Busy do Danii Drawsko Pomorskie

Szukałeś w Google oferty na tanie przewozy i busy z Drawska Pomorskiego do Danii? Jeśli tak to posiadamy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! W naszej ofercie posiadamy tani przewóz osób z Drawska na Zachód, dzięki czemu ciężko zarobione pieniądze zostanbą w Twojej kieszeni. Wyjazdy i powroty do Danii odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek i piątek. Z miasdta wyjeżdżamy z samego rana, a powroty do Drawska odbywają się od godziny 20. Udostępniamy możliwość rezerwacji pod wskazanym poniżej telefonem codziennie od rana do wieczora, dzięki czemu nawet Ci zapracowani znajdą sposobność by zadzwonić.ZADZWOŃ +48 600-629-301

Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, w tym: zabytkowe śródmieście, kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego czy pozostałości murów obronnych z XIV wieku. od kilkunastu lat w mieście odbywają się imprezy cykliczne przyciągające ludzi z zagranicy i okolicznych miast. Do cyklicznych imprez należą: Drawskie Targi „Mój Ogród” (od 2005) oraz Rajd Bobra (turystyczny rajd nawigacyjny samochodów osobowych). Na terenie powiatu znajdują się gminy miejsko-wiejskie: Czaplinek, Kalisz Pomorski czy Złocieniec oraz gmina wiejska: Wierzchowo.


WYJAZDY DO DANII: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY DO DRAWSKA: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

DRAWSKO POMORSKIE.jpg

Przewozy z Drawska Pomorskiego do Danii

busy do Danii Drawsko Pomorskie

Zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm, gdyż ferujemy usługę „door to door”, a dzięki niej podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez siebie adresami. Przewozy z Drawska do Danii odbywają się zatem od drzwi do drzwi, a dzięki temu unika się przesiadek i narażenia na nieprzyjemne czynniki atmosferyczne. Drawsko Pomorskie – tak jak i inne miasta obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zamów swój przejazd właśnie teraz, dzięki czemu zagwarantujesz sobie aktualną cenę i miejsce w naszym komfortowym busie!