Dania

BUSY DO DANII: Wielkopolska, woj. pomorskie, kujawsko pomorskie, lubuskie oraz zachodniopomorskie


W każdy poniedziałek i piątek oferujemy Państwu tanie busy z Polski do Danii oraz w przeciwną stronę. Przewóz osób do Danii gości w naszej ofercie od lat. Odbywa on się naszymi komfortowymi i klimatyzowanymi busami marki Renault Traffic. Z nami szybko i bezpiecznie dostaniesz się z punktu A do punktu B w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Wyjeżdżając z Polski nasze busy rozpoczynają swoją podróż między północą, a czwartą rano. Każdego dnia dbamy o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Przed wyjazdem do Danii ozonujemy nasze busy. Dzięki temu zabiegowi usuwamy ponad 99% wirusów i bakterii – wszystko dla Państwa zdrowia i bezpieczeństwa. Zarezerwuj już dziś miejsce w jednym z naszych busów. Zadzwoń na podany w górze ekranu nr telefonu, lub po prostu wyślij SMS-a. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Nasze busy jeżdżą do Danii w każdy poniedziałek i piątek. W Polsce obsługujemy takie regiony jak: Wielkopolska, woj. Pomorskie, Kujawsko Pomorskie, woj. Lubuskiem oraz województwo Zachodniopomorskie. Przewóz osób z nami i naszymi kierowcami to gwarancja bezpiecznego przejazdu busem do Danii. Sprawne busy, mili i wypoczęci kierowcy w oraz pomocni pracownicy infolinii to tylko niektóre przymioty naszej firmy którymi możemy się pochwalić. Przejazd z naszą firmą to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Zapewniamy dodatkowo ubezpieczenie podróżne każdego przewozu osób. Busy do Danii z Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW! Dania na wyciągnięcie Twojej ręki!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Polska - Dania

Przewóz osób z Polski do Danii w systemie door to door (od drzwi do drzwi).

Szukasz bezpiecznego przewozu osób do Danii? Wybierz się zatem z nami w komfortową podróż w systemie door to door (w języku polskim „od drzwi do drzwi)? Od wielu lat oferujemy tani przewóz osób busem z Danii do Polski oraz z Polski do Danii. Po polskiej stronie obsługujemy takie regiony jak:Wielkopolska, woj. Lubuskie, pomorskie, Kujawsko Pomorskie i Zachodniopomorskie. Prowadzimy przewóz osób busem w systemie od drzwi to drzwi. Jadąc z nami nigdzie nie musisz się ruszać. Jeden z naszych kierowców przyjedzie po Ciebie naszym, wypasionym busem. Dla nas nie jest ważne czy mieszkasz w dużym mieście czy maleńkiej wiosce. Nasz bus i kierowca przyjedzie właśnie po Ciebie we wskazane miejsce. Dokładny obszar obsługi znajdziesz w zakładce„mapka”. Przewóz osób busami do Danii to jedna z naszych wielu usług. Prowadzimy także przewóz pracowników dedykowany wszystkim agencjom pracy tymczasowej i stałej. Obsługujemy agencje polskie jak i duńskie. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się w godzinach porannych, z kolei nasze busy z Danii wyjeżdżają późnym wieczorem. Obsługujemy tylko Danię kontynentalną. Nie prowadzimy przewozu osób, który wymaga przeprawy promowej lub pokrewnej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce busy do Danii? Sprawdź naszą ofertę!

Przewóz paczek i dokumentów oraz przewóz pracowników i grup zorganizowanych

Przewóz osób z Polski do Danii to nie nasza jedyna usługa, choć jedna wiodących. W naszej ofercie znajdą również Państwo ofertę na przewóz osób z Polski do Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Luksemburga czy Belgii. Z nami dostaniesz się z Województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Pomorskie, Lubuskiego czy Kujawsko Pomorskiego do wybranej zagranicznej miejscowości. Oferujemy tanie busy z Polski do Danii w bezkompromisowych cenach. Z nami zawsze tanio, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz tam gdzie potrzebujesz. Co oferujemy? tani przewóz osób, przewóz pracowników, transport grup zorganizowanych oraz przewóz paczek i listów z Polski do pozostałych krajów oraz w przeciwną stronę. Dodatkowo przewozimy również małe paczki i dokumenty. Przesyłki w rozmiarze M i L przewozimy jeśli zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Na stałe współpracujemy z licznymi (i zadowolonymi ze współpracy) agencjami pracy stałej i tymczasowej. Jeśli prowadzisz jedną z takich agencji możemy Ci zaoferować niższe ceny przy stałej współpracy oraz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Przewóz pracowników do Danii z TOMY ZŁOTÓW to czysty interes. Wszystko oczywiście w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję!