Busy do Holandii Złotów

Szukasz sprawdzonej oferty na busa do Holandii ze Złotowa? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś, gdyż codziennie rano, od wielu lat zabieramy naszych klientów za zachodnią granicę kraju. Powroty organizujemy między południem, a wieczorem. Przewóz osób ze Złotowa do Holandii odbywa się pod wskazane drzwi, dzięki czemu zabierzemy Państwa pomiędzy dwoma adresami. Jadąc pomiędzy adresami skraca się czas przejazdu i ogranicza wydatki. Niedrogi transport ze Złotowa do Holandii zarezerwujesz siedem dni w tygodniu na infolinii -> REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Bezkompromisowo dbamy o Państwa bezpieczeństwo zatrudniając doświadczonych i rzetelnych kierowców oraz systematycznie dokonując doraźnych napraw naszych pojazdów. Często nasze auta są wymieniane na nowe pojazdy. Każdy nasz pojazd posiada wszelkie elementy zapewniające bezpieczeństwo transportu oraz komfort podróży. Zamontowaliśmy w naszych autach bardzo wygodne fotele, które wraz ze sprzętem DVD i dostępnym wi-fi pozwolą mile spędzić podróż. W ramach opłaty możesz zabrać swój bagaż, a płatność można zrealizować online i w dniu pokonywania trasy u kierowcy. Zapraszamy!


WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Złotów Holandia


Przewozy do Holandii Złotów


Cyklicznie organizujemy wyjazdy jeżdżąc na trasie ze Złotowa do Holandii każdego dnia rano od wielu lat. W każdy czwartek uruchamiamy również przewozy odbywające się wieczorową porą. Wyjazdy te umożliwiają dotarcie do Holandii w godzinach popołudniowych, co z pewnością zadowoli osoby chcące zwiedzać ten znakomity kraj. Większość naszych klientów swoją podróż odbywa ze względów ekonomicznych, choć coraz częściej zabieramy studentów i osoby zainteresowanie kulturą tego kraju. W ramach zakupionego biletu umożliwiamy wzięcie do 2 sztuk dużego bagażu (walizki) i bagażu podręcznego. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien być umiejscowiony na kolanach lub pod fotelem. Warto w nim umieścić portfel i wszystkie dokumenty, dzięki czemu będą mieli Państwo na nie oko. Skorzystaj z naszych busów i ciesz się z dobrych cen!

Informacje o mieście


flaga

Do miasta naszymi pojazdami docierają również rzesze holenderskich turystów dla których jednym z głównych obiektów jest barokowy kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Kościół ten należy do najciekawszych siedemnastowiecznych kościołów na tych terenach. Jego projektantem był znany w całym świecie Krzysztof Bonadur Starszy który zasłynął wieloma budowlami w całej Europie. Obecna bryła kościoła została ukształtowana w latach 1661 – 1664, dzięki dotacji z fundacji Andrzeja Karola Grudzińskiego. W późniejszym okresie obiekt był wielokrotnie przebudowywany, ale zachował on swój barokowy rodowód. W ołtarzu głównym znajduje się cenny obraz przedstawiający Koronację NMP namalowany przez Pawła Hacka. Mieszkasz w Holandii i chciałbyś odwiedzić miasto w celach turystycznych? Koniecznie skorzystaj z usług naszej firmy!