Busy do Danii Piła

busy z Piły do Danii

Na naszej stronie znajdziecie najlepszą ofertę na busa do Danii z Piły. Codziennie oferujemy przejazdy w najlepszej cenie na rynku. Jeździmy pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez klienta. Przejazdy od drzwi do drzwi są komfortowe oraz pozwalają oszczędzić czas. Przewozy z Piły do Danii odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o poranku. Powroty organizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty około północy. Zapewniamy sprawne i bezpieczne pojazdy oraz najlepszych kierowców. Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii czynnej codziennie od 8 do 22. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Do Danii naszych klientów wozimy sprawnymi busami, które są w większości nowe a każdy z nich posiada sprawną klimatyzację. Poddajemy je systematycznej diagnostyce aby podróż odbyła się bez nieplanowanych postojów – a przede wszystkim bezpiecznie dla Ciebie. Nasi kierowcy są zawsze wypoczęci i co najważniejsze – zjedli zęby za kierownicą. To nie wszystko co robimy dla Twojego bezpieczeństwa. Nasze pojazdy przed każdym kursem są starannie czyszczone za pomocą ozonatora. Dzięki tym zabiegom pozbywamy się aż 99% wirusów i bakterii. Ważnym elementem naszej oferty jest ubezpieczenie podróżne każdego przejazdu.

Informacje o mieście


Do miasta dociera wielu zagranicznych turystów, w tym tych ze Danii. Jako środek transportu nader często obierają sobie nasze czyste i zapwsze pachnące pojazdy. Miasto i okolice leżą na bogatych przyrodniczo terenach, a to przyczyniło się do rozwoju wokół miasta licznych agroturystyk, w których turyści z Zachodu wypoczywają. Znajduje się tu liczne zabytki sakralne, w tym: modernistyczny kościół św. Antoniego czy neobarokowy kościół św. Rodziny z lat 1912–1915 czy św. Stanisława Kostki z lat 1895–1896. Miasto stanowi również znakomitą bazę wypadową do innych okolicznych miast. W okolicznych lasach w okresie jesiennym rośnie wiele grzybów, co również przyciąga amatorów grzybobrania.