Zachodniopomorskie – Dania

Czy wpisałeś w Google „tanie busy z Zachodniopomorskiego do Danii”? Jeśli tak to strona www.TOMYZŁOTÓW.pl. Jest dla Ciebie najlepszym miejscem! Oferuje Państwu tani przewóz osób z Kujawsko Pomorskiego do Danii oraz w przeciwną stronę. Obsługujemy zachodnie i centralne regiony województwa. Prowadzimy przewóz typu „door to door”. W ramach usługi „od drzwi do drzwi” przewozimy naszych Klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Trasę z Polski do Danii obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Dowozimy tylko na kontynentalne regiony tego kraju. Trasa z Polski do Danii rozpoczyna się wczesnym rankiem (z samego rana), a z Danii wyjeżdżamy wieczorem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Z nami bezpiecznie dotrzesz z zachodmniopomorskiego do Danii

Bezpieczeństwo, komfort jazdy i najlepsze ceny, to wszystko to co zyskują Państwo wybierając naszą firmę. Systematycznie diagnozowane busy i świetni kierowcy są gwarantami bezpieczeństwa. W każdy poniedziałek i piątek oferujemy tani przewóz osób do Danii. Do Danii dowozimy również pracowników na zlecenie agencji pracy. Transport niewielkich paczek i dokumentów oraz obsługa grup zorganizowanych. Ustal szczegóły swojego wyjazdy z naszym pracownikiem dzwoniąc na podany przez nas numer. Dokonaj rezerwacji na swój przejazd już dziś! Tanie busy do Danii zachodnipomorskie? Wybierz TOMY ZŁOTÓW. W woj. Zachodniopomorskim obsługujemy wszystkie miasta i miasteczka, w tym takie miasta jak: Szczecin, Szczecinek czy Pyrzyce. Co ściąga Polaków do Danii? Dla wielu osób to miejsce wykonywania ich, równie wiele osób jedzie tam odwiedziny do rodziny czy znajomych. Nie należy zapomnieć również, że Dania jest też pięknym krajem który przyciąga niesamowitą przyrodą oraz bogatą architekturą.

Rezerwacje, cennik przewozowy oraz limity bagażu w naszych busach

W celu ustalenia ceny za Państwa przejazd prosimy o kontakt z naszą infolinią, która działą od 8 do późnych godzin wieczornych. Cena Twojego przejazdu z pewnością Cię zadowoli. W naszej firmie znajdą Państwo najlepsze połączenie ceny i jakości. Brak stałego cennika podyktowany jest częstymi zmianami przepisów - zwłaszcza w dobie pandemii Covid. W okresie pandemii często zmieniały się przepisy odmnośnie maksymalnej licznby pasażerów jakich mogliśmy przewozić w jednym busie - porzez co ceny się zmieniały. W każdym razie zapewniamy, iż w naszym cenniku każdy znajdzie ceny na miarę swojegop portfela. Pamiętaj, że korzystając z naszej oferty na busy z zachodniopomorskiego do Szwajcarii otrzumują Państwo w ramch biletu możlwość przewozu bagażu osobistego. W ramach ceny biletu mają Państwo możliwość przewozu dwóch walizek o łącznej wadze do 60 kg oraz bagażu podręcznego który można umieścić na kolanachlub pod siedzeniem naszego busa. Zapraszamy do rezerwacji!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

wojewodztwo-zachodniopomorskie.png


Przydatne informacje województwie

Największy powiat województwa to powiat gryfiński, a najmniejszy to powiat policki. Nasza firma przewozów międzynarodowych wysyłą swoje busy do obydwu tych powiatów. Obsługujemy południowe i centralne powiaty wojewóztwa. Największą gminą w województwie jest gmina wałczańska, zaś najmniejszą gmina miejska sławińska. Jeżeli chodzi o środowisko kulturowe w województwie, to mieści się tam 2893 zabytków nieruchomych oraz 1547 zabytków ruchomych, co świadczy o ogromnym potencjale turystycznym tego regionu nie tylko ze względu na klimat i dostęp do morza, ale również sporo atrakcji turystycznych. Do województwa dociera wielu turytów - rzecz jasna z Danii również. Duńczycy docenili naszą fachowość i solidność, dlatego wielu z nich jako formę transportu ze swojego kraju do zachodniopomorskiego wybiera nasze busy! Jest wiele zabytków sakralnych, zamków, rezydencji. Do najsławniejszych należą: Brama Wolińska w Goleniowie, zabytkowa willa w Międzyzdrojach, Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie oraz Kaplica templariuszy w Chwarszczanach. W

ZOBACZ TAKŻE:
- Choszczno
- Drawno
- Gryfino
- Myślibórz
- Pyrzyce
- Stargard Szczeciński
- Szczecin
- Szczecinek
- Wałcz
- Świdnica
- Goleniów
- Police