BUSY Z POLSKI DO DANII

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W każdy poniedziałek i piątek oferujemy Państwu tanie busy do Danii oraz w przeciwną stronę. Przewóz osób do Danii gości w naszej ofercie od lat, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni na tej trasie. Transport z Polski do Danii odbywa się naszymi komfortowymi i klimatyzowanymi busami. Z nami szybko i bezpiecznie dostaniesz się z punktu A do punktu B w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Wyjeżdżając z Polski nasze busy rozpoczynają swoją podróż między północą, a czwartą rano. Każdego dnia dbamy o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, dzięki czemu podróż mogą przeznaczyć nasi pasażerowie na sen.

Przed wyjazdem do Danii starannie czyścimy nasze busy usuwając niemal 100% drobnoustrojów. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo to priorytet i cel naszego każdego dnia w pracyu. Zarezerwuj już dziś miejsce w jednym z naszych busów, co umożlwii Ci gwarancję najlepszej ceny. Proces rezerwacji w naszej firmie jest uproszczony do minimum - poniżej więcej informacji. Tanie busy z Polski do Danii kursują w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Skorzystaj z naszej oferty na tanie przewozy i ciesz się najlepszymi cenami dostępnymi na rynku.

busy do danii

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY DO DANII

przewozy do danii

Zadzwoń na podany w górze ekranu nr telefonu, lub po prostu wyślij SMS-a zamawiając miejsce w naszym busie do Danii. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Jak już wspominaliśmy nasze busy jeźdżą do Danii w każdy poniedziałek i piątek, dzięki czemu możesz ustalić dogodny dla siebie termin wyjazdu. W Polsce obsługujemy teren pięciu województw, które możesz sprawdzić na poniższej mapce. Przewóz osób z nami i naszymi kierowcami to gwarancja bezpiecznego przejazdu busem do Danii, co gwarantują ich umiejętności poparte doświadczeniem. Sprawne busy, mili i wypoczęci kierowcy w oraz pomocni pracownicy infolinii to tylko niektóre nasze atuty.


Zapewniamy dodatkowo ubezpieczenie podróżne każdego przewozu osób, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Busy do Danii z Polski a może busy z Danii do Polski? Wybór może być tylko jeden. Postaw na TOMY ZŁOTÓW! Dania na wyciągnięcie Twojej ręki! Nasz bus i kierowca przyjedzie właśnie po Ciebie we wskazane miejsce. Dokładny obszar obsługi znajdziesz w zakładce„mapka”. Przewóz osób busami do Danii to jedna z naszych wielu usług.

Prowadzimy także przewóz pracowników dedykowany wszystkim agencjom pracy tymczasowej i stałej (obsługujemy agencje polskie jak i duńskie). Obsługujemy tylko Danię kontynentalną, dzięki czemu nie prowadzimy przewozu osób, który wymaga przeprawy promowej lub pokrewnej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce.

Przewozy do Danii

Szukasz bezpiecznego przewozu osób do Danii dzięki któremu dotrzesz bezpiecznie do celu? Wybierz się zatem z nami w komfortową podróż w systemie door to door (w języku polskim „od drzwi do drzwi)? Od wielu lat oferujemy tanie przewozy z Polski do Danii oraz z Danii do Polski. Prowadzimy przewóz osób busem w systemie od drzwi to drzwi, co skraca czas podróży i minimalizuje koszty. Jadąc z nami nigdzie nie musisz się ruszać, gdyż jeden z naszych kierowców przyjedzie po Ciebie naszym, wypasionym busem. Wielkość nie ma tu znaczenia ponieważ dojeżdzamy pod każdy adres.


Na stałe współpracujemy z licznymi (i zadowolonymi ze współpracy) agencjami pracy stałej i tymczasowej. Jeśli prowadzisz jedną z takich agencji możemy Ci zaoferować niższe ceny przy stałej współpracy dzięki czemu dokonasz optymalizacji kosztów. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Wszystko oczywiście w najlepszych cenach na rynku! Zadzwoń i skorzystaj z najlepszych busów i przewozu osób na rynku. Gwarantujemy pełną satysfakcję! Z nami dostaniesz się z z województwa pomorskiego, lubuskiego czy kujawsko-pomorskiego do wybranej zagranicznej miejscowości.

Oferujemy tanie busy z Polski do Danii w bezkompromisowych cenach, dzięki czemu nasi klienmci zyskują pewność najlepszej ceny na rynku. Z nami zawsze tanio, bezpiecznie i komfortowo dotrzesz tam gdzie potrzebujesz. Co oferujemy? Tani przewóz osób, przewóz pracowników, transport grup zorganizowanych oraz przewóz paczek i listów z Polski do pozostałych krajów oraz w przeciwną stronę. Dodatkowo przewozimy również małe paczki i dokumenty. Przesyłki w rozmiarze M i L przewozimy jeśli zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Przewozy do Danii w najlepszej ofercie dostępne są na naszej stronie!

Co warto wiedzieć o Danii

Dania (dosł. Marchia Duńska) – jest to jedno z niewielu państw o ustroju monarchii konstytucyjne w ktorym głową państwa jest królowa (w 2020 roku była to Małgorzata II). Władza ustawodawcza sprawowana jest przez jednoizbowy parlement który nazywa się Folketing, dzięki czemu ustruj ten odróżnia się od polskiego. Co ciekawe Dania jest najstarszą europejską monarchią, a na jej tronie zasiadają członkowie dynastii oldenburskiej, linii Sonderburg-Glücksburg. Dania leży w Europie Północnej jako część Skandynawii oraz jest najmniejszym pod kątem powierzchni krajem nordyckim. Dania wraz z Grenlandią, Wyspami Owczymi tworzy wspólnotowe Królestwo Dani, kltoe jako jedno z pierwszych państw które przystąpiły do Unii Europejskiej.


LEGOLAND Billund - jest to największy Park Lego na świcie. Jesgo mottem jest: „LEg GOdt“ czyli „Baw się dobrze“ . Znajduje się on przy ulicy Nordmarksvej 9, Billund. Największą atrakcją parku jest zbudowany z ponad 5 milionów klocków lego model Lukea Skywalker X-wing Starfighter. Jego wysokość wymnosi ponad 3m wysokości, rozpiętości skrzydeł to odpowiednich 7 bardzo wysokich ludzi i wynosi 13m. Jego masa to oszałamiające 20 ton!  W tym parku niemal wszystko zbudowane jest z klocków. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i pojedź do Legolandu z naszą firmą. Przewozy do Danii w najlepszej ofercie na naszej stronie!

Zobacz także:
- przewozy z woj. wlkp
Lubuskie
Kujawsko-Pomorskie
- przewozy woj. zach-pom
Pomorskie