Poznań

ZADZWOŃ +48 600-629-301

W wyszukiwarce wpisałeś frazę „busy z Poznania do Holandii” lub frazę pokrewną? Szukasz oferty na tani przewóz osób skrojonej na miarę Twoich Potrzeb? Firma TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat jeździ busami z Poznania do Holandii (Królestwo Niderlandów) oraz w przeciwną stronę. Codziennie oferujemy tani transport busem z Wielkopolski, w tym również z Poznania. Codziennie jeździmy w obie strony. Z Polski do Holandii wyruszamy wyruszamy z samego rana (czasem przewóz osób rozpoczyna się tuż po północy). Powroty z Holandii do Poznania rozpoczynają się późnym popołudniem. Jadąc z TOMY-ZŁOTÓW otrzymują Państwo najlepsze ceny na rynku, pewność swojego bezpieczeństwa oraz najbardziej komfortowy dla Klientów przewóz osób busem w systemie „door to door”.

W ramach usługi od drzwi do drzwi przewozimy Państwa pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klientów adresami. Państwa bezpieczeństwo to dla nas priorytet. W związku z obostrzeniami pandemicznymi ozonujemy nasze busy. Proces ten pozwala nam na usunięcie ponad 99% wirusów i bakterii. Codziennie dokładamy wszelkich starań by nasze busy były w pełni sprawne. Nasze busy prowadzone są przez dwóch kierowców, co zwiększa Państwa bezpieczeństwo. Przed każdą trasą kierowcy mają odpowiedni czas na wypoczynek aby bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Busy do Holandii Poznań? Wybierz nas – TOMY-ZŁOTÓW! Zadzwoń właśnie teraz i zarezerwuj swój przejazd już dziś!

WYJAZDY Z POLSKI:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY Z HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (od godziny 17)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Przewóz osób do Holandii z Poznania. Tanie busy obsługujące Klientów w systemie „od drzwi do drzwi”.

Jak już wspominaliśmy codziennie jeździmy z Poznania do Holandii oraz w przeciwną stronę. Nasi Klienci podróżują od drzwi do drzwi pomiędzy wskazanymi przez nich adresami. Mamy najlepsze ceny, a nasza troska o bezpieczeństwo Klientów jest zdecydowanie ponadprzeciętna. Czy możemy zaoferować coś więcej? Oczywiście. Posiadamy infolinię czynną od rana do późnych godzin wieczornych, posiadamy własny warsztat w którym codziennie diagnozujemy nasze busy by zapewniały Państwu maksimum bezpieczeństwa. Mimo, iż zajmujemy się głównie przewozem międzynarodowym, to w naszej ofercie znajdą Państwo również przewóz osób w Polsce dla grup zorganizowanych. Poza przewozem Klientów indywidualnych oferujemy również przewóz pracowników do Holandii. W tym zakresie obsługujemy małe firmy, korporacje i wiele agencji pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń na naszą infolinię. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Do Poznania naszymi busami przyjeżdża również wielu Holendrów. Szukają omni tu atrakcji turystycznych, których jest bez liku w pięknym Poznaniu. Z Poznania jeździmy m.in. do takich holenderskich miast jak: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht czy Eindhoven. Czemu Polacy jeżdżą busami do Holandii? Są najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu, a jadąc z nami zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa przewozu osób. Polacy odwiedzają Holandię w celach turystycznych i nie tylko. Wielu z nas tu po prostu pracuje lub ma swój drugi dom.

Wyjazd z Polski d Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

Zobacz także:
Przewóz osób z Poznania do Holandii

Trochę o mieście


Do Poznania dociera również wielu zagranicznych Klientów, w tym tych z Holandii. Co ich tu ściąga? Poznań słynie z przepięknej architektury której perełką jest kolorowy rynek. Rynek wygląda oszałamiająco zarówno rano jak i wieczorem. Poznań jest miastem które tętni życiem. To miasto nigdy nie zasypia. Istnieje tu szereg restauracji czy pubów które zachwycają oferowanymi w nich potrawami regionalnymi czy piwami kraftowymi. Po prostu warto tu przyjechać. Oczywiscie z nami!