Żnin – przewóz osób do Niemiec

Komfortowe przewozy i busy z Żnina do Niemiec dostępne na naszej stronie w najlepszej cenie na rynku. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. System „od drzwi do drzwi to najwygodniejsza forma transportu międzynarodowego. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. TOMU-ZŁOTÓW oferuje podróż do wielu krajów UE. ZADZWOŃ +48 600-629-301
Wyjazdy ze Żnina rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych (2-6 rano). Godzina powrotu uzależniona jest od wariantu trasy i innych czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24, a czasem nawet później). Przewozy odbywają się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy, a przed każdym wyjazdem z Polski nasze busy są ozonowane. Ozonowanie pozwala usunąć nam większość wirusów i bakterii. Busy do Niemiec Żnin? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!
Rezerwacja w naszej firmie jest uproszczona do granic możliwości. Aby zamówić w naszej firmie przewóz ze Żnina do Niemiec prosimy o kontakt na podany nr telefonu aby ustalić szczegóły przejazdy z naszym konsultantem. Nasi pracownicy są mili i pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych.

Busy ze Żnina do Niemiec to nie wszystko – zagraniczni turyści w mieście

Powiat żniński przyciąga rzeszę turystów z takich krajów jak Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Docierają tu często oni naszymi busami wybierając bezpieczny i komfortowy przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Z resztą podobnie jak całe województwo kujawsko – pomorskie miasto zapiera dech w piersi cudownymi krajobrazami. Znajdują się tu liczne zabytki gotyckie i barokowe w tym: kościół św. Floriana, wieża Ratuszowa czy kościół poewangelicki pw. NMP Królowej Polski.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg