Busy do Holandii Chojnice

Oferujemy siedem dni w tygodniu busa do Holandii z Chojnic na wskazany adres. W naszej firmie przewozy do Holandii z Chojnic wykonujemy od poniedziałku do niedzieli. Przejazdy z miasta rozpoczynają się codziennie rano, a powroty startują o godzinie 17. W ramach zakupionej usługi umożliwiamy zabranie bagażu podróżnego i podręcznego. Kursujemy niemal przez cały rok, a wyjątkiem od reguły codziennych wyjazdów są dni świąteczne w kwietniu i grudniu. Rezerwacje dostępne są od rana do późnego wieczora co znacznie ułatwia znalezienie chwili na wykonanie połączenia. Zapraszamy do rezerwacji pod numerem ZADZWOŃ +48 600-629-301

Dzięki naszej szerokiej ofercie w której znajduje się również oferta dla firm i pośrednictw pracy które szukają sprawnej możliwości przemieszczania się dla swoich pracowników. Nasza firma stanowi gwarancję komfortu i bezpieczeństwa, przewozy wykonujemy z pełną sumiennością i dbaniem o szczegóły. Posiadamy pokaźne grono stałych klientów, co ułatwia nam układanie krótkich tras, dzięki czemu klienci nie spędzają wielu godzin w pojazdach. Ułatw sobie sprawę wybierając sprawdzone rozwiązanie jakim jest nasza firma. Udajemy się każdego dnia z naszymi klientami w podróż pod wskazany przez nich adres. Usługa ta pozwoli byś nie wydawał dodatkowo i niepotrzebnie na dodatkowe autobusy, autokary czy inne środki transportu. Zamów także transport z Chojnic do Holandii paczek w najlepszej cenie na naszej stronie!

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

20 lat tomy


Bus Chojnice Holandia - Dodatkowe elementy usługi


Wykonujemy przejazdy ze wskazanego chojnickiego adresu pod holenderski adres. W trasę wyjeżdżają każdego dnia czyste i przygotowane pojazdy, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo. W naszej ofercie zawarliśmy również możliwość nadania z dowolnego obsługiwanego przez nas adresu W Polsce przesyłek transgranicznych, dzięki czemu paczka w za kilkanaście godzin jest na miejscu. Możliwe są również opcje przesyłek w ramach jednego kraju, ale uzależnione jest to od wielu czynników. W znacznej przewadze zabieramy paczki zawierające dokumenty lub te wielkości kartoników do butów

Usługi wykonujemy każdego dnia z należytym zapałem i starannością, dzięki czemu każdy nasz klient jest w dobrych rękach. Możliwość przewozu paczek uzależniamy od ilości bagażu przewożonego przez naszych klientów. Podczas składania zamówienia podaj naszemu konsultantowi dokładne wymiary paczki, dzięki czemu od razu dowiesz się o możliwości jej transportu. Zabieramy również pracowników, a jeśli posiadasz dużą bazę pracowników, to zapewnimy Ci najlepszą ofertę z możliwych. Skorzystaj z busów TOMY!


Informacje o mieście


Miasto położone jest na malowniczych terenach, w zachodniej części kompleksu leśnego. Według danych z 1 stycznia 2009 powierzchnia miasta wynosi 21,05 km², a tereny te są usłane jeziorami i rzekami, co przyciąga rzeszę turystów z Holandii. Docierają oni tu najczęściej z udziałem naszej firmy i kursów wykonywanych na tej trasie. Każdy Holender doskonale wie, że udając się za granicę warto to powierzyć firmie o sprawdzonej renomie, bo bezpieczeństwo to podstawa. W mieście znajdują się liczne zabytki, a wśród tych które polecamy na pierwszy rzut zobaczyć neogotycki ratusz zbudowany w 1902 roku. Na szacunek zasługuje również konwikt – dawny kościół i klasztor Augustianów wzniesione w latach 1786–1794, budynek starostwa z 1892 roku wzniesiony w stylu eklektycznym czy spichlerze przy ul. Krótkiej. To nie są wszystkie zabytki jakimi może pochwalić się miasto. Uwierzcie, że jest ich wiele i polecamy zobaczyć je wszystkie. Zorganizuj grupę i zadzwoń do nas - my zajmiemy się resztą!