Żnin

Busy ze Żnina do Danii w komfortowych warunkach? Zobacz co oferuje nasza firma. Jeździmy w systemie „door to door” .Jadący z nami Klienci odbywają swoją podróż pomiędzy dwoma interesującymi ich adresami. Żnin to miasto do którego nasze busy docierają codziennie – stąd zabieramy naszych Klientów na Zachód. Obsługujemy Danię oraz inne kraje znajdujące się na zachód od naszej granicy - sprawdź jakie na naszej stronie głównej. Przewóz osób to dziedzina którą zajmujemy się od ponad dwóch dekad. Okres ten pozwolił nam nauczyć się jak dbać o dobro każdego Klienta.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Od ponad 20 lat każdego dnia zapewniamy Państwu w pełni sprawne i komfortowe busy. Układamy dla Państwa wygody krótkie trasy, zatrudniamy najlepszych Kierowców oraz rzetelnych konsultantów telefonicznych. Ze Żnina do Danii lub ze Danii do Żnina pojedziesz naszymi sprawnymi busami, które diagnozujemy w naszym warsztacie. Busy przed wyjazdem z Polski są ozonowane dzięki czemu usuwamy 99% drobnoustrojów. W czasie przewozu mogą Państwo rozsiąść się w naszych wygodnych fotelach. Drzemka lub sen sprawi, iż wyjdą Państwo z busa wypoczęci.

Nie trać swojego czasu korzystając z oferty przewozowej naszej konkurencji! Dzięki pokaźnej bazie naszych stałych i zadowolonych Klientów układamy krótkie tras. Nasza infolinia czynna jest codziennie od godziny 8 do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń i zamów miejsce w naszym busie właśnie teraz. Przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres. Dania jest bliżej niż myślisz! Busy do Danii Żnin? TOMY-ZŁOTÓW to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

żnin.jpg

Żnin jest miastem powiatowy. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Położone jest ono na Pałukach – regionie kulturowym. Wokół miasta znajdują się dwa jeziora: Jezioro Żnińskie Małe i Jezioro Żnińskie Duże. Podczas II WŚ miasto nazywało się Dietfurt. Po wojnie miasto szybko się powiększyło. Została wybudowana fabryka „Spomasz” czyh „Żefam”. W 1960 roku do Żnina przyłączono wieś Górę. Odwiedź to miasta i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami do końca życia.