Grodzisk Wielkopolski

Jedziesz do Holandii lub Belgii? Szukasz oferty na przewozy z Grodziska Wielkopolskiego? Oferty na tanie i bezpieczne busy? Jeśli tak, to TOMY-ZŁOTÓW zabierze Cię z Grodziska Wielkopolskiego do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów), do Belgii lub w przeciwną stronę. Z Polski wyjeżdżamy codziennie z samego rana, a powroty z Holandii (jeśli mamy takie zlecenie to w Belgii) rozpoczynają się od godziny 17. W ramach usługi od drzwi do drzwi zabierzemy Cię z jednego adresu w mieście Grodzisk Mazowiecki do drugiego adresu w Holandii. Przewóz osób busem od drzwi do drzwi to najwygodniejsza forma transportu. Busy do Belgii i Holandii odjeżdżają w naszej firmie codziennie. Nie musisz dostosowywać się zatem do naszego terminarza. Jedziesz dokładnie wtedy kiedy tego chcesz i gdzie chcesz!

Twoja podróż odbywa się pomiędzy dwoma punktami, a więc nie wydajesz pieniędzy na dodatkowe środki transportu. Oferujemy bezpieczne i klimatyzowane busy, krótkie trasy oraz najlepszych kierowców. W celu dokonania rezerwacji na przewóz osób prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Grodzisk Wielkopolski? Wybierz busy TOMY-ZLOTÓW. Tani przewóz osób, mili i zawsze wypoczęci kierowcy to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Sprawdź nas wybierając się w podróż do Holandii z naszą firmą.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg


Tanie busy do Holandii i Belgii to nie wszystko - obsługa grup zorganizowanych i agencji pracy


Codziennie oferujemy również dla wszystkich mieszkańców takich województw jak: Wielkopolska, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. zachodniopomorskie czy woj. lubuskie. ekspresowy transport niewielkich przesyłek i dokumentów. Dzięki naszej firmie dotrą one ekspresowo i w pełni bezpiecznie we wskazane miejsce, np. w Holandii. Obsługujemy również agencje pracy mające swoją siedzibę w Polsce i Holandii. Agencje pracy wybierając naszą firmę otrzymują tani przewóz swoich pracowników z Grodziska Wielkopolskiego do Holandii. Twój pracownik dotrze zawsze szybko, bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. Każda agencja pracy zyskuje dedykowanego swojej agencji pracownika. Wynajmujemy również nasze busy - z i bez kierowcy. Do Grodziska docierają liczni turyści zagraniczni, którzy często przyjeżdżają tu naszymi busami. Istnieje tu wiele wspaniałych zabytków, w tym: Kościół farny, kościół pobemardyński czy Kościół św. Ducha.

Grodzisk Wielkopolski - miasto o wspaniałej historii

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin miasta. Oczywiście polecanym transportem są nasze busy. Miasto posiada bardzo bogatą historię sięgającą 1257 roku - to właśnie w tym roku pojawiła się pierwsza wzmianka o Grodzisku Wielkopolskim. Dziś miasto przyciąga bogatą florą i fauną, jak i znakomitą architekturą. Z obiektów godmnych uwagi warto wspomnieć o: eklektycznej willi Andrzejewskich z 1896, Kamienica Theodora Grunberga z 1861 r. Dom Rzemiosła z 1891 roku czy Muzeum Ziemi Grodziskiej. Mimo istnienia w mieście specjalnej strefy ekonomicznej, wielu mieszkańców m,iasta emigruje do Holandii czy też Belgii w poszukiwaniu lepszego życia. W strefie ekonomicznej działają m.in. takie firmy jak: Adriana Factory Sp. z o.o. (dawniej Inter Groclin Auto S.A. czy Okechamp S.A.

Wyjazd z Polski do Holandii i Belgii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.