Busy do Danii i Luksemburga z Drawska

Przewozy do Danii i Luksemburga z Drawska Pomorskiego


busy do Danii Drawsko


Na naszej stronie znajdziecie najlepszą ofertę na przewozy busem z Drawska do Danii. Codziennie oferujemy przejazdy w najlepszej cenie na rynku. Jeździmy pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez klienta. Z miasta wyjeźdżamy rani w każdy poniedziałek i piątek. Powroty organizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty około północy. Zapewniamy sprawne i bezpieczne pojazdy oraz najlepszych kierowców. Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii czynnej codziennie od 8 do 22. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Do Danii i Luksemburga naszych klientów wozimy sprawnymi autami, które są w większości nowe a każdy z nich posiada sprawną klimatyzację. Poddajemy je systematycznej diagnostyce aby podróż odbyła się bez nieplanowanych postojów – a przede wszystkim bezpiecznie dla Ciebie. Nasi kierowcy są zawsze wypoczęci i co najważniejsze – zjedli zęby za kierownicą. To nie wszystko co robimy dla Twojego bezpieczeństwa. Nasze pojazdy przed każdym kursem są starannie czyszczoDzięki tym zabiegom pozbywamy się aż 99% wirusów i bakterii.


Info o mieście


busy do Luksemburga Drawsko


Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, w tym: zabytkowe śródmieście, kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego czy pozostałości murów obronnych z XIV wieku. Od kilkunastu lat w mieście odbywają się imprezy cykliczne przyciągające ludzi z zagranicy i okolicznych miast. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zamów swój przejazd właśnie teraz, dzięki czemu zagwarantujesz sobie aktualną cenę i miejsce w naszym komfortowym aucie!