Tuchola

Tanie przewozy i w pełni komfortowe busy z Tucholi do Danii w zdecydowanie najlepszej ofercie dostępne są w naszej firmie. Od ponad dwóch dekad oferujemy przewozy w systemie „door to door”, co umożliwia Państwu bezpośrednią podróż do celu. Podróżujący jadą zatem z nami pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami, co umożliwia spokojny sen. Z nami szybko i bezpiecznie przedostaniesz się do Danii z Tucholi naszymi komfortowymi busami. Są one systematycznie diagnozowane, ozonowane przed każdym wyjazdem z Tucholi, o gwarantuje Państwa bezpieczeństwo ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jadąc jednym z naszych z Tucholi do Danii mogą wykorzystać Państwo czas na drzemkę, dzięki czemu wysiądą z niego Państwo wypoczęci. Busy posiadają wygodne fotele lub na mini seans filmowy na naszym sprzęcie DVD, dzięki czemu podróż minie w miłych warunkach. Ze względu na dużą bazę Klientów układamy krótkie trasy, co znacznie skraca czas przejazdu. Nie trać swojego czasu korzystają z oferty przewozu naszej konkurencji! Rezerwacji w naszej firmie jest banalnie prosta, dlatego skorzystaj z naszej oferty już dziś. Można jej dokonać kontaktując się z nami na wskazany powyżej numer telefonu. Busy do Danii Tuchola? To musi być TOMY-ZLOTÓW. Czekamy na Twój telefon. Dania jest bliżej niż myślisz!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

TUCHOLA.jpg

Tuchola jest miastem powiatowym który zachwyca swoimi walorami. Zewsząd miasto otoczone jest przez wodę przyciągające ptactwo oraz turystów z Polski i Danii.. Znajdują się tu rzeki: Brda, Hozjanna, Kicza oraz jeziora: Głęboczek, Mielonek i Zamkowe. Jest to południowa część Pomorza Gdańskiego. Leży na skraju zachodniej części Borów Tucholskich. Transport z Danii do Tucholi obsługiwany jest przez naszą firmę międzynarodowego transportu osób codziennie.