Busy Nakło nad Notecią

Tanie przewozy, wygodne busy, przewóz osób „door to door” z Nakła nad Notecią do Niemiec? Nasza firma codziennie zabiera w systemie „od drzwi do drzwi” swoich Klientów do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy czwartek wykonujemy dodatkowe przejazdy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Nakło nad Notecią to jedno ze stałych miast do którego codziennie docierają nasze busy. Wyjazdy z Polski rozpoczynają się od wczesnych godzin porannych. Dokładna godzina Twojego odjazdu uzależniona jest od wariantu trasy. Posiadamy wielu stałych Klientów przez co układamy krótkie trasy. Krótkie trasy to oszczędność Twojego czasu, a wychodząc z busa nie będziesz czuć się zmęczony. Fotele w naszych busach pozwolą Ci na zaznanie komfortowego snu podczas przejazdu.

Od lat najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych Klientów. Każdy przewóz osób z Nakła w naszej firmie odbywa się w pełni sprawnymi busami. Zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców. Nasze busy przed wyjazdem z Polski do Niemiec są ozonowanie. Jest to proces który pozwala nam na usunięcie 99% drobnoustrojów. Klimatyzacja w naszych busach jest systematycznie odgrzybiana.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy do Hanoweru z Nakła nad Notecią

Naszymi busami dostaniesz się codziennie z Nakła nad Notecią do Hanoweru w Niemczech. Hanower jest miastem bogatym o wspaniałej tradycji. Znajdują się tu liczne zakłady przemysłwe, które stwarzają olbrzymią liczbe miejsc pracy -w tym dla Polaków. W mieście bardzo dobrze rozwinięty jest przemysł środków transportu: samochody, lokomotymy i wagony. W tym mieście swoją siedzibę centralną ma największy niemiecki operator telefonii komórkowej - Telefunken. Na uwagę zasługują również takie branże jak: branża chemicza (nawozy, środkli chemiczne wukorzystywane w gospodarce), włókiennicza, gumowa (w firmie Contimnental AG swoje zatrudnienie znalazło wielu naszych rodaków), spożywcza oraz usługi finansowe. Co roku naszymi busami do Hanoweru docierają rzesze osób, które przyjeżdżają tu na targi przemysłowe. Cyklicznie co roku, od 1986 roku odbywają się tu Targi Hanowerskie - są to największe targi IT na świecie. jeśli będziesz wybierać się na te targo koniecznie skorzystaj z naszej oferty przewozowej. Jak busy Hanoweru, to z pewnością to musi być TOMY-ZŁOTÓW.

Poza przewozem osób prowadzimy również transport małych paczek, dokumentów czy listów. Twoja przesyła ekspresowo trafi we wskazane miejsce. Możliwość transportu większych paczek uzależniona jest od stanu zapełniania naszego luku bagażowego. Współpracujemy również z agencjami pracy oferując im dobre ceny na transport ich pracowników we wskazane miejsce. Busy do Niemiec Nakło nad Notecią? TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!
Nakło nad Notecią jest miastem położonym, w woj. kujawsko - pomorskim. Wielu mieszkańców miasta wyjechała do Niemiec w poszukiwaniu pracy. Wielu z nich korzysta z oferty na przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Są naszymi Klientami pod lat, czemu? Są pewni, iż dotrą zawsze na czas we wskazane miejsce. Do Nakła dociera również wielu zagranicznych turystów. Znajdują się tu takie zabytki jak: Kościół św. Wawrzyńca, Kościół św. Stanisława, cmentarz parafii nakielskich, stary spichlerz czy dawne klasztory klasycystyczne.

BUSY-NIEMCY.jpg