Busy do Danii

Busy do Danii


Codziennie znajdziesz u nas busa z Polski do Danii z adresu pod adres. Jesteśmy przewoźnikiem, z którym tanio przedostaniesz się do duńskich miast znajdujących się w części kontynentalnej tego kraju oraz do stolicy. Trasę tą pokonujemy w każdy poniedziałek i piątek, wyjeżdżając rano, a wracając wieczorem. Wykonujemy przejazdy z Polski do Danii door to door, co oznacza że zabierzemy Cię od drzwi do drzwi. Wykonujemy także transport paczek i dokumentów ze wskazanego miejsca do wskazanego punktu. Przejazdy wykonujemy bez przesiadek (zazwyczaj), co ma szczególne znaczenie zimą i jesienią. Przewozy busem na trasie Polska - Dania zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 600-629-301


Przewozy do Danii pod adres


Trasę busem z Polski do Danii pokonujemy jadąc pomiędzy adresami, z dowolnie wybranego punktu A do punktu B. Jadąc z adresu na adres oszczędza się czas i zarobione pieniądze i unika kaprysów pogody. Jeżdżą z nami doświadczeni kierowcy, którzy w dniu wyjazdu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godziny przyjazdu. Jadąc do wybranej destynacji można się rozluźnić i przespać w fotelu, gdyż po przyjeździe we wskazane miejsce nasz kierowcą Cię obudzi. W naszej firmie zakupisz także transport do Danii paczek i małych przesyłek.

Z tanich przejazdów korzystają przede wszystkim podróżnicy i osoby zobligowane terminami. Wielu naszych rodaków wyemigrowało również do tego kraju na stale, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się na stacjach benzynowych, na których można skorzystać z WC i zakupić jedzenie. W naszych autach obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów wyskokowych, a wszelkie wynikające z tego konsekwencje mogą pójść na koszt pasażera. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy pozostałych pasażerów!


Wybierz bus Polska - Dania codziennie w dobrej cenie


Wybierz przewóz osób busami do Danii jadąc z Polski razem z TOMY i ciesz się komfortowymi warunkami transportu, w dobrych cenach. Skorzystaj z naszych codziennych rezerwacji przyjmowanych od rana do wieczora. Wyjazdy pod wskazany duński adres organizujemy w poniedziałki i piątki z samego rana. Skorzystaj z taniego transportu, korzystając z rabatu, za całościowe opłacenie przejazdu w obie strony. Zapraszamy do wspólnej podróży z Polski! W 2022 roku orientacyjna koszty związane z przejazdem pod duńskie adresy wynosił około 400 złotych. Zaplanuj z nami swój wyjazd dla siebie i całej rodziny!

W ramach poniesionej opłaty za przejazd busami, każdy pasażer uprawniony jest do zabrania trzech sztuk bagażu. Dwie średnie walizki umieszczane są w luku bagażowym naszych pojazdów. Prosimy o podpisanie ich swoich imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, dzięki czemu łatwo będzie można przypisać je do właściciela. Bagaż podręczny pasażer powinien mieć przy sobie, lub pod fotelem (są to plecaki, lub torby o standardowych rozmiarach).

 1. Łączna suma wymiarów jednej walizki (długość, szerokość głębokość) nie powinna przekraczać 160 cm +/- 5 cm,
 2. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać wagi 5 kg oraz nie być większy od standardowego plecaka szkolnego.


Tanie busy do Danii - rezerwacje


Jeśli szukasz sprawdzonego transportu to jesteś w odpowiednim miejscu. W każdy poniedziałek i piątek organizujemy wyjazdy na wskazany duński adres. Sprawdź czy obsługujemy Twoją miejscowość.

 1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres!
 2. Rezerwacje przyjmujemy codziennie od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
 3. Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel: +48 600-629-301,
 4. Rezerwacja email dostępna jest pod adresem: biuro@tomy-zlotow.pl,
  prosimy podać: dane pasażera, datę wyjazdu i powrotu (ewentualnie), adres początkowy i końcowy przejazdu, telefon komórkowy (najlepiej +48),
 5. Płatność można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy w busie (złotówki i euro),
 6. Dzień przed wyjazdem otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy,
 7. W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie!
 8. Zabierz ze sobą dobry humor :)Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Danii


Przed podróżą warto zapoznać się z wymogami wizowymi i innymi ważnymi kwestiami. Obywatele wielu krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) nie potrzebują wizy do Danii ani innych krajów obszaru Schengen. Dotyczy to pobytów turystycznych lub wizowych do 90 dni w okresie 180 dni. Jeśli nie jesteś obywatelem państwa UE/EOG lub planujesz dłuższy pobyt, na przykład w celach nauki lub pracy, mogą obowiązywać inne zasady. W takim przypadku zawsze warto skonsultować się z konsulatem lub z odpowiednimi władzami ds. obcokrajowców.

Używa się tu duńskiej korony (DKK) jako waluty. Warto sprawdzić aktualne kursy wymiany walut przed wyjazdem. Kraj ten znany jest z pysznej żywności. Próbuj lokalnych dań, takich jak smørrebrød (kanapki z otwartą bułką), ryby i owoc morza. Nie zapomnij spróbować słynnych duńskich wypieków, takich jak wiśniówki i cynamonowe bułeczki. W ramach karty EKUZ możesz korzystać z tutejszej opieki zdrowotnej, ale warto rozważyć prywatne ubezpieczenie podróżne.auto na tle flagi

Przydatne linki:


- informacje MSWiA odnośnie podróży do Danii

Napisz do nas na FB-> TUTAJ

Sprawdź ofertę dla poszczególnych województw:
- Wielkopolska
- woj. zachodniopomorskie
- woj. kujawsko-pomorskie