BUSY DO DANII


Busy do Danii


Oferujemy busa z Polski do Danii pod wskazany adres i w dobrej cenie. Jesteśmy przewoźnikiem, z którym przedostaniesz się do duńskich miast znajdujących się w części kontynentalnej tego kraju. Wykonujemy przewozy z Polski do Danii pod dom, co oznacza że zabierzemy Cię pomiędzy dwoma dowolnymi adresami. Organizujemy także tanie usługi komplementarne wykonują transport do Danii paczek i dokumentów. Jeździmy bez przesiadek (zazwyczaj), co ma szczególne znaczenie zimą i jesienią. Codziennie zarezerwujesz nasze usługi na infolinii, a nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji -> +48 600-629-301 Jesteśmy dostępni rano i wieczorem (cały dzień)! Ważna jest dla Ciebie cena - Zapraszamy do wspólnej wyprawy!

bus Polska Dania - lista obsługiwanych województw

Nasze pojazdy mieszczą do ośmiu pasażerów, dzięki czemu nie ma tłoku. Każdy nasz pojazd ma sprawne podzespoły, sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, wygodne fotele, a także punkt ładowania. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, zawsze wyspanych przed podróżą, co wzmaga poczucie bezpieczeństwa. Zakupiony bilet w TOMY umożliwia zabranie bagażu w liczbie trzech sztuk / capita. Jesteśmy firmą z którą szybko, sprawnie, stosunkowo tanio i bezpiecznie pojedziesz busem we wskazane miejsce. Wyjazdy z nami przebiegają sprawnie i bezproblemowo, czego potwierdzeniem jest nasze 20-letnie doświadczenie.

Przewóz osób z Polski do Danii na adres


Codziennie oferujemy znajdziesz u nas w dobrej cenie busy do Danii z adresu na adres. Transport odbywają się z dowolnie wybranego punktu A w Polsce do punktu B w Danii. Jadąc pomiędzy adresami oszczędza się czas i zarobione pieniądze i unika kaprysów pogody. Trasa ta jest obsługiwana przez doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godziny przyjazdu. Jadąc do wybranej destynacji można się rozluźnić i przespać w fotelu, gdyż po przyjeździe we wskazane miejsce nasz kierowcą Cię obudzi.

Z naszych przewozów korzystają przede wszystkim podróżnicy i osoby zobligowane terminami. Wielu naszych rodaków wyemigrowało również do tego kraju na stale, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się na stacjach benzynowych, na których można skorzystać z WC i zakupić jedzenie. W naszych autach obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów wyskokowych, a wszelkie wynikające z tego konsekwencje mogą pójść na koszt pasażera. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy pozostałych pasażerów!

Pandemia COVID-19 wymusiła na naszej firmie wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności, w związku z czym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowane przed kursem z naszego kraju. W tym celu zakupiliśmy ozonator, który pozwala nam zniszczyć niemal wszystkie drobnoustroje. Wybierz przejazdy organizowane cyklicznie z Polski do Danii w naszej firmie!Rezerwacja przejazdów w pigułce


 1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres!
 2. Rezerwacje przyjmujemy codziennie od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
 3. Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel: +48 600-629-301,
 4. Rezerwacja email dostępna jest pod adresem: biuro@tomy-zlotow.pl,
  prosimy podać: dane pasażera, datę wyjazdu i powrotu (ewentualnie), adres początkowy i końcowy przejazdu, telefon komórkowy (najlepiej +48),
 5. Płatność można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy (złotówki i euro),
 6. Dzień przed wyjazdem busami otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy,
 7. W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie!


BAGAŻ, UDOGODNIENIA


bagaż

W ramach poniesionej opłaty za przejazd, każdy pasażer uprawniony jest do zabrania trzech sztuk bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych pojazdów. Prosimy o podpisanie ich swoich imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, dzięki czemu łatwo będzie można przypisać je do właściciela. Bagaż podręczny pasażer powinien mieć przy sobie, lub pod fotelem (są to plecaki, lub torby o standardowych rozmiarach).

 1. Łączna suma wymiarów jednej walizki (długość, szerokość głębokość) nie powinna przekraczać 160 cm +/- 5 cm,
 2. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać wagi 5 kg oraz nie być większy od standardowego plecaka szkolnego.

W ramach udogodnienia podróży wszystkie nasze mikrobusy posiadają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, światełka, sprzęt DVD a także gniazdko ładujące. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę. Nasze pojazdy wyposażone są także w wygodne fotele, dzięki którym wyjdziesz wypoczętym i gotowym na zwiedzanie. Zapraszamy do wspólnej podróży - dzięki naszym przewozom dostaniesz się tam gdzie chcesz!


Co warto wiedzieć przed wyjazdem


Przed podróżą warto zapoznać się z wymogami wizowymi i innymi ważnymi kwestiami. Obywatele wielu krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) nie potrzebują wizy do Danii ani innych krajów obszaru Schengen. Dotyczy to pobytów turystycznych lub wizowych do 90 dni w okresie 180 dni. Jeśli nie jesteś obywatelem państwa UE/EOG lub planujesz dłuższy pobyt, na przykład w celach nauki lub pracy, mogą obowiązywać inne zasady. W takim przypadku zawsze warto skonsultować się z konsulatem lub z odpowiednimi władzami ds. obcokrajowców.

Używa się tu duńskiej korony (DKK) jako waluty. Warto sprawdzić aktualne kursy wymiany walut przed wyjazdem. Kraj ten znany jest z pysznej żywności. Próbuj lokalnych dań, takich jak smørrebrød (kanapki z otwartą bułką), ryby i owoc morza. Nie zapomnij spróbować słynnych duńskich wypieków, takich jak wiśniówki i cynamonowe bułeczki. W ramach karty EKUZ możesz korzystać z tutejszej opieki zdrowotnej, ale warto rozważyć prywatne ubezpieczenie podróżne.


Przewozy do Danii: cena


Wyjazdy pod wskazany duński adres organizujemy w poniedziałki i piątki z samego rana. Oferujemy w razie rezerwacji przejazdu w obie strony, każdemu pasażerowi przysługuje rabat - o szczegóły zapytaj na naszej infolinii. Cena jest identyczna w jedną i w drugą stronę. Zapraszamy do wspólnej podróży z Polski! W 2022 roku orientacyjna koszty związane z przejazdem pod duńskie adresy wynosił około 400 złotych. Zaplanuj z nami swój wyjazd dla siebie i całej rodziny! Nasze busiki dają radę!

auto na tle flagi

Przydatne linki:


- informacje MSWiA odnośnie wyjazdów do Danii

Napisz do nas na FB-> TUTAJ

Sprawdź ofertę dla naszego województwa -> TUTAJ