Gniezno

Szukasz oferty na przewozy? Oferty na busy z Gniezna do Danii? Jeśli tak to BINGO! Jesteś w najlepszym miejscu w sieci! Firma TOMY-ZLOTÓW od ponad 20 lat obsługuje Gnieno i okolice oferując tanie i komfortowe busy wiozące naszych Klientów na Zachód – w tym do Danii! Przewóz osób jaki oferujemy to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Nasi Klienci podróżują z nami komfortowymi busami, które przewożą ich pomiędzy dwoma wskazanymi przez każdego Klienta adresami (door to door). Szwajcarię obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Gniezno jest stałym punktem na trasie naszych wypasionych busów. Zabierają one naszych Klientów z Polski do Danii w godzinach poranny. Powroty do Polski odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze busy są systematycznie diagnozowane, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. Nasze busy posiadają wygodne fotele – możesz w nich zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Gniezno


Kto korzysta z naszych usług? Są to najczęściej pracownicy którzy wyjechali z Polski w poszukiwaniu lepszych zarobków. Z naszych usług korzystają również agencje pracy, które wysyłają swoich pracowników m.in. do Danii. Bardzo często jadą z nami członkowie rodzin, którzy chcą spotkać się ze swoimi krewnymi. Kraje alpejskie przyciągają również wielu turystów i amatorów sportów zimowych, z kolei Holandia przyciąga Polaków swoją otwartością światopoglądową. Poza wspomnianymi kategoriami osób są również sportowcy, muzycy i wiele więcej. Busy do Danii Gniezno? Skorzystaj z naszej oferty!