Busy z Człuchowa do Holandii i Belgii

Człuchów jest miastem w woj. Pomorskim, a jego mieszkańcom oferujemy najlepszą ofertę na przewóz osób. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszą cenę na tanie busy ze Człuchowa do Holandii oraz busy z Człuchowa do Belgii. Nasze busy kursuję w obie strony codziennie. Wybierając przewóz osób z tego miasta do Holandii lub Belgii w naszej firmie otrzymują Państwo bezpieczny transport w systemie „door to door”. Jadąc „od drzwi do drzwi” odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich w czasie rozmowy z naszym konsultantem wcześniej adresu i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech adres (np. w Holandii – obecnie Królestwo Niderlandów). Z Człuchowa w stronę Holandii, Belgii oraz w przeciwną stronę przewozimy Państwa naszymi wypasionymi busami. Posiadają one wygodne fotele, które pozwolą Państwu na drzemkę podczas przewozu busem z z Człuchowa do Holandii oraz sprzęt DVD, na którym można obejrzeć film. Skorzystaj z naszej oferty na komfortowe busy i ciesz się wygodą oraz bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Międzynarodowy transport z Człuchowa do Holandii.

Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych busów w tym sprawność klimatyzacji. Od początku pandemii przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy nasze busy, a to pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów. Sprawne busy, ich ozonowanie oraz wypoczęci kierowcy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa i tym samym 100% komfortu psychicznego. Nasze busy powierzamy doświadczonym kierowcom o sympatycznym usposobieniu. Posiadają oni aktualne badania psychotechniczne i inne niezbędne dokumenty dopuszczające ich do przewozu osób. Każdego dnia staramy się podnosić jakość oferowanych przez nas usług, co pozwoliło nam na zdobycie pokaźnej bazy stałych klientów. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Holandii Człuchów? TOMY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Międzynbarodowym transportem osób z Człuchowa zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Okres ten był owocny dla nas i naszych klientów, gdyż stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usłg aby Twój przewzż odbył się bezpiecznie i bez zbędnych komplikacji. Belgia i Holandia dzięki naszej firmie są na wyciągnięcie telefonu!

WYJAZDY DO HOLANDII I BELGII:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY DO POLSKI:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus1.jpg


Wyjazd z Polski do Holandii: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.
Wyjazdy z Holandii do Polski: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.


Człuchów - miasto z wielką tradycją


Człuchów jest miastem z wielowiekową tradycją sięgającą XII wieku, które posiada liczne zabytk,i w tym pokrzyżacki zamek oraz barokowy kościół św. Jakuba. W okolicy miasta ulokowane z liczne agroturystyki które przyciągają rzeszę turystów z Belgii czy Holandii. Człuchów należy do województwa pomorskiego słynnego z licznych jezior i wspaniałych otwartych ludzi. Okazałość architektury oraz położenie miasta w malowniczych rejonach sprawia, iż miasto przyciąga licznych seniorów zza naszej granicy. To co polskie ma tutaj szczególną wartość - na tych terenach wciąz funkcjonują liczne gwary, a dobroduszność mieszkańców (zwłaszcza tych starszych) sprawia, iż turyści czują się tu lepiej niż u siebie w domu. Człuchów posiada cały szereg znakomitych zabytków. Wśród nich znajdują się m.in takie obiekty jak: budynek browaru Rudolfa Leya z XIX wieku; budynek dawnej szkoły miejskiej z 1892 roku przy ul. Traugutta; budynek dworu miejskiego z 2 poł. XIX w. czy cmentarz pochodządzy z początków XIX wieku - konkretnie z 1830 roku. Bądź sprytny i skorzystaj z najlepszej oferty na busy z Człuchowa do Holandii i Belgii! Zapraszamy do rezerwacji!