BUSY DO DANII

Busy do Danii


Szukasz najlepszej oferty na busa do Danii z Polski? Naszym klientom oferujemy każdego dnia bezpiecznie i tanie busy do Danii. Wyjazdy w naszej firmie organizujemy jadąc od drzwi do drzwi czyli pomiędzy adresami wskazanymi nam przez klientów. Przewozy odbywają się naszymi busami Renault Traffic, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas transportu. Zachęcamy do składania rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny na widoczny poniżej numer telefonu. Z nami tanio przedostaniesz się do duńskich miast znajdujących się w części kontynentalnej tego kraju. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Z nami pojedziesz busem do Danii ośmioosobowymi pojazdami wraz z doświadczonym kierowcą. Wyjazdy z Polski organizujemy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Powroty z Danii do Polski organizujemy również w poniedziałki i piątki w okolicach północy. Codziennie dokładamy wszelkich starań by każdy przejazd minał szybko i bezpiecznie. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, więc każdy kurs jest w pełni zaplanowany. Przewozy organizujemy z pełną sumiennością. Zapraszamy do kontaktu.

Firma z bogatym doświadczeniem.Jesteśmy firmą z bogatym, ponaddwudziestoletnim doświadczeniem. W czasie trwania naszej firmy priorytetrem był dla nas zawsze komfort i bezpieczeństwo każdego pasażera w trakcie wyjazdu z Polski do Danii lub w przeciwnym kierunku. Przez ten okres zaufało nam tysiące klientów, a wielu z nich stale wraca do naszej firmy jadąc w tym lub w zupełnie innym kierunku.

Busy z Danii do Polski


Dania jest chętnie wybieranym kierunkiem przez naszych rodaków do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Zamówisz u nas przejazd busów z Danii do Polski, a także transport w przeciwną stronę. Przewozy w tym kierunku goszczą w naszej ofercie od lat, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni na tej trasie. Kursy odbywają się naszymi komfortowymi i klimatyzowanymi pojazdami, w związku z czym, każda podróż to miłe doświadczenie. Jeździmy pomiędzy adresami, dzięki czemu szybko i bezpiecznie dostaniesz się z punktu A do punktu B w systemie pod wskazane drzwi. Trasa ta jest obsługiwana przez doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godziny przyjazdu. Wyjazdy z Danii organizujemy w każdy poniedziałek i piątek w okolicach półónocy.Rezerwacje na trasie Polska - Dania są dostępne pod numerem telefonu: ZADZWOŃ +48 600-629-301


Przewozy do Danii- obsługiwany teren


busy do Danii

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)Zabierzemy Cię z dowolnego miejsca w Polsce (obsługiwany teren) i przetransportujemy busami Ciebie do Danii w każdy poniedziałek i piątek. Wyjeżdżając z kraju nasze pojazdy rozpoczynają swoją podróż między północą, a szóstą rano, w związku z czym w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Powroty do naszego kraju odbywają się późnym wieczorem. Codziennie dbamy dbamy o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, dzięki czemu w trasę wypuszczamy sprawne samochody z doświadczonymi kierowcami za ich sterami. Doświadczenie naszych kierowców oraz niezawodność naszych pojazdów pomagaja w płynnej jeździe, dzięki czemu podróż mogą przeznaczyć nasi pasażerowie na sen.

Przed wyjazdem z naszego przyczółka każdy nasz bus starannie czyścimy, dzięki czemu usuwamy niemal 100% drobnoustrojów. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo to priorytet i cel naszego każdego dnia w pracy, dzięki czemu podchodzimy do sprawny z pełną powagą. Zarezerwuj już dziś miejsce w jednym z naszych pojazdów, co umożliwi Ci gwarancję najlepszej ceny. Proces rezerwacji w naszej firmie jest uproszczony do minimum - poniżej więcej informacji. Przewozy busem do Danii w najlepszych cenach są dostępne na naszej stronie.


Busy do Danii - rezerwacje


Zadzwoń na podany w górze ekranu nr telefonu, lub po prostu wyślij SMS-a zamawiając miejsce. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Jak już wspominaliśmy nasze pojazdy są zawsze czyste, a naszymi samochodamni w te rejony jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Obsługujemy teren pięciu województw, które możesz sprawdzić na ilustracji znajdującej się powyżej tego akapitu. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo bezpiecznego przejazdu co gwarantują nasze niezawodne pojazdy i kierowcy. Nasze przewozy wykonujemy z terenu pięciu województw, które są widoczne powyżej, ale najczęście dowozimy naszych klientów z tych na południu. Rezerwacje na busy do Danii w naszej firmie można dokonywać w omówiony sposób.

Komfort w dobrej cenie, informacje o bagażu


Wiemy, że transport na trasie Polska - Dania powinien być zawsze tani, szybki, sprawny i komfortowy. Zapewniamy dodatkowo ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Prowadzimy także relokację pracowników, a usługa ta jest dedykowana wszystkim agencjom pracy tymczasowej i stałej. Przejazdy do Danii wykonywane są w jej kontynentalne tereny, dzięki czemu nie wykonujemy przeprawy promowej lub pokrewnej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Szukając przejazdu na tej trasie
koniecznie skorzystaj z firmy o ugruntowanej pozycji i dużym doświadczeniu. Wybór może być tylko jeden - postaw na TOMY!

bus do Danii

O BAGAŻU: wyjazdy organizujem w naszej firmie od ponad 20 lat, dzięki czemu wprowadziliśmy liczne procedury usprawniające transport. Nie pobieramy dodatkowych opłat za transport bagażu naszych pasażerów. Każdy nasz klient może zabrać ze sobą dwie walizki i bagaż podręczny, dzięki czemu w podróż można zabrać to co konieczne i to co może się przydać. Bardzo prosimy o podpisanie swoich walizek podróżnych, które umieszczane są w luku bagażowym. Osobom potrzebującym pomocy przy bagażu polecamy to zgłosić naszemu kierowcy, dzięki czemu z pewnością pomoże on włożyć bagaż do luku pojazdu.


Transport do Danii - od drzwi do drzwi


Bus Polska Dania


Jeśli szukasz sprawdzonej firmy to nie szukaj dalej. Jadąc z nami nie musisz martwić się o dalszą organizację wyjazdu po dojechaniu do Danii. Jadąc z nami wybierasz komfortową podróż pod adres. Od wielu lat nasi klienci cenią nas za przystępne cene, puntualność oraz sympatycznych poracowników. Podróżujemy do drzwi, co skraca czas podróży i minimalizuje koszty. Jadąc z nami nigdzie nie musisz się ruszać, gdyż jeden z naszych kierowców przyjedzie po Ciebie naszym, wypasionym autem. Wielkość miasta czy wsi w ktorej mieszkasz nie ma tu znaczenia ponieważ dojeźdżamy pod każdy adres.

Oferujemy wyjazdy w bezkompromisowych cenach, dzięki czemu nasi klienci zyskują pewność najlepszej ceny na rynku. Poza ofertą transportową dla klientów indywidualnych wykonujemy również transport grup zorganizowanych oraz przewóz paczek i listów. Przewozy do Danii z adresu na adres codziennie dostępne są do rezerwacji na naszej infolinii.


Z nami nadasz paczkę do DaniiJedną z naszych dodatkowych usług jest możliwość nadania pakunków, która jest codziennie dostępna szerokiemu gronu odbiorców. W standardzie wykonujemy usługi kurierskie dla przesyłek oznaczonych jako małe. Przesyłki w rozmiarze M i L zabieramy jeśli zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Dowieziemy paczkę pod dowolny adres w Danii. Nasze usługi przwyższają te oferowane przez kurierów, gdyż pakunki znacznie szybciej trafiają we właściwy adres. Na stałe współpracujemy z licznymi (i zadowolonymi ze współpracy) agencjami pracy stałej i tymczasowej, które zlecają nam relokację swoich podopiecznych. Jeśli prowadzisz jedną z takich agencji możemy Ci zaoferować niższe ceny przy stałej współpracym, dzięki czemu dokonasz optymalizacji kosztów. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Wszystko oczywiście w najlepszych cenach na rynku!

busy Polska Dania


Co warto wiedzieć o Danii. Zobacz co koniecznie musisz zwiedzić


bus do Danii

Marchia Duńska jest to jedno z niewielu państw o ustroju monarchii konstytucyjne w którym głową państwa jest królowa (w 2020 roku była to Małgorzata II). Władza ustawodawcza sprawowana jest przez jednoizbowy parlement który nazywa się Folketing, dzięki czemu ustrój ten odróżnia się od naszego. Co ciekawe kraj ten jest najstarszą europejską monarchią, a na jej tronie zasiadają członkowie dynastii oldenburskiej, linii Sonderburg-Glücksburg. Leży ona w Europie Północnej jako część Skandynawii oraz jest najmniejszym pod kątem powierzchni krajem nordyckim. Wraz z Grenlandią, Wyspami Owczymi tworzy wspólnotowe Królestwo, które jako jedno z pierwszych państw które przystąpiły do Unii Europejskiej. Z nami możesz poznać cały ten kraj korzystając z naszej oferty.


LEGOLAND Billund - jest to największy Park Lego na śweicie. Jesgo mottem jest: „LEg GOdt“ czyli „Baw się dobrze“. Znajduje się on przy ulicy Nordmarksvej 9, Billund. Największą atrakcją parku jest zbudowany z ponad 5 milionów klocków lego model Lukea Skywalker X-wing Starfighter. Jego wysokość wynosi ponad 3 metry, a rozpiętość skrzydeł to odpowiednik 7 bardzo wysokich ludzi (13 metrów). Jego masa to oszałamiające 20 ton!  W tym parku niemal wszystko zbudowane jest z klocków. Skorzystaj z naszej oferty jadąc z Polski do Danii.


Busy do Danii - cena


Zastanawiasz się ile kosztują busy do Danii? Z nami przedostaniesz się tam z Polski w znakomitej cenie. Nasze ceny na tej trasie są dobre i stałe. Czasowo ulegają one podnoszeniu w okresie restrykcji pandemicznych i wtedy gdy szybują ceny paliw. Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałkowy i piątkowy wieczór. Nasze pojazdy już od ponad dwudziestu lat i w tym okrsesie przewieźliśmy szczęśliwie wielu pasażerów do ich destynacji w kraju. Z tej usługi korzystają przede wszysytkim podróżnicy i osoby które pracują w tym kraju. Wielu naszych rodaków wyemigrowało również do tego kraju na stale, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt. Niezależnie od tego czy z naszych usług korzysta nasz rodak czy Duńczyk, to nasze ceny są niezmienne co uważamy jako ważny element naszych relacji z klientami.

W naszych pojazdach (niezależnie od kierunku) obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, w związku z czym upraszamy o stosowanie się do regulaminu. Pandemia COVID-19 wymusiła na naszej firmie wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności, w związku z czym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowne przed kursem z naszego kraju. W tym celu zakupiliśmy ozonator, który pozwala nam zniszczyć niemal wszystkie drobnoustroje. Działanie tego urządzenia jest znakomite, dzięki czemu w przyszłości również będziemy nim czyścić nasze auta. Wszystkie dbające o siebie i innych osoby zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wykupienia biletu. Skorzystaj już dziś wybierając firmę przewozową!

przewozy do Danii


Co przyciąga Duńczyków do naszego kraju?

Nasze pojazdy zazwyczaj w 90% zapełnione są przez naszych rodaków, a reszta osób to Ci chcący zwiedzić nasz kraj. Zdarzaja się nam również kursy w których 100% obłożenia to Duńczycy którzy wybierają się do naszego kraju na wakacje. Nasza firma ma bardzo dobre opinie w tym kraju, a jego mieszkańcy cenią nas za niezawodność, punktualność i komfort jaki oferują nasze pojazdy. Najważniejszym atutem jest nasza punktualność ceniona we wszystkich krajach skandynawskich. Kolejnym czynnikiem wyboru naszej firmy jest możliwość zamówienia w języku angielskim na naszej infolinii.

busy z Danii do Polski


Najbardziej cenione przez turystów z Zachodu są nasze pokrzyżackie zabytk znajdujące się między innymi w Polsce w województwie kujawsko-pomorskim dzięki czemu przyciągają one rzeszę turystów. Województwa te posiadają niezliczone zabytki pochodzące z czasów świetności Zakonu, a wiele z nich jest całkowicie odnowionych. Tereny te znane są również ze swoich walorów przyrodniczo krajobrazowych, w związku z czym można tu spotkać wielu seniorów którzy wybrali nasz kraj na odpoczynek. Za wyborem tych terenów przemawia również ich lokalizacja, a konkretnie bliskość Morza Bałtyckiego. Zachęcamy wszystkie osoby do zainteresowania naszą obertą i skorzystania z naszej oferty! Zapraszamy do pojechania razem z naszą firmą! Tanie wtjazdy z Danii do Polski dostępne są codziennie do rezerwacji.