Busy Piła

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Mieszkasz w mieście Piła? W wyszukiwarce szukasz oferty na tanie i bezpieczne busy? Jedziesz z Piły do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), Niemiec lub Belgii? Jeśli tak to bingo! Mamy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. TOMY-ZLOTÓW codziennie oferuje tanie busy, które z samego rana jadą na Zachód. Oferujemy busy do Holandii, busy do Niemiec oraz busy do Belgii. Z Holandii do Piły nasze busy rozpoczynają kursy od godziny 17, jadąc początkowo do Belgii, a później do Niemiec. Codziennie w ramach usługi door to door ( od drzwi do drzwi) zabierzemy Cię w podróż pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Cennik? Nie posiadamy go. W celu ustalenia ceny za Twój przejazd prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do godziny 22. Płacisz za realną odległość pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami (tym w Pile i tym w Holandii lub innym kraju). Jedna firma - wiele kierunków. Każdego dnia oferujemy w pełni sprawne busy i najlepszych oraz wyspanych kierowców. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas po prostu najważniejsze. Dzięki dobrej logistyce i dużej bazie stałych i zadowolonych Klientów ustalamy krótkie trasy, przez co realny czas Twojego przewozu osób jest znacznie krótszy niż w konkurencyjnych firmach. Busy do Holandii Piła? Nie zastanawiaj się i postaw na naszą firmę! Stoi za nami ponad dwadzieścia lat doświadczenia - w tym okresie wykonaliśmy wiele tysięcy przewozów z Polski do Holandii i w przeciwną stronę. Systematycznie dbamy o stan techniczny busów które wożą naszych Klientów. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze - a my dbamy o niego od ponad 20 lat. Zaufaj nam jak tysiące innych Klientów!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Busy z Piły do Holandii, Niemiec i Belgii - co jeszcze możemy zaoferować


Nasza oferta na busy z Piły do Holandii jest bezkonkurencyjna o czym mamy nadzieję się przekonacie jadąc z nami w jednym z naszych busów. Obsługa Klientów indywidualnych jednak to nie wszystko. Poza przewozem Klientów indywidualnych do Holandii obsługujemy również agencje pracy, grupy zorganizowane oraz prowadzimy transport małych paczek, listów i dokumentów. Z naszych usług korzystają agencje pracy nie tylko z Piły. Współpracujemy z polskimi i holenderskimi agencjami, które zlecają nam przewóz ich pracowników z lub do Piły. Poza stałymi kursami do Holandii oferujemy również przewóz osób na terenie Polski dla grub zorganizowanych. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasze busy zabierają również z Piły do Holandii drobne paczki i dokumenty. Wiele usług, a jedna firma. Przewozy z Piły do Holandii, Niemiec i Belgii? Postaw na TOMY-ZLOTÓW.

Wyjazd z Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Powroty do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Trochę o mieście

Do Piły dociera wielu zagranicznych turystów, w tym tych z Holandii. Z Holandii do Piły docierając korzystając z naszej taniej oferty na przewóz osób. Piła i jej okolice lezą na bogatych przyrodniczo terenach. Lasy, rzeki, jeziora - wszystko czego dusza zapragnie. Wokół miasta istnieje wiele agroturystyk, w których turyści z Zachodu wypoczywają. Znajduje się tu liczne zabytki sakralne, w tym: modernistyczny kościół św. Antoniego. neobarokowy kościół św. Rodziny z lat 1912–1915 czy św. Stanisława Kostki z lat 1895–1896. Dobrymi informacjami dla wszystkich kierowców jest fakt, że Piła posiada bardzo dobre drogi. Jes to również znakomita informacja dla naszych kierowców prowadzących dla Państwa przewozy do Holandii, Niemiec czy też Belgii. Dobre drogi to mniejsza amortyzacja busów - i tyhm samym możemy zaoferować Pańswtu bardzo mkorzystne ceny na przewozy. W mieście przebiegają drogi krajowe o numerach: 10
(Piła znajduje się tu w środku trasy), droga krajowa nr 11 która prowadzi aż do Bytomia, droga krajowa nr 179, która rozpoczyna się niedaleko Piły oraz droga krajowa nr 180 która swój bieg rozpoczyna w Pile. Ty rozpocznij swoją podróż do Holandii, Niemiec lub Belgii wybiersając na swoim telefonie nasz nr telefonu widoczny w górnej części strony. Reszta na leży do nas! Do zobaczenia w naszych busach!