BUSY DO DANII

busy do Danii

Szukasz najlepszej oferty na tanie busy z Polski do Danii ? Naszym klientom oferujemy każdego dnia bezpiecznie usługi wykonując przewozy do Danii z Polski na adres. Oznacza to tyle, że zabierzemy Cię pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz. System ten z angielskiego nazywa się "door to door". Transport odbywa się naszymi pojazdami marki Renault Traffic, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas przejazdu. Zachęcamy do składania rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny na widoczny poniżej numer telefonu. Znajdziesz u nas codziennie usługi, dzięki którym przedostaniesz się do duńskich miast znajdujących się w części kontynentalnej tego kraju. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem który dba o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zamów już dziś tanie bilety na wyjazdy w naszej firmie! W poniedziałki i piątki jeździmy rano. Skorzystaj z naszych komfortowych przejazdów, które odbywają się bez przesiadek. Zamów swój wyjazd na trasie Polska - Dania.

Podróże z Polski do Danii organizujemy w każdy poniedziałek i piątek rano. Wuruszamy w trasę powrotną również w poniedziałki i piątki w okolicach północy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by każdy przejazd minał szybko i bezpiecznie. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, więc każdy kurs jest w pełni zaplanowany. Przejazdy organizujemy z pełną sumiennością. Zapraszamy do kontaktu. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Zamówisz na niej swój wyjazd łatwo szybko i przyjemnie. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i przyjmą Państwa zamówienie.

Jesteśmy firmą z bogatym, ponaddwudziestoletnim doświadczeniem. W czasie działalności naszej firmy priorytetrem był dla nas zawsze komfort i bezpieczeństwo każdego pasażer w trakcie podróży. Dbamy zarówno o stan techniczny naszych pojazdów, względy sanitarne jak i dobór doświadczonych i rzetelnych kierowców. Przez ten okres zaufało nam tysiące klientów, a wielu z nich stale wraca do naszej firmy jadąc w tym lub w zupełnie innym kierunku. Bądź sprytny i zamów swój przejazd w naszej firmie już dziś. Nasze pojazdy jadą bez przesiadek, co z pewnością doceni każda osoba w okresie jesienno i zimowym. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszą infolią pod numerem telefonu -> +48 600-629-301. Jeśli chcesz udać się do Danii, to nasza firma będzie najlepszym wyborem! Z nami udasz się z Polski pod wybrany duński adres.

Przewozy do Danii z Polski


Szukasz dobrej pferty na busy do Danii? z nami udasz się w podróż pod wskazany adres w wybranym duńskim regionie w komfortowych warunkach. My wykonujemy sprawne przewozy na adres. Kraj ten jest chętnie wybieranym kierunkiem przez naszych rodaków do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Kursy w tym kierunku goszczą w naszej ofercie od lat, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni na tej trasie. Wybierając TOMY pojedziesz naszymi komfortowymi i klimatyzowanymi pojazdami, w związku z czym, każda podróż to miłe doświadczenie. Jeździmy pomiędzy adresami, dzięki czemu szybko i bezpiecznie dostaniesz się z punktu A do punktu B w systemie pod wskazane drzwi. Trasa ta jest obsługiwana przez doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdu kontaktują się z każdym klientem odnośnie planowanej godziny przyjazdu. Przewóz osób organizujemy tak jak sami chcielibyśmy być obsługiowani. Rezerwacje odbywa się od poniedziałku do niedzieli pod numerem telefonu: ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przed kursem z naszego przyczółka każdy nasz pojazd starannie czyścimy, dzięki czemu usuwamy niemal 100% drobnoustrojów. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo to priorytet i cel naszego każdego dnia w pracy, dzięki czemu podchodzimy do sprawny z pełną powagą. Zarezerwuj już dziś miejsce w jednym z naszych pojazdów, co umożliwi Ci gwarancję najlepszej ceny. Proces rezerwacji w naszej firmie jest uproszczony do minimum - poniżej więcej informacji. Zabierzemy Ciebie ze wskazanego adresu w Polsce i wykonamy transport pod wskazany adres w Danii.


Cena transportu


obszar

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)U nas zarezerwujesz przejazd w dobrej cenie na naszej infolinii. Nasz cennik jest stabilny, ale same ceny ulegają okresowym wahaniom. Czasowo ulegają one podnoszeniu w okresie restrykcji pandemicznych i wtedy gdy szybują ceny paliw. Ostateczna cena uzależniona jest od odległosci pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz i jest ustalana przez naszego pracownika na infolinii. Wyjeżdżając z kraju nasze busiki rozpoczynają swoją podróż między północą, a szóstą rano, w związku z czym w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Powroty do naszego kraju odbywają się późnym wieczorem. Codziennie dbamy dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo, dzięki czemu w trasę wypuszczamy sprawne samochody z miłymi kierowcami za ich sterami. Doświadczenie naszych kierowców oraz niezawodność naszych pojazdów pomagaja w płynnej jeździe, dzięki czemu podróż mogą przeznaczyć nasi pasażerowie na sen.

Wiemy, że każdy bus powinien być zawsze tani, szybki, sprawny, komfortowy i w dobrej cenie. Zapewniamy dodatkowo ubezpieczenie podróżne każdego wyjazdu, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Prowadzimy także relokację pracowników, a usługa ta jest dedykowana wszystkim agencjom pracy tymczasowej i stałej. Przejazdy na tej trasie wykonywane są w jej kontynentalne tereny, dzięki czemu nie wykonujemy przeprawy promowej lub pokrewnej. Z nami bez przeszkód, zawsze na czas i bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. Szukając przejazdu na tej trasie koniecznie skorzystaj z firmy o ugruntowanej pozycji i dużym doświadczeniu. Wybór może być tylko jeden - postaw na TOMY! Nasz bus będzie dla Ciebie najlepszym środkiem transportu!


Busy z Polski do Danii


Tanie busy do Danii z Polski zarezerwujesz poprzez kontakt z naszą infolinią. Zadzwoń na podany w górze ekranu nr telefonu, lub po prostu wyślij SMS-a zamawiając miejsce. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 8 do 22, a często i dłużej. Jak już wspominaliśmy nasze pojazdy są zawsze czyste, a naszymi samochodami w te rejony jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Obsługujemy teren pięciu województw, które możesz sprawdzić na ilustracji znajdującej się powyżej tego akapitu. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo bezpiecznego przejazdu co gwarantują nasze niezawodne pojazdy i najlepsiu kierowcy. Nasze przewozy wykonujemy z terenu pięciu województw, które są widoczne powyżej, ale najczęście dowozimy naszych klientów z tych na południu.

Z nami pojedziesz sprawnie od drzwi do drzwi. Jadąc z nami nie musisz martwić się o dalszą organizację wyjazdu po dojechaniu do wybranego regionu duńskiego. Jadąc z nami wybierasz komfortową podróż pod adres. Od wielu lat nasi klienci cenią nas za przystępne cene, puntualność oraz sympatycznych poracowników. Transport do drzwi, co skraca czas podróży i minimalizuje koszty. Jadąc z nami nigdzie nie musisz się ruszać, gdyż jeden z naszych kierowców przyjedzie po Ciebie naszym, wypasionym autem. Wielkość miasta czy wsi w ktorej mieszkasz nie ma tu znaczenia ponieważ dojeźdżamy pod każdy adres. Przewozy do Danii wykonywane są ze wskazanych polskich adresów.

Oferujemy wyjazdy w bezkompromisowych cenach, dzięki czemu nasi klienci zyskują pewność najlepszej ceny na rynku. Poza ofertą dla klientów indywidualnych wykonujemy również transport grup zorganizowanych oraz możliwość nadania paczek i listów.


Z nami nadasz paczkę do DaniiJedną z naszych dodatkowych usług jest możliwość nadania pakunków, która jest codziennie dostępna szerokiemu gronu odbiorców. W standardzie wykonujemy usługi kurierskie dla przesyłek oznaczonych jako małe. Przesyłki w rozmiarze M i L zabieramy jeśli zapełnienia luku bagażowego nam na to pozwala. Dowieziemy paczkę pod dowolny adres. Nasze usługi przewyższają te oferowane przez kurierów, gdyż pakunki znacznie szybciej trafiają we właściwy adres. Na stałe współpracujemy z licznymi (i zadowolonymi ze współpracy) agencjami pracy stałej i tymczasowej, które zlecają nam relokację swoich podopiecznych. Jeśli prowadzisz jedną z takich agencji możemy Ci zaoferować niższe ceny przy stałej współpracym, dzięki czemu dokonasz optymalizacji kosztów. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, iż Twój pracownik dotrze na czas i bezpiecznie we wskazane miejsce. Wszystko oczywiście w najlepszych cenach na rynku!

paczka


Informacje turystyczne


kamienice

Dzięki naszym przewozom sprawnie dostaniesz się do Danii, aby móc poznać jej wszystkie uroki. Marchia Duńska jest to jedno z niewielu państw o ustroju monarchii konstytucyjne w którym głową państwa jest królowa (w 2020 roku była to Małgorzata II). Władza ustawodawcza sprawowana jest przez jednoizbowy parlement który nazywa się Folketing, dzięki czemu ustrój ten odróżnia się od naszego. Co ciekawe kraj ten jest najstarszą europejską monarchią, a na jej tronie zasiadają członkowie dynastii oldenburskiej, linii Sonderburg-Glücksburg. Leży ona w Europie Północnej jako część Skandynawii oraz jest najmniejszym pod kątem powierzchni krajem nordyckim. Wraz z Grenlandią, Wyspami Owczymi tworzy wspólnotowe Królestwo, które jako jedno z pierwszych państw które przystąpiły do Unii Europejskiej. Z nami możesz poznać cały ten kraj korzystając z naszej oferty.


LEGOLAND Billund - jest to największy Park Lego na śweicie. Jesgo mottem jest: „LEg GOdt“ czyli „Baw się dobrze“. Znajduje się on przy ulicy Nordmarksvej 9, Billund. Największą atrakcją parku jest zbudowany z ponad 5 milionów klocków lego model Lukea Skywalker X-wing Starfighter. Jego wysokość wynosi ponad 3 metry, a rozpiętość skrzydeł to odpowiednik 7 bardzo wysokich ludzi (13 metrów). Jego masa to oszałamiające 20 ton!  W tym parku niemal wszystko zbudowane jest z klocków.


Busy do Danii rezerwacje


U nas zakupisz bilet na przewozy busem do Danii rezerwując go na infolinii. Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałkowy i piątkowy wieczór. Nasze pojazdy już od ponad dwudziestu lat i w tym okrsesie przewieźliśmy szczęśliwie wielu pasażerów do ich destynacji w kraju. Z tej usługi korzystają przede wszysytkim podróżnicy i osoby które pracują w tym kraju. Wielu naszych rodaków wyemigrowało również do tego kraju na stale, dzięki czemu wzmożony ruch zawsze odczuwamy w okresie świąt. Niezależnie od tego czy z naszych usług korzysta nasz rodak czy Duńczyk, to nasze ceny są niezmienne co uważamy jako ważny element naszych relacji z klientami.

W naszych pojazdach (niezależnie od kierunku) obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, w związku z czym upraszamy o stosowanie się do regulaminu. Pandemia COVID-19 wymusiła na naszej firmie wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności, w związku z czym wszystkie nasze pojazdy są starannie dezynfekowne przed kursem z naszego kraju. W tym celu zakupiliśmy ozonator, który pozwala nam zniszczyć niemal wszystkie drobnoustroje. Działanie tego urządzenia jest znakomite, dzięki czemu w przyszłości również będziemy nim czyścić nasze auta. Wszystkie dbające o siebie i innych osoby zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wykupienia biletu. Skorzystaj już dziś wybierając naszą firmę!

dania


Co przyciąga Duńczyków do naszego kraju?

Nasze pojazdy zazwyczaj w 90% zapełnione są przez naszych rodaków, a reszta osób to Ci chcący zwiedzić nasz kraj. Zdarzaja się nam również kursy w których 100% obłożenia to Duńczycy którzy wybierają się do naszego kraju na wakacje. Nasza firma ma bardzo dobre opinie w tym kraju, a jego mieszkańcy cenią nas za niezawodność, punktualność i komfort jaki oferują nasze pojazdy. Najważniejszym atutem jest nasza punktualność ceniona we wszystkich krajach skandynawskich. Kolejnym czynnikiem wyboru naszej firmy jest możliwość zamówienia w języku angielskim na naszej infolinii.

busy z Danii do Polski


Najbardziej cenione przez turystów z Zachodu są nasze pokrzyżackie zabytki znajdujące się między innymi w województwie kujawsko-pomorskim dzięki czemu przyciągają one rzeszę turystów. Województwa te posiadają niezliczone zabytki pochodzące z czasów świetności Zakonu, a wiele z nich jest całkowicie odnowionych. Tereny te znane są również ze swoich walorów przyrodniczo krajobrazowych, w związku z czym można tu spotkać wielu seniorów którzy wybrali nasz kraj na odpoczynek. Za wyborem tych terenów przemawia również ich lokalizacja, a konkretnie bliskość Morza Bałtyckiego. Zachęcamy wszystkie osoby do zainteresowania naszą obertą i skorzystania z naszej oferty! Zapraszamy do pojechania razem z naszą firmą!

Busy Dania Polska


W naszej firmie znajdziesz także przejazdy busami z Danii do Polski, które odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Przybliżona godzina odjazdu oscyluje w okolicach północy. W nasze firmie można zyskać korzystne rabaty jeśli opłacają Państwo z góry przejazd w obie strony. Można uzyskać kilka procent rabatu opłacając z góry przejazd Polska - Dania - Polska. Bądź sprytny i spraw by ciężko zarobione pieniądze pozostały w Twojej kieszeni!

Przykładowe trasy z Danii do Polski:
- Dania - Polska - Sulęcin
- Dania - Polska - Świdwin
- Dania - Polska - Wałcz
- Dania - Polska - Świebodzin
- Dania - Polska -Żnin

Przykładowe trasy z Polski do Danii:
- Polska -Dania - Kolding
- Polska - Dania - Herning
- Polska - Dania - Holstebro
- Polska - Dania - Esbjerg
- Polska - Dania - Billund