Busy do Danii z Wielkopolski


Szukasz busa który tanio, sprawnie i bezpiecznie zabierze Cię z Wielkopolski do Danii. Witamy serdecznie na naszej stronie - z pewnością znajdą tu Państwo ofertę na transport dla siebie. Od ponad dwudziestu lat oferujemy przewóz osób z wielkopolski do Danii oraz w przeciwną stronę, co umożliwia podróż z nami w dwie strony. Do Danii nasze pojazdy docierają w każdy poniedziałek oraz piątek (nie obsługujemy wysp duńskich). Trasę z województwa wielkopolskiego rozpoczynamy rano, co umożliwia dotarcie do celu w południe. Powroty z Danii wykonujemy w okolicach północy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Przewozy odbywają się naszymi serwisowanymi, starannie czyszczonymi autami, co zapewni poczucie bezpieczeństwa. ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Wielkopolska Dania

Obsługujemy północne i centralne regiony województwa, w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Przejazd rozpoczyna się i kończy w miejscach wskazanych przez klienta, co pozwala mu zaoszczędzić ciężko zarobione korony duńskie. Nie odwołujemy wyjazdów, dzięki czemu możesz być pewnym daty swojej podróży. Gwarantujemy bezpieczny przejazd gdyż posiadamy sprawne busiki i znakomitych kierowców, dzięki czemu Twoja podróż będzie miłym wspomnieniem. Trasę do krajów Europy Zachodniej obsługuje nasz fachowy personel w postaci życzliwych pracowników infolinii oraz doświadczonych kierowców. Komfortowe wyjazdy w najlepszej cenie są na naszej stronie!


Przewozy z Wielkopolski do Danii w komfortowych warunkach

Trasę z województwa wielkopolskiego do Danii pokonujemy wczesnym rankiem, a wracamy wieczorem. Każdego dnia oferujemy przewozy w najlepszych cenach na rynku oraz dbałość o bezpieczeństwo, które zapewniają nasze busy oraz kompetentni kierowcy. Prowadzimy także transport pracowników i paczek oraz obsługujemy grupy zorganizowane. Wszystkie osoby podróżujące z naszą firmą z pewnością ucieszy fakt, iż nie odwołujemy rezerwacji, co pozwoli na zaplanowanie podróży co do godziny. Nawet w przypadku zdarzeń losowych pieczołowicie szukamy innego przewoźnika, który obsłuży naszego pasażera. Jadąc z nami możesz zabrać dużą ilość bagażu: dwie średnie walizki i bagaż podręczny.

Województwo Wielkopolskie jest regionem do którego ściągają naszymi pojazdami Duńczycy szukających ciekawych miejsc, dzięki czemu stale rozwija swoją bazę turystyczną. Ciekawym i nietypowym miejscem jest Rezerwat Archeologiczny Genius Loci, który sąsiaduje y z Muzeum Archeologicznym na Ostrowie Tumskim. Można tu podziwiać wielki wykop i oryginalny przekrój wału grodowego, który jest rekonstrukcją wału grodu z X wieku, kiedy budował go sam Mieszko I. Miasto to posiada inne niezliczone atrakcje, które warte są ceny jaką trzeba zapłacisz korzystając z naszych bezproblemowych przejazdów.

Zobacz także:
- Czarnków
- Drawsko
- Gniezno
- Grodzisk
- Piła
- Poznań
- Złotów