Busy do Holandii Poznań

Szukasz dobrej oferty na taniego busa do Holandii z Poznania? Znakomicie, posiadamy ofertę której szukasz! REZERWACJE ->ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy do Holandii Poznań

Jesteśmy weteranem w braży gdyż działamy od dwóch dekad, dzięki czemu nasi klienci zyskują pewność naszego profesjonalizmu. Od ponad dwóch dekad przemierzamy polskie i zagraniczne autostrady zabierając naszych klientów w podróż na wskazany adres. Miasto jako stolica regionu jest jednym z najważniejszych miast dla naszej firmy, a to wszystko dzięki potężnej bazie klientów których grono stale się powiększa. Kursy Poznań - Holandia i Holandia Poznań obsługujemy codziennie, dzięki czemu to nasi klienci są panami terminu swojego wyjazdu. Szybko, bezpiecznie i tanio weźmiemy Cię się ze wskazanego przez Ciebie adresu do wybranej destynacji.

Nasze kursy rozpoczynamy każdego dnia rano, a czwartki są specjalnym dniem ponieważ oferujemy dodatkowe kursy wykonywane wieczorami. Powroty z Kraju Tulipanów rozpoczynamy o piątek popołudniu, a to umożliwia aby być na miejscu już rano następnego dnia. Udostępniamy infolinię pracującą od rana do wieczora, dzięki czemu można nas swobodnie złapać o niemal dowolnej godzinie. W ramach wykupionego biletu umożliwiamy wzięcie ze sobą dwóch walizek i bagażu podręcznego o łącznej wadze nie przekraczającej sześcdziesięciu kilogramów. Busy z Poznania do Holandii w najlepszej cenie codziennie są dostępne na naszej stronie!


WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

tanie busy z Poznania do Holandii

Przewóz osób Holandia Poznań


busy z Holandii do Poznania

Przewozy do Holandii z Poznania wykonujemy w komfortowych warunkach. Do miasta docierają liczni turyści zza naszej zachodniej granicy. Szukają oni tu atrakcji turystycznych, których jest bez liku w tym pięknym mieście. Miasto to nie bez kozery zostało nazwane miastem studentów, gdyż docierają tu uczniowie chociażby z Holandii, a dzięki obcemu kapitałowi miasto stale się bogaci. Do miasta zabieramy naszymi pojazdami licznych amatororów piwa, a to dlatego że miasto znane jest z licznych małych browarów. Skosztować tu można niemal wszystkich odmian złotego trunku, a każdy znajdzien tu piwo które pokocha.

Z miasta jeździmy naszymi autami do wszystkich holenderskich miejscowości. Przewozy w obie strony wykonujemy codziennie gdyż wielu Polaków jest zafascynowanych tym krajem lub tam po prostu pracuje.

Wszystkich podróżujących do Holandii zachęcamy do odwiedzenia Van Gogh Museum, która ma swoją siedzibę w stolicy kraju. Vincent van Gogh jest jednym z najbardziej znanych flamandzkich malarzy, który żył w biedzie, po jego śmierci uznano go za geniusza malarstwa. Muzeum w swoich zbiorach ma ponad 1000 artefaktów związanych z życiem i twórczością malarza, w tym ponad 200 obrazów, 500 rysunków oraz 700 listów. Muzeum zdołało zdobyć również bardzo osobiste przedmioty malarza, w tym fotorgafie. Poza eksponatami związanymi z mistrzem podziwiać tu można również prace jego przyjaciół związanych ze światem artystycznym, w tym: Paula Gauguina czy Toulouse-Lautreca. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia muzeum, gdyż nas powaliło na kolana! Chcesz je zobaczyć? Wybierz się z nami do Holandii.