Holandia

Busy do Holandii: Wielkopolska, woj. pomorskie, kujawsko pomorskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie

Codziennie oferujemy Państwu tanie busy z Polski do Holandii. Codziennie zabieramy naszych Klientów w komfortową i bezpieczną podróż „door to door” (od drzwi do drzwi). W Polsce nasze busy rozpoczynają swoją podróż między północą a czwartą rano – wszystko w zależności od trasy. Działamy w pełnym reżimie sanitarnym. Nasze busy jadąc do Holandii są ozonowane przed każdym kursem. Ozonowanie pozwala nam wyeliminować ponad 99% wirusów i bakterii.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W łatwy sposób zarezerwuj busa

Rezerwacja miejsca w jednym z naszych busów jest bardzo prosta. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać SMS-a. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również naszych pracowników infolinii, którzy codziennie pracują w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Obsługujemy całą Holandię (Królestwo Niderlandów). W Polsce obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Pomorskie , Kujawsko Pomorskie, woj. Lubuskiem oraz województwo Zachodniopomorskie. Gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo przejazdu busem do Holandii. Posiadamy sprawne busy, rzetelnych kierowców. Dodatkowym atutem naszej oferty, która wpływa na Państwa bezpieczeństwo jest ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu. Busy do Holandii z Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

holandia 1.jpg

Przewóz osób w systemie door to door (od drzwi do drzwi) do Holandii.

Szukasz oferty na przewóz osób do Holandii w systemie door to door (w języku polskim „od drzwi do drzwi)? Jeśli tak to sprawdź naszą ofertę na tani przewóz osób z Holandii do Polski oraz z Polski do Holandii. Obsługujemy takie regiony jak Wielkopolska, woj. Lubuskie, pomorskie, Kujawsko Pomorskie i Zachodniopomorskie. Dojeżdżamy naszymi busami do wszystkich Klientów, nawet tych mieszkających w najmniejszych wioskach. Możesz sprawdzić obsługiwany przez nas teren w rubryce „mapka”. Przewóz osób to nie nasza nie jedyna usługa. Oferujemy również przewóz pracowników który dedykowany jest agencjom pracy tymczasowej i stałej. Tym z Królestwa Niderlandów i tych z Polski. Wyjazdy z Polski odbywają się we wczesnych godzinach porannych, a z Holandii nasze busy wyjeżdżają późnym popołudniem. W Holandii obsługujemy m.in takie miasta jak: Amsterdam, Haarlem, Maastricht, Zwolle, Utrecht i wiele więcej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i co zdecydowanie najważniejsze – bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce busy do Holandii? Sprawdź naszą ofertę!

Przewóz listów i dokumentów

Przewóz osób z Polski do Holandii to nie nasza jedyna usługa, choć podstawowa. Prowadzimy również przewóz osób z Polski do Niemiec, Danii, Szwajcarii, Luksemburga czy Belgi. Nasze busy zabiorą Cię w wybrane miejsce z Województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Pomorskie, Lubuskiego czy Kujawsko Pomorskiego. Oferujemy busy z Polski do Holandii i z Holandii do Polski w najlepszych cenach na rynku. Poza przewozem osób oferujemy również transport paczek i listów z Polski do pozostałych krajów oraz w przeciwną stronę. Przewozimy naszymi busami małe paczki i dokumenty, choć ich przewóz uzależniony jest od stanu zapełnienia luku bagażowego przewożonymi przez naszych Klientów bagażami. Obsługujemy również agencje pracy (te polskie, jak i te z Królestwa Niderlandów – Holandia). Dla stale współpracujących z nami agencji jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny. Oferujemy przewóz pracowników do Holandii i nie tylko w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Holandia co warto wiedzieć

Holandia czyli Królestwo Niderlandów, oficjalnie Królestwo Niderlandów (Koninkrijk der Nederlanden) – państwo położone w zachodniej Europie i południowej części Ameryki Północnej (Karaiby). Holandia jest jedną z ostatnich w świecie monarchii konstytucyjnych. Składa się ona z czterech krajów składowych: Aruby, Curaçao i Sint Maarten oraz trzech gmin zamorskich: Bonaire, Saba i Sint Eustatius. Kraj jest członkiem wielu organizacjio o charakterze międzynarodowym, w tym: Unii Europejskiej (UE), Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Europejska część Holandii to obszary o jednym z najwyższej liczbie osób w przeliczenbiu na kilometr kwadratowy. Holandia jest krajem, w którym żyją najbardziej szczęśliwi ludzi w świecie mimi, iż jedna czwarta tego terytorium leży poniżej poziomu morza, czyli na terenach depresyjnych. W Holandii mają swoją siedzibę liczne gremia o zasięgu europejskim i miedzynarodowym. Zanjdują się tu m.in. gremia takich instytucji jak: Stały Trybunał Arbitrażowy, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Międzynarodowy Trybunał Karny oraz Międzynarodowy Trybunał Karny dla byłej Jugosławii.

W jakie dni jeżdzimy:

Wyjazd z Polski do Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Zobacz także:

Kujawsko Pomorskie

Wielkopolska

Lubuskie

Pomorskie

Zachodniopomorskie