Busy do Holandii Złotów

Szukasz sprawdzonej oferty na busy Złotów Holandia? Szukasz firmy która zapewni Ci bezpieczne przewozy ze Złotowa do Holandii? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś, gdyż TOMY-ZŁOTÓW codziennie od wielu lat przewozi swoich klientów na Zachód, w tym do Holandii (obecnie Królestwo Niderlandów). Z naszą firmą pojadą Państwo od drzwi do drzwi (door to door), dzięki czemu zabierzemy Państwa ze wskazanego adresu w Złotowie i zabierzemy pod drugi holenderski adres. Z Polski wyjeżdżamy z samego rana, a powroty do Złotowa rozpoczynają się od godziny 17 -> REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Bezkompromisowo dbamy o Państwa bezpieczeństwo zatrudniając doświadczonych i rzetelnych kierowców oraz systematycznie dokonując doraźnych napraw naszych busów. Często nasze busy są wymieniane na nowe pojazdy. Rezerwację na przewóz osób możesz sfinalizować kontaktując się z naszą infolinią czynną od rana do późnych godzin wieczornych. Busy do Holandii Złotów? Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się usługą premium w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy! Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się w jednym z naszych pojazdów wyprodukowanym przez koncern Renault.

Nasza oferta transportu międzynarodowego ze Złotowa nie opiera się jedynie na przewozie osób i ich bagażu do wybranych krajów. W ramach prowadzonej działalności oferujemy również usługi kurierskie, gdyż przewozimy pakunki o wielkości nie przekraczającej wymiarów 30x40x60 cm. W ten sposób współpracujące z nami firmy dokonują przewozu wewnętrznej poczty, ktora musi w szybkim tempie pokonać trasę z Holandii do Złotowa. Dzięki tej usłudze prezenty przekazywane między członkami rodziny trafiają z Polski do Holandii lub w przeciwnym kierunku. Prowadzisz firmę lub pośredniaka? Zadzwoń na naszą infolinię i przekonaj się, że wykonujemy tanie przewozy pracownicze do Królestwa Niderlandów i nie tylko w najlepszych cenach na polskiej arenie przewoźniczej! Transport międzynarodowy ze Złotowa to nasz konik i sposób na życie - skorzystaj z naszych usług!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Przewozy Złotów Holandia

Przewóz osób ze Złotowa do Holandii wykonujemy cyklicznie każdego dnia rano od wielu lat. W każdy czwartek uruchamiamy również przejazdy odbywające się wieczorową porą. Wyjazdy te umożliwiają dotarcie ze Złotowa do Holandii w godzinach popołudniowych, co z pewnością zadowoli osoby chcące zwiedzać ten znakomity kraj. Większość naszych klientów swoją podróż odbywa ze względów ekonomicznych, choć coraz częściej przewozimy do Holandii studentów i osoby zainteresowanie kulturowo tym krajem. W ramach zakupionego biletu umożliwiamy przewóż do 2 sztuk dużego bagażu (walizki) i bagażu podręcznego. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien być umiejscowiony na kolanach lub pod fotelem. Warto w nim umieścić portfel i wszystkie dokumenty, dzięki czemu będą mieli Państwo na nie oko.

przewozy Złotów Holandia

Do Złotowa naszymi busami docierają również rzesze holenderskich turystów dla których jednym z głównych obiektów jest barokowy kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złotowie. Kościół ten należy do najciekawszych siedemnastowiecznych kościołów w województwie. Jego projektantem był znany w całym świecie Krzysztof Bonadur Starszy który zasłynął wieloma budowlami w całej Europie. Obecna bryła kościoła została ukształtowana w latach 1661 – 1664, dzięki dotacji z fundacji wojewody kaliskiego Andrzeja Karola Grudzińskiego.W późniejszym okresie obiekt był wielokrotnie przebudowywany, ale zachował on swój barokowy rodowód. W ołtarzu głównym znajduje się cenny obraz przedstawiający Koronację NMP namalowany przez Pawła Hacka. Mieszkasz w Holandii i chciałbyś odwiedzić Złotów w celach turystycznych? Koniecznie skorzystaj z usług naszej firmy przewozowej!

busy do Holandii Złotów