Busy Sępólno Krajeńskie

Tanie przewozy, sprawny przewóz osób i wygodne busy z Sępólna do Niemiec? Codziennie jeździmy systemie „door to door” czyli „od drzwi do drzwi” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy czwartek wykonujemy dodatkowe przejazdy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec.Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do szybkich rezerwacji pod numerem telefonu ZADZWOŃ +48 600-629-301

Sępólno Krajeńskie to stały punkt na transie naszych busów – docierają tu one codziennie. Wyjazdy z Sępolna rozpoczynają się z samego rana, powroty z Niemiec rozpoczynają się od godziny 20, ale trwają wciąż po północy (uzależnione jest to od adresu z którego jedziesz). Posiadamy grono stałych Klientów, co pozwala nam układać krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu, co pozwoli być wysiadł z naszego busa wypoczęty. Wygodne i ergonomiczne fotele pozwolą Ci zasnąć w czasie jazdy.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów. Przewóz osób odbywa się w pełni sprawnymi busami, zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców, a przed wyjazdem z Polski do Niemiec nasz busy są ozonowanie. Jest to proces który pozwala nam na usunięcie 99% drobnoustrojów. Klimatyzacja w naszych busach jest systematycznie odgrzybiana. Sępólno Krajeńskie jest miastem powiatowym. Powiat sępoleński leży w woj. kujawsko - pomorskim. Wielu z mieszkańców to nasi stali i zadowoleni Klienci. Z nami zawsze bezpiecznie, tanio i komfortowe docierają na czas we wskazane miejsce. Do Sępólna dociera również wielu zagranicznych turystów. Znajdują się tu takie zabytki jak: Kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła, cmentarz parafialny przy ul. Chojnickiej, budynek przedszkola nr 1 z początku II połowy XIX w.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

SĘPÓLNO.jpg


Busy do Niemiec z Sępólno Krajeńskie, w tym busy do Poczdamu


Poza komfortowymi przewozami prowadzimy również przewóz niewielkich paczek, oraz dokumentów. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, iż Twoja przesyłka trafi ekspresowo we wskazane miejsce. Możliwość transportu większych paczek nie jest zawsze możliwa. Jest to uzależnione od stanu zapełniania busa bagażami naszych Klientów. Świadczymy również licznym agencją usługę jaką jest przewóź pracowników do Niemiec. Busy do Niemiec Sępólno Krajeńskie? TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Poczdam jest jednym z wielu miast Niemiec do którego codziennie docierają nasze busy. Busy z Sępólna do Poczdamu są każdorazowo ozonowane przed wyjazdem z Polski. Poczdam stanowi jedno z najważniejszych niemieckich miast. W Poczdamie rozwinęła się wysko wyspecjalizowana godpodarka. W poczdamskich fabrykach swoje zatrudnienie znajdują liczni Polacy. My Polecamy pojechać do Poczdamu w celach rekreacyjnych. Znajdują się tu olbrzymie ilości zabytkóW i obiektów wpisanych na listę światowego dzidzictwa kulturowego UNESCO. My polecamy zobaczyć m.in.: kompleks pałacowo - parkowy Sanssouci z pałacem Sanssouci. Obiekt ten został wzniesiony w latach 1730, a 1916. Wokół pałacu znajduje się oszałamiający park, w którym znajdują się takie obiekty jak: Antikentempel, Belweder na wzgórzu Klausberg, Galeria Malarstwa czy Grota Neptunako. Wybierając się do Poczdamu koniecznie skorzystajcie z naszej oferty przewozowej. Mamy najlepsze ceny na rynku. przewóż osób w naszej firmie jest na każdą kieszeń!