniżej wskazujemy obszar na jakim działamy w kraju. Dokładność mapki wynosi około +/- 30 km. Jeśli miejscowość z której chcesz pojechać nie znajduje się w części granicznej, to możesz być pewnym, że przyjedziemy po Ciebie pod dom. Na tym obszarze obsługujemy wszystkie miasta wsie i wioski. W

Tanie busy z Polski do Holandii - zabierz bagaż bez dodatkowych opłat


bagaż.png

Korzystając z naszych tanich usług możesz zabrać dużą ilość bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych busów. Prosimy o opisanie je imiennymi plakietkami. Ułatwi, to ich wydawanie, a także zlokalizowanie właściciela przy ewentualnym zaginięciu. W naszej firmie nie zapłacisz za bagaż. W ramach uiszczonej opłaty za podróż możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny może mieć maksymalny wymiar normalnego miejskiego plecaka. Umieszczany jest on na kolanach podróżującego z Polski lub pod fotelem. Jeśli masz problemy z poruszaniem się, lub po prostu potrzebujesz pomocy, poproś o nią naszego kierowcę. Wybierając nasze tanie busy do Holandii masz także pewność terminowego dotarcia do celu. Nie ryzykuj podróżą z mikroskopijnymi firmami, które mogą nie wywiązać się ze swoich obietnic!


Przewozy do Holandii - telefoniczna rezerwacja


Zarezerwuj codziennie nasze tanie i komfortowe przewozy osób z Polski do Holandii wykonywane z adresu pod adres. Jeździmy komfortowymi autami marki Renault Traffic, które mieszczą ośmiu pasażerów oraz kierowcę. Dzięki małej liczbie pasażerów podróż mija w kameralnych warunkach. Podczas podróży możesz się zdrzemnąć, gdyż kierowca obudzi Cię po przyjeździe we wskazane miejsce. Rezerwacji dokonasz na naszej infolinii czynnej od 8-22 (poniedziałek - niedziela). Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.


REZERWACJE

SMS:

  • godność pasażera i telefon kontaktowy,
  • adres początkowy i końcowy,
  • data podróży.

Komfortowy przewóz osób do Holandii w TOMY.


Nasze busiki wyposażyliśmy w szereg udogodnień, które umilą Ci podróż. Każdy pojazd posiada pasy bezpieczeństwa i sprawną klimatyzację. Każdy pojazd posiada także lampki doświetlające nad głową, wygodne fotele, oraz przednie gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Nasze przejazdy z Polski do Holandii odznaczają się wysokim komfortem i dbałością o klienta.

Jest to najlepsze rozwiązanie dla śród europejskich podróży. Zatrudniamy doświadczonych na trasach międzynarodowych kierowców. Przed rozpoczęciem powrotu mają oni długi czas na wypoczynek. Dzięki temu przystępują do nowego kursu ze świeżą głową. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo jest to ważne dla bezpieczeństwa podróży. Wyspany kierowca reaguje odpowiednio na drogach, a więc długi sen to wymóg jaki stawiamy naszym kierowcom. sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twoje miasto w Polsce! Cała Holandia jest przez nas obsługiwanaFLOTA


Jeździmy komfortowymi busami Renault Traffic.


Busy do Holandii: cena


Zastanawiasz się ile kosztuje bus do Holandii? Sprawdź nasz cennik, gdyż codziennie znajdziesz u nas korzystne rozwiązania cenowe z dojazdem pod adres. W 2023 roku średni koszt wyniósł około 450-500 zł. Za płatność w obie strony przysługują rabaty. Płatności przyjmujemy online lub w dniu podróży u kierowcy. Możesz wysłać pieniądze na nasz numer konta bankowego, lub wygenerujemy dla Ciebie specjalny kod płatności. Przyjmujemy płatności w euro, oraz w złotówkach.


Bus Polska - Holandia - odpowiadamy na pytania naszych pasażerów.


Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania naszych pasażerów:

  1. Czy w ramach wyjazdu mogę zabrać ze sobą zwierzę?
    Nie, naszymi liniami nie zabieramy zwierząt.

2. Czy mogę palić lub pić w busie?
W naszych autach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych i picia alkoholu.

3. Czy wybierając u was usługi płacę za transport bagażu?
Nie, bagaż zabierzesz bez dodatkowych opłat (1 x bagaż podręczny - maksymalnie 5 kg oraz dwie średnie walizki)


4. Czy podczas podróży do Holandii są postoje?
Tak, zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. gdzie można kupić prowiant i skorzystać z WC.

5. Czy mogę płacić u kierowcy?
Tak. Przyjmujemy także przelewy. Przy płatności z góry za bilet

tam i z powrotem udzielamy rabatu!

6. Z jakim wyprzedzeniem powinienem rezerwować podróż?
Najlepiej rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale zazwyczaj dziś zamawiasz a jutro jedziesz.


Linki które ułatwią Ci podróż.


Sprawdź zanim pojedziesz do Holandii: informacje Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Oferta dla poszczególnych województw:
- WLKP
- LUB
- KUJ-POM
- POM
- ZACH-POM

Zachęcamy do skorzystania z naszych codziennych, tanich linii minibusowych!