Czarnków

Dobra oferta na przewóz osób? Interesują Cię tanie przewozy i busy z Czarnkowa do Danii? Jeśli tak to firma TOMY-ZLOTÓW posiada ofertę dla Ciebie. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy przewóz osób z Czarnkowa do Danii i wielu innych krajów na zachód od naszej granicy. Wyjazdy i powroty ze Danii odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Czarnków jest stałym punktem na trasie naszych busów. Kliknij, zadzwoń i zarezerwuj busa tutaj -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Naszym Klientom oferujemy sprawne busy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Każdy wyjazd odbywa się na zasadach przewozu „door to door”. Podróż każdego Klienta odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez niego adresami. Jadąc „od drzwi do drzwi”oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze (brak konieczności przesiadania się na inne formy transportu). Cenę za przejazd ustalą Państwo na naszej infolinii, po ustaleniu kosztów przejazdu zostaną poproszeni Państwo o wysłanie SMS-a z danymi do przejazdu: imię i nazwisko, adres początkowy i końcowy oraz datę wyjazdu.

Busy z Czarnkowa do Danii

Dania, a konkretniej Marchia Duńska jest państwem europejskim, leżącym w Skandynawii. Dania jest najmniejszym krajem nordyckim. Mimo swoich niewielkich rozmiarów Dania już od 1973 roku jest częścią wspólnoty międzynarodowej. Zatrudnienie w tutejszych firmach znajduje wielu Polaków. Sa to m.in. firmy przetwórsytwa spożywczego czy kutry rybakcie. Wielu naszych rodaków świadczy w Danii swoje usługi, m.in. w takich zawodach jak: dekarstwo czy wykończniówka. Naszymy busami do Danii jeżdżą również liczni turyści, w tym młodzież któa zachochałą się w krajobrazach jakie oferuje ten kraj.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na wskazany nr telefonu. Pracownicy naszej infolinii przyjmą Państwa zlecenie na przejazd w wybranym przez Państwa terminie. To Państwo decydują o dacie wyjazdu – nam pozostaje wykonać usługę na jak najwyższym poziomie. Podczas transportu z do Danii mogą Państwo przespać się na naszych wygodnych fotelach lub skorzystać z naszego sprzętu DVD oglądając film. Busy do Danii Czarnków? Zamów swój przejazd w naszej firmie!
Czarnków jest miastem powiatowym woj. kujawsko – pomorskiego. W jego skład wchodzą gminy miejskie: Krzyż Wielkopolski, Wieleń oraz gminy wiejskie: Drawsko, Lubasz i Połajewo. Na terenie miasta znajduje się bogaty w walory przyrodnicze Drawieński Park Narodowy.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z DANII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

CZARNKÓW.jpg