Sępólno Krajeńskie

Busy z Sępólna Krajeńskiego do Danii w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie. Międzynarodowe przewozy osób to dziedzina którą zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasze busy zabiorą Państwa ze wskazanego adresu w Sępólnie i zawiozą pod wskazany adres na Zachód (przewóz osób „door to door”). Wyjazdy z Polski rozpoczynają się rano, a powroty ze Danii w godzinach wieczornych. Dzięki usłudze „od drzwi do drzwi” oszczędzają Państwo pieniądze (nie korzystasz z innych form transportu) oraz czas.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Do Sępólna Krajeńskiego nasze busy wiążące Klientó w róznych Kierunkach zaglądają codziennie. Oferujemy Państwu wypasione busy Renault Traffic z wygodnymi fotelami, sprawną klimatyzacją oraz odpowiedzialnymi kierowcami . Wygodne fotele pozwolą Państwu na ucięcie sobie drzemki w trakcie przewozu z Grodziska do Danii i wyjść wypoczętym z busa. Nie chcą Państwo spać? Można skorzystać ze sprzętu DVD zamontowanego w busie lub poprosić kierowcę o udostępnienie wi-fi. Rezerwacji można dokonać telefonicznie na podany nr telefonu. Busy do Danii Sępólno Krajeńskie? Skorzystaj z naszej oferty!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

SĘPÓLNO.jpg

Sępólno leży w woj. kujawsko - pomorskim i i jest miastem powiatowym. Położone jest pomiędzy trzema sporymi jeziorami: Sępolińskim, Piaszczynkiem i Jeziorem, Niechorz. W dolinie rzeki Sępolny, która leży w dorzeczu Brdy. Miasto leży przy drodze krajowej nr 25.