Busy Tuchola

Tanie przewozy, tani i sprawny przewóz osób i wygodne busy z Tucholi do Niemiec? Codziennie jeździmy systemie „door to door” do centralnych Niemiec. Twoja podróż rozpoczyna i kończy się pod dowolnie wskazanymi adresami. Usługa „od drzwi do drzwi” to oszczędność twojego czasu i pieniędzy, gdyż nie musisz się przesiadać do dodatkowych środków transportu. Dodatkowo w każdy czwartek wykonujemy dodatkowe przejazdy wieczorem, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet. Naszych Klientów wozimy sprawnymi busami. W TOMY-ZLOTÓW swoje zatrudnienie znajdują doświadczeni kierowcy o nienagannej kulturze jazdy. Przed wyjazdem do Niemiec nasze busy poddajemy ozonowaniu co pozwala na eliminację większości drobnoustrojów. Dbamy również o to by klimatyzacja w naszych pojazdach byłą systematycznie czyszczona. Bezpieczeństwo Klientów to nasz priorytet. Przewozy odbywają się w pełni sprawnymi i systematycznie diagnozowanymi busami. W TOMY-ZLOTÓW swoje zatrudnienie znajdują doświadczeni kierowcy o nienagannej kulturze jazdy. Nasze busy poddajemy ozonowaniu co pozwala na eliminację większości drobnoustrojów. Dbamy również o to by klimatyzacja w naszych pojazdach byłą systematycznie czyszczona.

Tuchola to miasto w którym jesteśmy codziennie. Nasze busy odbierają tu podróżujących z nami tucholan. Wyjazdy busem z Tucholi do Niemiec rozpoczynają się z samego rana. Powroty rozpoczynają się po 20, choć godzina Twojego odjazdu z Niemiec uniezależniona jest od od adresu z którego chcesz wyjechać do Polski. Układamy krótkie trasy – wszystkie dzięki pokaźnej bazie stałych Klientów. Dzięki dobrej logistyce czas przejazdu w naszej firmie jest znacząco mniejszy niż u konkurencji. Pozwoli Ci to w połączeniu z naszymi wygodnymi fotelami być wypoczętym po podróży. Możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu zasnąć. Nie chcesz spać? Skorzystaj z naszego sprzętu DVD lub Wi-Fi, które udostępni Ci nasz kierowca.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg


Busy do Niemiec z Tucholi, w tym busy do Wiesbaden


Przewozimy również małe paczki, listy i dokumenty. Twoja przesyłka dzięki naszej firmie trafi ekspresowo we wskazane miejsce. Okazjonalnie przewozimy większe paczki – uzależnione jest to od ilości bagażu jaki przewożą nasi Klienci. Dla agencji pracy dedykujemy ofertę przewozu pracowników do Niemiec. Busy do Niemiec Tuchola? TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! Wszystkim naszym Klientom oferujemy również busy z Tucholi do Wiesbaden. Wiesbaden jest miastem na prawach powiatu, do Którego dociera wielu Polaków w celach uzdrowiskowych. Jest to największe miasto Hesji. Korzystając z naszyxch usług możesz dotrzeć szybko i bezpiecznie do Wiesbaden. Tanie busy i komfortowe przejazdy w najlepszej cenie na naszej stronie.

Tuchola jest siedzibą powiatu. Powiat tucholski leży w woj. kujawsko - pomorskim. Tucholanie, jak i wielu naszych rodaków wyemigrowała na stałe lub czasowo za Zachód w poszukiwaniu lepszych zarobków. W mieście posiadamy wielu stałych i zadowolonych Klientów. Podróż z nami gwarancja najlepszych cen, komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa. Do Tucholi dociera również wielu zagranicznych turystów. Czego tu szukają? Tuchola jest starym miastem o bogatej zabytkowej zabudowie. W mieście znajduje się m.in.: zabytkowy dworzec, dzielnica starego miasta z pierwotnym układem urbanistycznym pochodzącym z XIV wieku, fragmenty murów miejskich pochodzących z XIV I XV wieku oraz cmentarz parafialny z XIX wieku.