Busy do Holandii pomorskie

Szukasz busa z pomorskiego do Holandii? Z nami pojedziesz komfortowymi busami codziennie rano, a wrócisz popołudniu - wieczorem. Codzienne wyjazdy umożliwiają dobór dowolnego terminu. Specjalizujemy się w przewozie osób busami z adresu pod adres. Oferujemy wygodne fotele z regulowanymi zagłówkami, sprawną klimatyzację, doświadczonych kierowców oraz pełen komfort, punktualność i profesjonalizm. Jesteśmy firmą z ponadwudziestoletnim doświadczeniem. Jeśli więc pracujesz w Holandii, jedziesz do rodziny lub wybierasz się na wakacje, to zamów przewozy do Holandii z pomorskiego na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301.

Odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca w województwie pomorskim i zabierzemy Cię do wybranego miejsca w Holandii. Transport z adresu pod adres wykonujemy codziennie, a więc pojedziesz z nami w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Jeździmy pod wskazane drzwi, w więc podróż każdego pasażera odbywa się pod wskazany dom.

Posiadamy elastyczny cennik, gdyż cena zawsze ustalana jest indywidualnie przez pracownika naszej infolinii, co daje możliwość uczciwego rozliczenia z podróżnym. Posiadamy widełki cenowe, ale ostateczne koszty uzależnione są jest od odległości pomiędzy adresami wskazanymi nam przez pasażera. Wszystkie nasze auta wykazują znakomite parametry techniczne, są starannie czyszczone i posiadają czystą klimatyzację, dzięki czemu są bezpieczne dla naszych klientów. Wybierz nasze przejazdy z pomorskiego do Holandii.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
każdego dnia od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus pomorskie Holandia


Pozostałe informacje związane z przejazdem busem do Holandii z województwa pomorskiegoW naszej firmie zamówisz także wyjazdy w obie strony, w tym do pomorskiego. Kursy na tej trasie to działka na której zjedliśmy zęby, dzięki czemu oferujemy usługi okraszone dużym doświadczeniem. Wiemy, że bezpieczeństwo podczas przejazdu to najważniejszy element układanki na linii firm - klient, co sprawia iż podchodzimy do sprawy na prawdę serio. Obsługujemy południowe obszary województwa i tym samym wszystkie podległe mu jednostki terytorialne. Poza przejazdami dla klientów indywidualnych wykonujemy także nasze usługi dla firm i pośrednictw pracy.


  • Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres!
  • Rezerwacje na wyjazdy do Holandii przyjmujemy od rana do wieczora (telefonicznie), a pozostałe formy rezerwacji 24h,
  • Rezerwacja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: tel:+48 600-629-301,
  • Rezerwacja email dostępna jest: biuro@tomy-zlotow.pl,
    prosimy podać: dane pasażera, datę wyjazdu i powrotu (ewentualnie), adres początkowy i końcowy przejazdu, telefon komórkowy (najlepiej polski),
  • Płatność można dokonać online, a także przyjmujemy płatności u kierowcy (złotówki i euro),
  • Dzień przed wyjazdem otrzymasz planowaną godzinę przyjazdu kierowcy do miejsca w Polsce,
  • W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie i przyjedzie pod Twój dom!

ZOBACZ TAKŻE:
- Chojnice
- Człuchów