Busy do Danii Szczecin

Sprawne przewozy i tanie busy ze Szczecina do Danii są dostępne na naszej stronie. Posiadamy najlepszą ofertę cenową na rynku, dzięki czemu przejazdnie nadszarpnie domowego budżetu. Nasze pojazdy przewożą klientów w systemie "door to door", dzięki czemu każdy podróżny zaczyna i kończy swą podróż tam gdzie nam wskaże. Jako firma posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające nas do przewozu osób, co w połączeniu ze sprawnymi techniczne busami zapewnia bezpieczeństwo pasażerów. Umożliwiamy dokonywanie rezerwacje pod wskazanym numerem telefonu -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Pod wskazanym numerem telefonu przyjmiemy Państwa zgłoszenie oraz udzielimy wszelkich niezbędnych informacji od rana do godziny 23. Nasza infolinia obsługiwana jest przez miłych i kompetentnych konsultanów, co umożliwi Ci zapoznanie się z całością naszej oferty. Współpracujemy z kierowcami którzy „zjedli swoje zęby za kierownicą”, a to zapewnia płynną i bezproblemową jazdę. Sprawdzony kierowca wyzwala spokój, a dzięki czemu czas na przejazd do Danii można wykorzystać na sen. Poza nieodzownymi kwalifikacji popartymi ważnymi dokumentami są to osoby przyjaznym usposobieniu. Ze Szczecina na zachó Europy dostaniesz się szybko i bezpiecznie naszymi busami!

WYJAZDY ZE SZCZECINA: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do danii szczecin

Przewozy Szczecin - Dania


Świadczymy tanie i bezpieczne przewozy ze Szczecina do Danii, a także w przeciwną stronę. Posiadamy flotę nowych oraz niezawodnych busów oraz kadrę znakomitych kierowców, dzięki czemu rodziny naszych pasażerów mogą spać spokojnie. Oferujemy znakomitą obsługę klienta, co wyrożnia nas na tle innych firm transportu osobowego. Nasi pracownicy codziennie służą Państwu pomocą, a dzięki dobrej logistyce zmniejszamy czas przejazdu na trasie Szczecin – Dania do minimum. Dla każdego pasażera przejazd “od drzwi do drzwi” będzie miłym i i satysfakcjonującym doświadczeniem. Zapraszamy do rezerwacji!

Wybierając się do Danii warto zapoznać się z tradycjami panującymi w tym kraju. Najważniejszym świętem dla każdego Duńczyka są jego własne urodziny! Ich obchodzenie sięga tradycją XVI wieku, kiedy to ichniejsza rodzina królewska przyjęłą ten zwyczaj od korony z DE. Początkowo był to zwyczaj zarezerwowany dla arystokracji, a w miarę upływu czasu coraz bardziej się rozpowszechniał. W XVIII wieku był to zwyczaj celebrowany przez niemal każdego mieszkańca Danii, niezależnie od jego pochodzenia, statusu materialnego czy pozycji w drabinie społecznej. Obdarowywanie prezentami oraz pieczenie tortu urodzinowego zostało włączone do tej tradycji w XIX wieku. Zachęcamy do przejazdu ze Szczecina do tego kraju naszymi busami, dzięki czemu będą mięli Państwo możliwość zapoznania się z tutejszą kulturą!