Busy Wielkopolska

Witamy na naszej stronie TOMY ZŁOTÓW. Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób z Wielkopolski do Holandii, a także w drugą stronę. Busy do Holandii z Wielkopolski odjeżdżają codziennie. Codziennie oferujemy tani transport „door to door”. Z nami dostaniesz się w wybrane miejsce jadąc od drzwi do drzwi. Nasz cennik nie jest sztywny, w celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną od rana do godziny 22-23. Często posiadamy promocje na przewóz osób busem do Holandii z Wielkopolska. Oferujemy sprawne busy oraz najlepszych kierowców, którzy zawsze są wypoczęci wyruszając w trasę. Każdy nas bus posiada klimatyzację, wygodne fotele i znakomitego kierowcę za jego kierownicą. Codzienne wyjazdy to wielka znakomita wiadomość dla każdego podróżującego. Jedziesz kiedy Ty chcesz, a mnie kiedy Twój przewoźnik ma czas.

Przewozy door to door do Holandii. Tanie busy z Wielkopolski


Nasza oferta na przewozy do Holandii z Wielkopolski zadowoli każdego - nawet najbardziej wymagającego Klienta. Przewozem osób zajmujemy się od lat. Wiemy jak dbać o naszych Klientów i nasze busy by były dla Ciebie bezpieczne. Obsługujemy południowe regiony województwa. Dokładny obszar obsługi znajdziesz oczywiście na naszej stronie. Sprawdź nas już dziś i zarezerwuj podróż naszym busem już dziś. Co zyskujesz? Jadąc w przewóz osób naszym busem zyskujesz pełnię bezpieczeństwa i najlepsze ceny. Busy do Holandii Wielkopolska? Pamiętaj, że nasze busy jeźdżą "door to door" zatem nie musisz przesiadać się na dodatkowe środki transportu. Stała cena? Nie w naszej firmie. W celu ustalenia kosztów przejazdu prosimy o kontakt z naszą infolinią na po niższy numer telefonu. SPRAWDŹ WŁAŚNIE NAS!

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

regionwielkopolska-logo-rect.png

Wielkopolska i różne jej twarze - ciekawostki o województwie

Województwo wielkopolskie zostało utworzone w 1999 roku. Znajduje się w środkowo-zachodniej Polsce. Posiada 31 powiatów i 226 gmin. Jest podzielone na 4 miasta na prawach powiatu. Województwo wielkopolskie ma około 3,5 mln mieszkańców. Wojewodą jest Michał Zieliński, a marszałkiem Marek Woźniak. Powierzchnia województwa wynosi 29 826,51 km2. W Polsce plasuje się na drugim miejscu pod względem wielkości oraz zajmuje trzecie miejsce pod względem liczby osób zamieszkujących dane województwo. W Poznaniu znajduje się siedziba wojewody i władz samorządu województwa. Stolicą województwa Wielkopolskiego jest Poznań. Województwo Wielkopolskie zostało utworzone z poprzednich województw podziału administracyjnego: poznańskiego, konińskiego, pilskiego, leszczyńskiego, kaliskiego, zielonogórskiego, gorzowskiego i bydgoskiego. P