Poznań

Dotarłeś na naszą stronę szukając oferty busy z Poznania do Holandii? Jeśli tak to szybkiej rezerwacji dokonasz klikając w aktywny przycisk -> ZADZWOŃ +48 600-629-301 Nasza firma jest weteranem w braży przewozów międzynarodowych. Od ponad dwóch dekad przemierzamy polskie i zagraniczne autostrady zabierając naszych Klientów w podróż z adresu na adres. Poznań jako stolica Wielkopolski jest jednym z najważniejszych miast dla naszej firmy. Posiadamy tu stałe i duże grono zadowolonych Klientów. Przewozy do Holandii są wykonywane codziennie w naszej firmie - od poniedziałku do niedzieli jeżdzimy komfortowymi busami. Z nami szybko i bezpiecznie przedostaniesz się ze wskazanego przez Ciebie adresu do wybranej destynacji.

W czwartki nasze busy z Polski do Holandii wyjeżdeżają wieczorem, we wszystkie pozostałe dni (wraz z czwartkami!) wyruszamy z samego rana. Powroty z Kraju Tulipanów rozpoczynamy o piątej popołudniu. W celu ustalenia ceny za przejazd prosimy o kontakt z naszymi telekonsultantami. Pracują oni dzielnie od rana do późnych godzin wieczornych. Możesz swobodnie nas "złapać przez cały dzień". W ramach wykupionego biletu przysługuje Państwu możliwość przewozu dwóćh walizek i bagażu podręcznego o łącznej wadze nie przekraczającej sześcdziesięciu kilogramów. Busy do Holandii Poznań? Wybierz nas – TOMY-ZŁOTÓW! Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj swój przejazd już dziś!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Busy z Poznania do Holandii

Do Poznania naszymi busami przyjeżdża również wielu Holendrów. Szukają omni tu atrakcji turystycznych, których jest bez liku w pięknym Poznaniu. Z Poznania jeździmy m.in. do takich holenderskich miast jak: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht czy Eindhoven. Czemu Polacy jeżdżą busami do Holandii? Są najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu, a jadąc z nami zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa przewozu osób. Polacy odwiedzają Holandię w celach turystycznych i nie tylko. Wielu z nas tu po prostu pracuje lub ma swój drugi dom.

Wszystkich podróżujących do Holandii zachęcamy do odwiedzenia Van Gogh Museum, która ma swoją siedzibę w Amsterdamie. Vincent van Gogh jest jednym z najbardziej znanych flamandzkich malarzy . Za życia żył w biedzie, po jego śmierci uznano go za geniusza malarstwa. Muzeum w swoich zbiorach ma ponad 1000 artefaktów związanych z życiem i twórczością malarza, w tym ponad 200 obrazów, 500 rysunków oraz 700 listów. To dzięki listom poznaliśmy wahania emocjonalne mistrza. Muzeum zdołało zdobyć również bardzo osobiste przedmioty malarza, w tym fotorgafie. Poza eksponatami związanymi z mistrzem podziwiać tu można również prace jego przyjaciół związanych ze światem artystycznym, w tym: Paula Gauguina czy Toulouse-Lautreca. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia muzeum. Nas powaliło na kolana.