Busy do Holandii Człuchów

Codziennie jeździmy busami z Człuchowa do Holandii. Człuchów jest miastem którego mieszkańcom oferujemy najlepszą ofertę na połączenia z krajami UE. Posiadamy przystępne ceny, dzięki czemu ciężko zarobione pieniądze pozostaną w Państwa kieszeni. Wybierając przewozy z Człuchowa do Holandii w naszej firmie otrzymują Państwo bezpieczny przejazd w systemie dojazdów pod drzwi. Odbieramy pasażerów ze wskazanego przez nich adresu i odwozimy go pod drugi wskazany przez niech adres. Przejazdy odbywaj się naszymi sprawnymi autami. Posiadają one wygodne fotele, które pozwolą Państwu na drzemkę podczas pokonywania trasy, a czas w trakcie transportu umili sprzęt DVD, na którym można obejrzeć film. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wygodą oraz bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. REZERWACJA:ZADZWOŃ +48 600-629-301

Systematycznie kontrolujemy stan techniczny naszych aut w tym sprawność klimatyzacji. Od początku pandemii przed każdym przewozem ozonujemy je. Pozwala nam na usunięcie 99% bakterii i wirusów. Sprawne pojazdy i ich ozonowanie oraz wypoczęci kierowcy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa i tym samym 100% komfortu psychicznego. Nasi kierowcy posiadają oni aktualne badania psychotechniczne i inne niezbędne dokumenty dopuszczające ich do przewozu osób. Każdego dnia staramy się podnosić jakość oferowanych przez nas usług, co pozwoliło nam na zdobycie pokaźnej bazy stałych klientów. W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią. W naszej firmie wykupisz także tanie usługi transportowe. Z nami pojedziesz z dowolnego człuchowskiego adresu do wybranego holenderskiego.

WYJAZDY:
poniedziałek - niedziela (codziennie rano)
dodatkowe kursy wieczorne w czwartek


POWROTY:
codziennie od godziny 17


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus Człuchów Holandia


Człuchów - miasto z wielką tradycjąCzłuchów jest miastem z wielowiekową tradycją sięgającą XII wieku, które posiada liczne zabytki w tym pokrzyżacki zamek oraz barokowy kościół św. Jakuba. W okolicy miasta ulokowane z liczne agroturystyki które przyciągają rzeszę turystów z Holandii. Okazałość architektury oraz położenie miasta w malowniczych rejonach sprawia, iż miasto przyciąga licznych seniorów zza naszej granicy. To co polskie ma tutaj szczególną wartość - na tych terenach wciąż funkcjonują liczne gwary, a dobroduszność mieszkańców (zwłaszcza tych starszych) sprawia, iż turyści czują się tu lepiej niż u siebie w domu. Człuchów posiada cały szereg znakomitych zabytków. Wśród nich znajdują się m.in takie obiekty jak: budynek browaru Rudolfa Leya z XIX wieku; budynek dawnej szkoły miejskiej z 1892 roku przy ul. Traugutta; budynek dworu miejskiego z 2 poł. XIX w. czy cmentarz pochodzący z początków XIX wieku - konkretnie z 1830 roku. Bądź sprytny i skorzystaj z najlepszej oferty przewozowej! Zamów transport z Człuchowa do Holandii w najlepszej cenie na naszej stronie już dziś!