Przewóz osób Mogilno

Tanie przewozy i wypasione busy z Mogilna do Niemiec dostępne na naszej stronie www.tomy-zlotow.pl Mogilno to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy: Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię czy Luksemburg.
ZADZWOŃ +48 600-629-301
Nasza firma wyróżnia się na tle innych podejściem do Klienta. Posiadamy miłych i komunikatywnych pracowników infolinii oraz zawsze wypoczętych i doświadczonych kierowców. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy z Mogilna do Niemiec odbywają się naszymi sprawnymi busami. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Nasze busy są systematycznie diagnozowane, a klimatyzacja jest odgrzybiana. Posiadamy własny warsztat samochodowy. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Mogilno? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW.

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

MOGILNO.jpg

Busy Mogilno – miasto ściąga zagranicznych turystów

Powiat Mogileński należy do woj. kujawsko - pomorskiego. Miasto jak i województwo przyciąga wielu turystów którzy pochodzą z takich krajów jak: Niemcy, Dania, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia czy Holandia. Bardzo często zagraniczni turyści docierają tu wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Poza pięknymi lasami okalającymi miasto w Mogilnie znajdują się liczne zabytki, w tym m.in.: klasztor i kościół pobenedyktyński, kościół św. Jakuba Starszego, ratusz neogotycki, kamienice z XIX wieku czy dworzec kolejowy pochodzący z tej samej epoki.