Busy do Holandii Grodzisk

Przewozy busem z Grodziska Wielkopolskiego do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów) lub w przeciwną stronę są każdego dnia dostępne na naszej stronie. Przewozy z miasta wykonujemy codziennie z samego rana, a powroty z Holandii rozpoczynają się od godziny 17. W ramach usługi wyjazdu pod drzwi zabierzemy Cię z jednego adresu w mieście i zabierzemy do drugiego adresu w wybranym kraju. Przejazdy w naszej firmie odbywają się codziennie w obie strony. Nie musisz dostosowywać się zatem do naszego terminarza. Jedziesz dokładnie wtedy kiedy tego chcesz i gdzie chcesz!

Twoja podróż odbywa się pomiędzy dwoma punktami, a więc nie wydajesz pieniędzy na dodatkowe środki transportu. Oferujemy bezpieczne i klimatyzowane pojazdy, krótkie trasy oraz najlepszych kierowców. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Czynna jest ona codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Tanie przejazdy, mili i zawsze wypoczęci kierowcy to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Sprawdź nas wybierając się w podróż z naszą firmą.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Grodzisk Wielkopolski HolandiaPrzewozy z Grodziska Wielkopolskiego do HolandiiCodziennie oferujemy również dla wszystkich mieszkańców tych terenów ekspresowy transport niewielkich przesyłek i dokumentów. Dzięki naszej firmie dotrą one ekspresowo i w pełni bezpiecznie we wskazane miejsce. Obsługujemy również agencje pracy mające swoją siedzibę w kraju i poza nim. Agencje pracy wybierając naszą firmę wysyłając naszymi pojazdami swoich pracowników do tego kraju. Twój pracownik dotrze zawsze szybko, bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. Każda agencja pracy zyskuje dedykowanego swojej agencji pracownika. Wynajmujemy również nasz auta - z i bez kierowcy. Do miasta docierają liczni turyści zagraniczni, którzy często przyjeżdżają tu naszymi autami. Istnieje tu wiele wspaniałych zabytków, w tym: Kościół farny, kościół pobemardyński czy Kościół św. Ducha. Wybierz przewozy organizowane przez naszą firmę!Grodzisk - miasto o wspaniałej historii


Zapraszamy wszystkich do odwiedzin miasta. Miasto posiada bardzo bogatą historię sięgającą 1257 roku - to właśnie w tym roku pojawiła się pierwsza wzmianka o Grodzisku. Dziś miasto przyciąga bogatą florą i fauną, jak i znakomitą architekturą. Z obiektów godnych uwagi warto wspomnieć o: eklektycznej willi Andrzejewskich z 1896, Kamienica Theodora Grunberga z 1861 r. Dom Rzemiosła z 1891 roku czy Muzeum. Mimo istnienia w mieście specjalnej strefy ekonomicznej, wielu mieszkańców miasta emigruje do Holandii w poszukiwaniu lepszego życia. W strefie ekonomicznej działają m.in. takie firmy jak: Adriana Factory Sp. z o.o. (dawniej Inter Groclin Auto S.A. czy Okechamp S.A.)