Busy do Holandii Piła

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wybierasz się z Piły do Holandii? Mieszkasz w mieście i szukasz dobrej oferty na busa do Holandii z Piły? Posiadamy ofertę na tanie i bezpieczne przewozy dzięki którym szybko i bezpiecznie dotrzesz do celu. Codziennie wyjeżdżamy z samego rana za naszą zachodnią granicę, a powroty rozpoczynamy w o 17. Zabierzemy Cię w podróż pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami, dzięki czemu bezpośredni pojedziesz w upatrzone sobie miejsce. W celu ustalenia ceny za Twój przejazd prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną do godziny 22. Wyjazdy z Piły do Holandii można rezerwować na naszej infolinii-> ZADZWOŃ +48 600-629-301.

Umożliwiamy płatność za realną odległość pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami , dzięki czemu nie przepłacasz. Każdego dnia oferujemy w pełni sprawne pojazdy i najlepszych oraz wyspanych kierowców. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas po prostu najważniejsze, a dzięki dobrej logistyce i dużej bazie stałych i zadowolonych klientów ustalamy krótkie trasy. Skracamy w ten sposób czas Twojej podróży, dzięki czemu jest on znacznie krótszy niż w konkurencyjnych firmach. Systematycznie dbamy o stan techniczny naszych pojazdów, dzięki czemu są one bezpiecznym środkiem lokomocji dla naszych klientów. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze - a my dbamy o niego od ponad 20 lat.


WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Piła Holandia


Przewozy z Piły do Holandii - informacje dodatkowePrzejazdy na trasie z Piły do Holandii odbywają się cyklicznie, punktualnie i często bez przesiadek. Jedną z naszych dodatkowych usług jest wynajem pojazdów. Dzięki też usłudze można tanio wypożyczyć nasze pojazdy na rodzinne wojaże. Punkt odbioru i zdania auta mieści się w naszym rodzimym mieście. Tutaj zawierana jest umowa, która dotyczy wynajmu krótko i długoterminowego. W celu ustalenia ceny i szczegółów usługi prosimy o kontakt z naszą infolinią.

Nasza oferta na przewóz osób jest bezkonkurencyjna o czym mamy nadzieję się przekonacie jadąc z nami w jednym z naszych aut. Obsługa klienta indywidualnego jednak to nie wszystko, gdyż współpracujemy z agencjami pracy. Przewozimy także grupy znajomych oraz prowadzimy transport małych paczek, listów i dokumentów. Współpracujemy z polskimi i holenderskimi agencjami, które zlecają nam przewóz ich pracowników z lub do miasta. Poza stałymi kursami do zachodnich krajów jeździmy także po Polsce wykonując powierzone nam zlecenia. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to prosimy o kontakt z naszą infolinią.


Trochę o mieście


Do miasta dociera wielu zagranicznych turystów, w tym tych z Holandii. Miasto i jej okolice leżą na bogatych przyrodniczo terenach, gdyż znajdują się tu lasy, rzeki, jeziora - wszystko czego dusza zapragnie. Wokół miasta istnieje wiele agroturystyk, w których turyści z Zachodu wypoczywają. Znajduje się tu liczne zabytki sakralne, w tym: modernistyczny kościół św. Antoniego, Neobarokowy kościół św. Rodziny z lat 1912–1915 czy św. Stanisława Kostki z lat 1895–1896. Dobrymi informacjami dla wszystkich kierowców jest fakt, że miasto posiada bardzo dobre drogi, dzięki czemu samochody nie wymagają częstych napraw.

Dobre drogi to mniejsza amortyzacja naszych aut - i tym samym możemy zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny . W mieście przebiegają drogi krajowe o numerach: 10 , droga krajowa nr 11 która prowadzi aż do Bytomia, droga krajowa nr 179, która rozpoczyna się niedaleko miasta oraz droga krajowa nr 180 która swój bieg rozpoczyna w mieście. Ty rozpocznij swoją podróż do wybranego kraju decydująć się na naszą firmę. Wybierz na swoim telefonie nasz nr telefonu widoczny w górnej części strony. Reszta na leży do nas! Do zobaczenia w naszych pojazdach!