BUSY DO DANII

busy do Danii

Szukasz najlepszej oferty na taniego busa do Danii z Polski? Naszym klientom oferujemy każdego dnia bezpiecznie usługi wykonując przewozy do Danii z Polski z adresu na adres. Oznacza to tyle, że zabierzemy Cię pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz. System ten z angielskiego nazywa się "door to door". Transport odbywa się naszymi pojazdami marki Renault Traffic, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas przejazdu. Każdy nasz pojazd posiada 8 miejsc dla pasażerów oraz jedno miejsce dla kierowcy. Tanie usługi transportowe codziennie zarezerwujesz poprzez kontakt telefoniczny na widoczny poniżej numer telefonu. +48 600-629-301 Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Zamówisz na niej swój wyjazd łatwo szybko i przyjemnie. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i przyjmą Państwa zamówienie.

Znajdziesz u nas codziennie usługi, dzięki którym przedostaniesz się do duńskich miast znajdujących się w części kontynentalnej tego kraju. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem który dba o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zamów już dziś tanie bilety na wyjazdy w naszej firmie! W poniedziałki i piątki jeździmy rano. Przejazdy z Polski do Danii od drzwi do drzwi organizujemy rano i bez przesiadek.

Trasę z Polski organizujemy w każdy poniedziałek i piątek rano. Wyruszamy w trasę powrotną również w poniedziałki i piątki w okolicach północy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by każdy przejazd minął szybko i bezpiecznie. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, więc każdy kurs jest w pełni zaplanowany. Przejazdy organizujemy z pełną sumiennością. Jeździmy bez przesiadek, co z pewnością doceni każda osoba w okresie jesienno-zimowym. Szukając busa do Danii skorzystaj z naszej oferty!

Przewozy do Danii od drzwi do drzwi


Kursy busem do Danii odbywają się od drzwi do drzwi. Dzięki nam przedostaniesz się pod wskazany adres, w wybranym duńskim regionie w komfortowych warunkach. Transport pod drzwi odbywa się z dowolnie wybranego punktu A do punktu B. Kraj ten jest chętnie wybieranym kierunkiem przez naszych rodaków, do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Kursy w tym kierunku goszczą w naszej ofercie od lat, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni na tej trasie. Wybierając TOMY pojedziesz naszymi komfortowymi i klimatyzowanymi pojazdami, w związku z czym, każda podróż to miłe doświadczenie

Trasa ta jest obsługiwana przez doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godziny przyjazdu. Przewóz osób organizujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Przed kursem z naszego przyczółku każdy nasz bus starannie czyścimy, dzięki czemu usuwamy niemal 100% drobnoustrojów. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo to priorytet i cel naszego każdego dnia w pracy, dzięki czemu podchodzimy do sprawny z pełną powagą. Rezerwacje odbywa się od poniedziałku do niedzieli pod numerem telefonu: ZADZWOŃ +48 600-629-301. Tanie


Busy do Danii cena


obszar

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)U nas zarezerwujesz przejazd w dobrej cenie na naszej infolinii. Nasz cennik jest stabilny, ale same ceny ulegają okresowym wahaniom. Czasowo ulegają one podnoszeniu w okresie restrykcji pandemicznych i wtedy gdy szybują ceny paliw. Ostateczna cena uzależniona jest od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz i jest ustalana przez naszego pracownika na infolinii. Tanie busy do Danii codziennie zarezerwujesz poprzez kontakt z naszą infolinią. Zadzwoń na podany w górze ekranu nr telefonu, lub po prostu wyślij SMS-a zamawiając miejsce. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Sprawdź nasze ceny!

Zapewniamy dodatkowo ubezpieczenie podróżne każdego wyjazdu, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Prowadzimy także relokację pracowników, a usługa ta jest dedykowana wszystkim agencjom pracy tymczasowej i stałej. Przejazdy na tej trasie wykonywane są w jej kontynentalne tereny, dzięki czemu nie wykonujemy przeprawy promowej lub pokrewnej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Szukając przejazdu na tej trasie koniecznie skorzystaj z firmy o ugruntowanej pozycji i dużym doświadczeniu. Wybór może być tylko jeden - postaw na TOMY! Nasz bus będzie dla Ciebie najlepszym środkiem transportu!

Dodatkowe informacje - bagaż, przebieg trasy, COVID


W ramach zakupionego przejazdu, wszystkim naszym pasażerom przysługuje możliwość nieodpłatnego transportu ich bagażu. Każdy pasażer uprawniony jest do zabrania dwóch walizek oraz bagażu podręcznego. Walizki powinny zawierać do 20 kilogramów bagażu każda. Torba podręczna powinna znajdować się przy pasażerze, bezpośrednio na jego kolanach lub pod fotelem. Wszystkie sztuki bagażu powinny zawierać etykietę identyfikującą właściciela. Prosimy o umieszczeniu na etykiecie takich informacji jak: godność pasażera, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Etykieta pozwala na sprawne wydawanie bagażu przez kierowcę. W razie pomyłki pomaga ułatwia także znalezienie właściciela.

Jeździmy na tej trasie od ponad dwudziestu lat i w tym okresie przewieźliśmy szczęśliwie wielu pasażerów do wskazanej destynacji. Z tej usługi korzystają przede wszystkim podróżnicy i osoby które pracują w tym kraju. Wielu naszych rodaków wyemigrowało również do tego kraju na stale, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt.

W naszych pojazdach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, w związku z czym upraszamy o stosowanie się do regulaminu. Pandemia COVID-19 wymusiła na naszej firmie wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności, w związku z czym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowane przed kursem z naszego kraju. W tym celu zakupiliśmy ozonator, który pozwala nam zniszczyć niemal wszystkie drobnoustroje. Działanie tego urządzenia jest znakomite, dzięki czemu w przyszłości również będziemy nim czyścić nasze auta. Wybierz się busem z Polski do Danii razem z nami!