Busy do Holandii Złotów

Szukasz sprawdzonej oferty na busa do Holandii ze Złotowa? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś, gdyż codziennie od wielu lat zabieramy naszych klientów za zachodnią granicę kraju. Przewóz osób ze Złotowa do Holandii odbywa się pod wskazane drzwi, dzięki czemu zabierzemy Państwa ze wskazanego adresu w mieście i zabierzemy pod drugi adres. Z miasta wyjeżdżamy z samego rana, a powroty rozpoczynają się od godziny 17 -> REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Bezkompromisowo dbamy o Państwa bezpieczeństwo zatrudniając doświadczonych i rzetelnych kierowców oraz systematycznie dokonując doraźnych napraw naszych pojazdów. Często nasze auta są wymieniane na nowe pojazdy. Rezerwację możesz sfinalizować kontaktując się z naszą infolinią czynną od rana do późnych godzin wieczornych. Postaw na nas i ciesz się usługą premium w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy! Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się w jednym z naszych pojazdów!

W ramach prowadzonej działalności oferujemy również usługi zwiazane z nadaniem paczek, których wymiary nie przekraczają 30x40x60 cm. W ten sposób współpracujące z nami firmy dokonują wymiany wewnętrznej poczty. Dzięki tej usłudze prezenty przekazywane między członkami rodziny trafiają w obu kierunkach. Prowadzisz firmę lub pośredniaka? Zadzwoń na naszą infolinię i zobacz jak łatwo z nami dokonać optymalizacji kosztów związanych z podróżami pracowników!


WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

busy Złotów Holandia


Przewozy do Holandii Złotów


Cyklicznie wykonujemy przewozy i wysyłamy busy do Holandii ze Złotowa każdego dnia rano od wielu lat. W każdy czwartek uruchamiamy również przejazdy dbywające się wieczorową porą. Wyjazdy te umożliwiają dotarcie do Holandii w godzinach popołudniowych, co z pewnością zadowoli osoby chcące zwiedzać ten znakomity kraj. Większość naszych klientów swoją podróż odbywa ze względów ekonomicznych, choć coraz częściej zabieramy do Holandii studentów i osoby zainteresowanie kulturowo tym krajem. W ramach zakupionego biletu umożliwiamy wzięcie do 2 sztuk dużego bagażu (walizki) i bagażu podręcznego. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien być umiejscowiony na kolanach lub pod fotelem. Warto w nim umieścić portfel i wszystkie dokumenty, dzięki czemu będą mieli Państwo na nie oko.

przewozy Złotów Holandia

Informacje o mieście


busy do Holandii Złotów

Do miasta naszymi pojazdami docierają również rzesze holenderskich turystów dla których jednym z głównych obiektów jest barokowy kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Kościół ten należy do najciekawszych siedemnastowiecznych kościołów na tych terenach. Jego projektantem był znany w całym świecie Krzysztof Bonadur Starszy który zasłynął wieloma budowlami w całej Europie. Obecna bryła kościoła została ukształtowana w latach 1661 – 1664, dzięki dotacji z fundacji Andrzeja Karola Grudzińskiego. W późniejszym okresie obiekt był wielokrotnie przebudowywany, ale zachował on swój barokowy rodowód. W ołtarzu głównym znajduje się cenny obraz przedstawiający Koronację NMP namalowany przez Pawła Hacka. Mieszkasz w Holandii i chciałbyś odwiedzić miasto w celach turystycznych? Koniecznie skorzystaj z usług naszej firmy!