Wielkopolskie - Dania

Wpisałeś w wyszukiwarce frazę „tanie busy z Wielkopolski do Danii”? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś. TOMY ZŁOTÓW oferuje tani przewóz osób z Wielkopolski do Danii oraz w przeciwną stronę. Do Państwa ze stolicą w Kopenhadze jeździmy w każdy poniedziałek oraz w każdy piątek. Nie obsługujemy wysp duńskich. Obsługujemy północne regiony województwa, w systemie „door to door” (od drzwi do drzwi). Twoja podróż rozpocznie się w miejscy twojego pobytu, a zakończy pod dowolnie wskazanym drugim adresem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wyjazdy z Polski do Danii

Z Polski wyjeżdżamy wczesnym rankiem, a z Danii wyjeżdżamy wieczorem. Co oferujemy? Przewóz osób w najlepszych cenach na rynku oraz dbałość o bezpieczeństwo, które zapewniają nasze busy oraz kompetentni kierowcy. Prowadzimy przewóz osób i pracowników (oferta dla agencji pracy), transport paczek oraz obsługujemy grupy zorganizowane. Ustal szczegóły swojego wyjazdy z pracownikiem naszej infolinii i zarezerwuj swój przejazd już dziś. Tanie busy do Danii Wielkopolska? Wybierz TOMY ZŁOTÓW. W Wielkopolsce obsługujemy wszystkie miasta i miasteczka, w tym takie miasta jak: Poznań, Drawsko Pomorskie, Gniezno, Piła czy Złotów. Nasza firma mieści się w tym ostatnim mieście. Czemu Polacy jeżdżą do Danii? Wielu z nas tam pracuje, jedzie w odwiedziny do rodziny czy znajomych. Dania jest też pięknym krajem który przyciąga niesamowitą przyrodą oraz bogatą architekturą.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

regionwielkopolska-logo-rect.png

Wszystko o wielkopolsce

Na terenie wielkopolski głównymi surowcami są: ropa naftowa, torf, węgiel brunatny oraz gaz ziemny. Złoża węgla brunatnego znajdują się w rejonie Turku, Koła oraz Konina. Sejmik Województwa Wielkopolskiego składa się z 39 radnych. Z danych z 2012 roku wynika, iż średnie zatrudnienie administracji samorządu wojewódzkiego liczy 1816 ludzi. Z danych z 2012 roku wynika, iż średnie zatrudnienie administracji państwowej w województwie liczy 11 488 ludzi. Przeciętna pensja w województwie wielkopolskim z 2011 roku wynosi 3353,16 zł. W 2013 roku budżet województwa zamknięty został z dochodami 1170 mln zł, a zostało wydane 1385 mln zł. Na koniec roku 2013 zadłużenie wynosiło 441 mln zł.