Busy do Danii ze Szczecina

Szukasz busa którym sprawnie, tani i bezpiecznie przedostaniesz się do Danii ze Szczecina na wskazany adres? W każdy poniedziałek i piątek organizujemy przewóz osób ze Szczecina do Danii dziewięcioosobowymi pojazdami. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu przejazd nie nadszarpnie domowego budżetu. Nasze pojazdy zabierają klientów w systemie pod drzwi, dzięki czemu każdy podróżny zaczyna i kończy swą podróż tam gdzie nam wskaże. Wykonamy zatem dla Ciebie transport ze wskazanego miejsca w Szczecinie pod wskazany dom w Danii. Obsługujemy kontynentalną część kraju jak i jego stolicę. Umożliwiamy dokonywanie rezerwacje pod wskazanym numerem telefonu -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nasza infolinia obsługiwana jest przez miłych i kompetentnych konsultantów, co umożliwi Ci zapoznanie się z całością naszej oferty. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, na które składają się: sprawne pojazdy, najlepsi kierowcy oraz ubezpieczenie podróżne przejazdu. Nasze auta są bogato wyposażone: wygodne fotele, gniazdka ładujące czy zawsze sprawna klimatyzacja na które nie oszczędzamy. Współpracujemy z kierowcami którzy „zjedli swoje zęby za kierownicą”, a to zapewnia płynną i bezproblemową jazdę. Sprawdzony kierowca wyzwala spokój, a dzięki czemu czas na przejazd ze Szczecina do Danii można wykorzystać na sen.

WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO SZCZECINA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Szczecin Dania

Przewozy ze Szczecina do Danii w komfortowych warunkach


Poza przewozem pasażerskim wykonujemy także transport z miasta Szczecina do Danii paczek i dokumentów. Obsługujemy także pośrednictwa pracy i firmy w zakresie przewozów pracowniczych. W naszej firmie można w ramach zakupionego biletu zabrać do busa bagaż, w liczbie trzech sztuk per capita. Dwie średnie walizki nasz kierowca zapakuje na tył pojazdu, a bagaż podręczny należy mieć przy sobie. Podczas pokonywania trasy można się zrelaksować czytając książkę lub oglądając film, siedząc w naszych wygodnych fotelach. Jeśli potrzebujesz energii dla urządzenia lub dostępu do wi-fi, to poproś o to naszego kierowcę! Posiadamy flotę nowych oraz niezawodnych aut oraz kadrę znakomitych kierowców. Nasi pracownicy codziennie służą Państwu pomocą, a dzięki dobrej logistyce zmniejszamy czas przejazdu na tej trasie do minimum.

Wybierając się do Danii warto zapoznać się z tradycjami panującymi w tym kraju. Najważniejszym świętem dla każdego Duńczyka są jego własne urodziny! Ich obchodzenie sięga tradycją XVI wieku, kiedy to ichniejsza rodzina królewska przyjęłą ten zwyczaj od korony z DE. Początkowo był to zwyczaj zarezerwowany dla arystokracji, a w miarę upływu czasu coraz bardziej się rozpowszechniał. W XVIII wieku był to zwyczaj celebrowany przez niemal każdego mieszkańca Danii, niezależnie od jego pochodzenia, statusu materialnego czy pozycji w drabinie społecznej.