Kujawsko Pomorskie – Dania


Wpisałeś w Google „tanie busy z Kujawsko Pomorskiego do Danii”? Jeśli tak było, to witamy Ciebie na stronie www.TOMYZŁOTÓW.pl. Oferuje Państwu tani przewóz osób z Kujawsko Pomorskiego do Danii oraz w przeciwną stronę. Obsługujemy zachodnie i centralne regiony województwa. Prowadzimy przewóz typu „door to door”. W ramach usługi „od drzwi do drzwi” przewozimy naszych Klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Trasę z Polski do Danii obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Dowozimy tylko na kontynentalne regiony tego kraju. Trasa z Polski do Danii rozpoczyna się wczesnym rankiem (z samego rana), a z Danii wyjeżdżamy wieczorem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Bezpieczeństwo Twojego przewozu busem do Danii z kujawsko pomorskiego to dla nas priorytet!

Bezpieczeństwo, komfort jazdy i najlepsze ceny, to wszystko to co zyskują Państwo wybierając naszą firmę. Bezpieczeństwo zapewniają prawne busy i najlepsi kierowcy. Oferujemy tani przewóz osób do Danii oraz przewóz pracowników dedykowany agencjom pracy. Ponadto świadczymy usługę transportu niewielkich paczek i dokumentów oraz obsługujemy grupy zorganizowane. Zadzwoń na nasz nr telefonu i ustal szczegóły swojego wyjazdy z naszym pracownikiem. Zarezerwuj swój przejazd już dziś! Tanie busy do Danii Kujawsko Pomorskie? Wybierz TOMY ZŁOTÓW. W woj. Kujawsko Pomorskim obsługujemy wszystkie miasta i miasteczka, w tym takie miasta jak: Bydgoszcz, Inowrocław czy Nakło nad Notecią. Czemu Polacy jeżdżą do Danii? Wielu z nas tam po prostu pracuje, wiele osób jedzie w odwiedziny do rodziny czy znajomych. Dania jest też pięknym krajem który przyciąga niesamowitą przyrodą oraz bogatą architekturą.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

herb2.jpg

Co warto wiedzieć o kujawsko pomorskim

Na terenie województwa występują złoża soli kamiennej, kruszywa naturalne, wapienie jurajskie. Na tym obszarze jest bardzo bogata roślinność stepowa. Jest to charakterystyczne dla obszarów polodowcowych. Na terenie województwa jest wiele obiektów sportowych, między innymi znajduje się: Motoarena Toruń, Hala Mistrzów we Włocławku. Płaskie i faliste równiny morenowe znajdą się na Kujawach. W dorzeczu Wisły jest około 80% obszaru województwa kujawsko-pomorskiego. Sztucznymi zbiornikami, które są wykorzystywane dla produkcji czystej ekologicznie energii są: Zbiornik Włocławski, Jezioro Żarskie oraz Zalew Koronowski.

Dania jest jak magnes - ciągle przyciąga do siebie Polaków

Dania przyciąga Polaków niesamowitymi krajobrazami i wielką gościnnością Duńczyków. Duńczycy są bardzo otwartym narodem i bezpruderyjnym. W Danii jak i pozostałych krajach skandynawskich nagość należy do codzienności. Istnieją tu liczne sauny i baseny dla naturystów. Duńczycy często powstarzają, że najlepiej jest bez ubrania. W Danii niesaomowite wrażenie robią cieśniny bałtyckie. Tutaj można poczuć się niczym na fiordach. Wielu Polaków znalazło swoje zatrudnienie u duńskich pracodawców. Polacy podejmują się pracy głównie związanej z usługami. Do swojej pracy bardzio często jeżdzą na rowerach. Z kujawsko pomorskiego docierają tu oni bardzo często za pośrednictwem naszej firmy transportu międzynarodowego. W Danii bardzo dobrze się zarabia i jest znakomita opieka medyczna co przyciąga Polaków jak magnes.