Busy do Holandii z Poznania

Trasę tą obsługujemy codziennie rano od ponad dwóch dekad. Wykonujemy przejazdy busem z Poznania do Holandii na wskazany adres w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Oferujemy także transport naszymi busami paczek i dokumentów, dzięki czemu paczki trafiają szybko do adresata. Wyjazdy obsługują nasze komfortowe pojazdy z wygodnymi fotelami. Zapraszamy do składania rezerwacji na na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Powroty rozpoczynamy w pobliżu godziny 12-15, więc wracamy wieczorem. Udostępniamy infolinię pracującą od rana do wieczora, dzięki czemu można nas swobodnie złapać o niemal dowolnej godzinie. W ramach zakupionego biletu umożliwiamy wzięcie dwóch walizek i bagażu podręcznego. Łączna waga walizek nie powinna przekroczyć 40 kg. Przejazdy organizujemy pod wskazany dom, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Jadąc z nami nie musisz znać języków obcych czy topografii, gdyż zabierzemy pod wskazany dom.

WYJAZDY: (codziennie rano)


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga

Przewozy do Holandii z Poznania


flaga NL

W naszej firmie przewóz osób Poznań-Holandia odbywa się codziennie w obydwie strony. Poza osobami prywatnymi obsługujemy także firmy zabierając ich pracowników. Nasz bus zabierze także Twoją paczkę. Każdy nasz pojazd posiada osiem miejsc dla pasażerów oraz jedno miejsce przeznaczone dla kierowcy. Podróżujemy nowymi busami marki Renault Traffic, co znacznie poprawia bezpieczeństwo każdego wyjazdu. Nasze pojazdy posiadają wygodne fotele, sprzęt audiowizualny oraz sprawną klimatyzację. My, jako obywatele strefy Schengen, nie potrzebujemy wizy czy paszportu. Wystarczy posiadać jedynie dowód osobisty.

W trakcie podróży z Poznania do Holandii zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przede wszystkim stacje benzynowe, czy inne postoje umożliwiające skorzystanie z WC. Dbamy także aby w tych miejscach można było zakupić jedzenie.

Wybierz bus do Holandii - Poznań w dobrej cenie


Szukasz cennika? W naszej firmie oferujemy korzystne rozwiązania cenowe, w tym rabaty za opłacenie przejazdu w obie strony. W 2023 roku, orientacyjne koszty związane z przejazdem wahały się w przedziale 400-450 złotych. Za przejazd można płacić online i także u kierowcy w dniu wyjazdu.

Do miasta docierają liczni turyści zza naszej zachodniej granicy. Szukają oni tu atrakcji turystycznych, których jest bez liku w tym pięknym mieście. Miasto to nie bez kozery zostało nazwane miastem studentów, gdyż docierają tu uczniowie chociażby z Niderlandów, a dzięki obcemu kapitałowi miasto stale się bogaci. Do miasta zabieramy naszymi pojazdami licznych amatorów bursztynowego napoju, a to dlatego że miasto znane jest z licznych małych browarów. Skosztować tu można niemal wszystkich odmian złotego trunku, a każdy znajdzie tu piwo które pokocha.

Co warto zobaczyć podróżując razem z nami


Wszystkich podróżujących zachęcamy do odwiedzenia Van Gogh Museum. Ma on swoją siedzibę w stolicy kraju. Vincent van Gogh jest jednym z najbardziej znanych flamandzkich malarzy, który żył w biedzie. Po jego śmierci uznano go za geniusza malarstwa. Muzeum w swoich zbiorach ma ponad 1000 artefaktów związanych z życiem i twórczością malarza, w tym ponad 200 obrazów, 500 rysunków oraz 700 listów. Muzeum zdołało zdobyć również bardzo osobiste przedmioty malarza, w tym fotografie. Poza eksponatami związanymi z mistrzem podziwiać tu można również prace jego przyjaciół związanych ze światem artystycznym, w tym: Paula Gauguina czy Toulouse-Lautreca. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia muzeum, gdyż nas powaliło na kolana! Chcesz je zobaczyć? Zapraszamy do rezerwacji! ZADZWOŃ +48 600-629-301