Busy do Danii z Poznania

Szukasz oferty na busa któy tanio i sprawnie zabierze Cię na wskazany adres do Danii z Poznania? Te w najlepszej korelacji jakość – cena są dostępne na naszej stronie. Przewóz osób z Poznania do Danii oraz w przeciwną stronę odbywają się w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez klienta adresami. Przejazdy wykonujemy pod wskazane adresy, a więc zabierzemy Cię pod same drzwi. Zapraszamy do rezerwacji pod naszym numerem telefonu ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numer telefonu widoczny powyżej. Konsultanci naszej infolinii dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Nasze pojazdy posiadają wygodne fotele w których możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze auta. Przed każdym, wyjazdem poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Zamów swój przejazd właśnie teraz!


WYJAZDY: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


Bus Poznań Dania

Przewozy z Poznania do Danii w komfortowych warunkach


widok kanału w Danii


Opisywane usługi przewozowe to jedna z naszych wiodących usług, ale nie jedyna. Obsługujemy również agencje pośrednictwa pracy, które korzystają z naszych usług chcąc sprawnego środka lokomocji dla swoich pracowników. Transport z terenów Poznania do Danii pracowników, oraz możliwość nadania przesyłek na tej trasie, to nasze usługi komplementarne. Wykonujemy usługi zdawczo-odbiorcze dokumentów i niewielkich paczek.

Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie napojów czy prowiantu. W trakcie podróży można spokojnie rozsiąść się w wygodnych fotelach lub po prostu się w nich przespać. Każdy z naszych busów posiada sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa czy lampki które umożliwiają czytanie. Jeśli chcesz podpiąć swój sprzęt do sieci, to poproś o to kierowcę. Pamiętaj, że jadąc z nami można zabrać ze sobą dużą ilość bagażu: dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. zapraszamy do wspólnej podróży. Zapraszamy Poznań i okolice do kontaktu.

Do miasta dociera również wielu zagranicznych klientów, w tym tych z Danii. Co ich tu ściąga? Miasto słynie z przepięknej architektury której perełką jest kolorowy rynek. Te miasto nigdy nie zamiera, tętni ono życiem od rana do wieczora. To miasto nigdy nie zasypia. Istnieje tu szereg restauracji czy pubów które zachwycają oferowanymi w nich potrawami regionalnymi czy piwami kraftowymi. Zapraszamy do rezerwacji przejazdów na naszej infolinii czynnej codziennie od rana do późnego wieczora. Już dziś zarezerwuj swój przejazd na naszej infolinii.