Busy Mogilno

BUSY MOGILNO - NIEMCY HOLANDIA BELGIA


Wybierasz się w zagraniczną podróż i szukasz busa z Mogilna? Z nami pojedziesz codziennie rano z adresu na adres. We wszystkie dni tygodnia docieramy do Holandii, do Niemiec i do Belgii. Miasto to jedno z wielu miast na trasie naszych aut, dla którego mieszkańców oferujemy najlepsze ceny na rynku. Oferujemy najwygodniejszą formą międzynarodowych przejazdów jaką jest przewóz osób w systemie dojazdów pod domostwo, dzięki której następuje oszczędność czasu i pieniądze. Siedem dni w tygodniu jeździmy do centralnych landów, a dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium. W Holandii obsługujemy wszystkie adresy. Z kolei w Belgii obsługujemy centralne i środkowe regiony kraju. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Wybierz nasze komfortowe i tanie przewozy z Mogilna
, dzięki którym punktualnie dostaniesz się we wskazane miejsce! Od wielu lat oferujemy także transport z Mogilna paczek. W podróż naszymi autami mogą Państwo zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny umieszczony na kolanach) o łącznej wadze 40 kg. Z miasta wyjeżdżamy z samego rana, a sam tranzyt odbywa się sprawnymi, klimatyzowanymi oraz skrupulatnie czyszczonymi pojazdami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią (numer telefonu jest widoczny poniżej). Do Mogilna wracamy popołudni (z Belgii i z Holandii - początek trasy), a z Niemiec wieczorem.

rozkład

bus Mogilno

Przewóz osób Mogilno -> Niemcy Holandia Belgia


flaga

Nasza firma wyróżnia się na tle innych podejściem do klienta. Posiadamy miłych i komunikatywnych pracowników infolinii oraz zawsze wypoczętych i doświadczonych kierowców. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo wykonując przejazdy z Mogilna kompleksowo wyposażonymi autami. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane, klimatyzacja jest odgrzybiana oraz sami wykonujemy wszelkie naprawy pojazdów (zatrudniliśmy mechaników). Zachęcamy byś zaufał naszej firmie i wybrał naszą ofertę!

W naszej firmie wykonujemy także przejazdy pracownicze do sześciu krajów europejskich. Rzecz jasna docieramy do Niemiec, Holandii i Belgii. Przy stałej współpracy oferujemy pokaźne rabaty.


Gdzie warto pojechać i co zobaczyć.


Zachęcamy wszystkie osoby mieszkające w Mogilnie do zwiedzenia miasta Magdeburg, dzięki czemu poznają Państwo to wspaniałe miasto. Do wyboru maj.a również Państwo wszystkie holenderskie miasta. To pierwsze jest średniej wielkości miastem niemieckim (250 tys. mieszkańców), które swoją tradycją sięga IX wieku. Miasto posiada wiele zabytków, w tym takich jak: Katedra św. Katarzyny i św. Maurycego – jest to zdecydowanie najważniejszy zabytek miasta. Ta gotycka świątynia była budowana przez trzy stulecia, w latach od 1209 do 1509 r. Wnętrza tego zabytku usłane są licznymi arcydziełami sztuki sakralnej, w tym: pieta, liczne posągi Marii czy Portal Rajski z figurami Panien Mądrych i Panien Głupich. Drugim najcenniejszym obiektem jest zespół klasztorny Norbertanów, z romańskim kościołem wzniesiony w XII wieku. Chciałbyś zobaczyć te wszystkie zabytki?