Chojnice - busy do Holandii i busy Niemiec

Chojnice są jednym z wielu miast na trasie naszych busów. Codziennie oferujemy busy z Chojnic do Holandii, Niemiec i Belgii Wybierając nasze busy zyskują Państwo gwarancję komfortu i bezpieczeństwa. Przewozy z Chojnic do Holandii, Belgii lub Niemiec organizowany jest w naszej firmie każdego dnia z wyjątkiem świąt (tych kwietniowych i grudniowych) oraz z wyjątkiem Sylwestra. Posiadamy pokaźne grono stałych Klientów, dzięki czemu układamy krótkie trasy. Busy z Chojnice wyjeżdżają wczesnym rankiem, a wracają z Holandii po godzinie 17. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Odjazdy z Niemiec odbywają się stosunkowo później w zależności od odległości od Holandii. Oczywioście wyzancza to czas w jakim bus musi przebyć trasę. Z nami udasz się w podroż od drzwi do drzwi. Przewóz door to door pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze gdyż nie musisz wydawać na inne środki transportu. Jedziesz bezpośrednio pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez Ciebie adresami. Posiadamy najlepsze ceny na rynku, znakomitych kierowców, sprawne i bezpieczne busy oraz infolinię czynną do późnych godzin wieczornych? Zainteresowany przewozem? Zadzwoń na nasz nr telefonu i zamów swój przejazd właśnie teraz. Busy do Holandii Chojnice? A może chcesz pojechać busem do Niemiec lub szukasz oferty na busy z Chojnic do Belgii? TOMY-ZŁOTÓW jest odpowiedzią na Twoje potrzeby

Miasto położone jest na malowniczym Pomorzu Gdańskim, w zachodniej części Borów Tucholskich oraz w północnej części Krajny. Według danych z 1 stycznia 2009 powierzchnia miasta wynosi 21,05 km². Tereny te są usłane jeziorami i rzekami, co przyciąga rzeszę tutystów z Niemiec, Belgii czy Holandii. Docierają oni tu najczęściej za pomocą naszych busów. Każdy Niemiec doskonale wie, że przewóz osób warto powierzyć firmie o sprawdzonej renomie, bo bezpieczeństwo to podstawa. W mieście znajdują się liczne zabytki. Wśród tych, które polecamy zobaczyć na własne oczy (uwierzcie, że warto) polecamy: neogotycki ratusz zbudowany w 1902 roku, konwikt – dawny kościół i klasztor Augustianów wzniesione w latach 1786–1794, budynek starostwa z 1892 roku wzniesiony w stylu eklektycznym czy spichlerze przy ul. Krótkiej. To nie są wszystkie zabytki jakimi może pochwalić się miasto. Uwierzcie, że jest ich wiele i polecamy zobaczyć je wszystkie. Zorganizuj grupę i przewóz powierz naszej firmie i naszym niezawodnym busom! Jak busy do Holandii Chojnice, to musi być to Tomy Złotów!

WYJAZDY DO HOLANDII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

flaga-holandii-zagranica24.jpg

Przewozy z Chojnic do Holandii, Belgii i Niemiec - inne usługi

Busy dla Klientów Indywidualnych z Chojnic do Niemiec lub Holandii to nie wszystko co oferuje nasza firma. W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość nadania z dowolnego obsługiwanego przez nas adresu (w Polsce lub za granicą) na inny adres znajdujący w Polsce (jeśli przesyłka została nada z zagranicy) lub pod zagraniczny adres (jeśli przesyłka zostałą nadana w Polsce). Możliwe są również opcje przesyłek w ramach jednego Państwa, ale uzależnione jest to od wielu czynników. W znacznej przewadze przewozimy paczki o małych rozmiarach.

Możliwość przewozu większych paczek uzależnjiona jest od ilości bagażu przewożonego przez naszych Klientów. Podczas składania zamówienia podaj naszemu konsultantowi dokładne wymiary paczki. Jeśli przyjmiemy Twoje zamówienie to Twoja paczka ekspresowo i bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce. Przewozimy również pracownikó z i do Polski. Oferta ta jest skierowana głównie do pośrednictw pracy. Jeśli posiadasz dużą bazę pracowników, którym musisz zapewnić transport, to my zaoferujemy Ci najlepsze ceny na rynku i pełne bezpieczeństwo pracowników. Busy z Chojnic do Belgii oraz busy do Niemiec w najlepszej cenie na naszej stronie!