Poznań

Komfortowe przewozy i tanie busy z Poznania do Danii w najlepszej korelacji jakość – cena są dostępne na naszej stronie. Busy na trasie Polska - Dania oraz w przeciwną stronę wyjeżdżają w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Jeden do adres w Poznaniu, a drugi np. we Danii. System ten nazywa się „door to door”. Usługa „od drzwi do drzwi” skraca czas przejazdu. Czas przejazdu skraca również nasza dobra logistyka. Dobra logistyka możliwa jest dzięki dużej bazie Klientów którą posiadamy.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numer telefonu widoczny powyżej. Konsultanci naszej infolinii dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Przewozy z Poznania do Danii odbywają się naszymi wypasionymi busami. Posiadają oni wygodne fotele w których możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

POZNAŃ.jpg

Busy z Poznania do Danii. Tani przewóz osób „door to door”.


Czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm? Oferujemy usługę „door to door”. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Poznań – tak jak i inne miasta obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze busy. Przed każdym, wyjazdem z Poznania do Danii poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Danii Poznań? Zamów swój przejazd właśnie teraz!


Usługi dodatkowe


Przewóz osób z Poznania do Danii to jedna z naszych wiodących usług, ale nie jedyna. Obsługujemy również agencje pośrednictwa pracy, które korzystają z naszych usług chcąc przewieźć swoich pracowników z Poznania do Danii lub w przeciwną stronę. Przewozimy również dokumenty oraz niewielkie paczki. Korzystając z tej usługi mogą Państwo być pewni, iż przesyłka w ekspresowym tempie dotrze we wskazaną destynację.

Do Poznania dociera również wielu zagranicznych Klientów, w tym tych ze Danii. Co ich tu ściąga? Poznań słynie z przepięknej architektury której perełką jest kolorowy rynek. Poznań jest miastem które tętni życiem. To miasto nigdy nie zasypia. Istnieje tu szereg restauracji czy pubów które zachwycają oferowanymi w nich potrawami regionalnymi czy piwami kraftowymi.