Żnin – przewóz osób do Niemiec

Komfortowe przewozy i busy ze Żnina do Niemiec dostępne na naszej stronie w najlepszej cenie na rynku. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. System „od drzwi do drzwi to najwygodniejsza forma transportu międzynarodowego. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. TOMU-ZŁOTÓW oferuje podróż do wielu krajów UE. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wyjazdy ze Żnina rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych (2-6 rano). Godzina powrotu uzależniona jest od wariantu trasy i innych czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24, a czasem nawet później). Przewozy odbywają się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy, a przed każdym wyjazdem z Polski nasze busy są ozonowane. Ozonowanie pozwala usunąć nam większość wirusów i bakterii.

Busy do Niemiec Żnin? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!
Rezerwacja w naszej firmie jest uproszczona do granic możliwości. Aby zamówić w naszej firmie przewóz ze Żnina do Niemiec prosimy o kontakt na podany nr telefonu aby ustalić szczegóły przejazdy z naszym konsultantem. Nasi pracownicy są mili i pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych.

Busy Żnin - Berlin

Powiat żniński przyciąga rzeszę turystów, w tym tych z Niemiec. Docierają tu często oni naszymi busami wybierając bezpieczny i komfortowy przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Z resztą podobnie jak całe województwo kujawsko – pomorskie miasto zapiera dech w piersi cudownymi krajobrazami. Znajdują się tu liczne zabytki gotyckie i barokowe w tym: kościół św. Floriana, wieża Ratuszowa czy kościół poewangelicki pw. NMP Królowej Polski. Zachęcamy wszystkich zagranicznych turystów do odwiedzenia miasta i dojazdu do niego za pośrednictwem naszej firmy przeowzów międzynarodowych

W dobie pandemii dodatkowo poddajemy nasze busy przed każdym wyjazdem z Polski ozonowaniu. Ozonowanie usuwa 99% bakterii i wirusów. Zadzwoń do nas i zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Cennik? Nie w naszej firmie. Posiadamy oczywiście widełki cenowe, ale cena Twojego przejazdu uzależniona jest od odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie punktami. Przykładowo jeśli jedziesz ze Żnina do Berlina to płacisz mniej, niż jadąc z tego samego miasta do Genewy. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta infolinii. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy ze Żnina do Berlina.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg