Przewóz osób Mogilno

Tanie przewozy i wypasione busy z Mogilna do Niemiec dostępne na naszej stronie www.tomy-zlotow.pl Mogilno to jedno z wielu miast na trasie naszych busów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jadąc z nami otrzymujesz przewóz osób w systemie „door to door”. Podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów, dzięki której zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Codziennie jeździmy do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. W każdy czwartek wykonujemy również wieczorne przejazdy do Niemiec centralnych. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy wiele innych krajów Zachodu. W podróż naszymi busami mogą Państwo zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu (dwie walizki i bagaż podręczny umieszczony na kolanach) o łącznej wadze 60 kg. Z Mogilna do Niemiec wyjeżdżamy z samego rana. Podróż odbywa się sprawnymi, klimatyzowanymi oraz ozowanymi przed każdym wyjazdem z Mogilna do Niemiec. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią (numer telefonu jest widoczny poniżej). Nasi konsultanci udzielą Państwu opd rana do późnych godzin wieczornych pełnych i wyczerpujących informacji odnośnie przewozów busem jakie oferujemy.


ZADZWOŃ +48 600-629-301

Tanie busy z Mogilna do Niemiec. Turyści w Mogilnie

Nasza firma wyróżnia się na tle innych podejściem do Klienta. Posiadamy miłych i komunikatywnych pracowników infolinii oraz zawsze wypoczętych i doświadczonych kierowców. Każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Przewozy z Mogilna do Niemiec odbywają się naszymi sprawnymi busami. Przed każdym wyjazdem z Polski ozonujemy je aby pozbyć się większości drobnoustrojów. Nasze busy są systematycznie diagnozowane, a klimatyzacja jest odgrzybiana. Posiadamy własny warsztat samochodowy. Zadzwoń na podany nr telefonu i już dziś zamów swój przewóz osób do Niemiec. Ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem w najlepszych cenach na rynku. Busy do Niemiec Mogilno? Skorzystaj z usług TOMY-ZLOTÓW.

Powiat Mogileński należy do woj. kujawsko - pomorskiego. Miasto jak i województwo przyciąga wielu turystów którzy pochodzą chociażby z Niemiec. Bardzo często zagraniczni turyści docierają tu wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Niemcy doceniają naszą firmę za solidność, fachowość i terminowość. Poza pięknymi lasami okalającymi miasto w Mogilnie znajdują się liczne zabytki, w tym m.in.: klasztor i kościół pobenedyktyński, kościół św. Jakuba Starszego, ratusz neogotycki, kamienice z XIX wieku czy dworzec kolejowy pochodzący z tej samej epoki. Wszystkim Niemcom i Polakom wracającym z Niemiec do Polski polecały przewozy międzynarodowe jakimi para się nasza firma od ponad dwóch dekad! Tanio, bezpiecznie i zawsze na czas - to emiptety które najtrafniej opisują naszą usługę. Nie wierzysz? Wybierz się w podróż busem z naszą firmą i ciesz się komfortem w zdecydowanie najlepszych cenach na rynku. Do Mogilna, lub z Mogilna dostaniesz się tam gdzie chcesz!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

MOGILNO.jpg


Busy Mogilno - Magdeburg


Zachęcamy wszystkie osoby mieszkające w Mogilnie do zwiedzenia miasta Magdeburg w Niemczech. Magdeburg jest średniej wielkości miastem niemieckim (250 tys. mieszkańców). Miasto swoją tradycją sięga IX wieku. Naszymi busami codziennie dostaniesz się z Mogilna do Magdeburga! Magdeburg jest jednym z miast pasa centralnego Niemiec - który obsługujemy każdego dnia. Magdeburg posiada wiele zabytkó, w tym takich jak: Katedra św. Katarzyny i św. Maurycego – jest to zdecydowanie najważniejszy zabytek Magdeburga. Ta gotycka świątynia była budowana przez trzy stulecia, w latach od 1209 do 1509 r. Wewnątrze zabytku usłane jest licznymi arcydziełami sztuki sakralnej, w tym: pietà, liczne posągi Marii czy Portal Rajski z figurami Panien Madrych i Panien Głupich. Drugim najcenniejszym obiektem jest zespół klasztorny Norbertanów, z romańskim kościołem wzniesiony w XII wieku. Wybierając się do magdeburga skorzystajcie z najlepszych cen na busy z Mogilna do Niemiec (w tym dio Magdeburga), jakie oferuje nasza firma.