Busy do Niemiec lubuskie


Przewóz osób u sprawdzonego przewoźnika? Szukasz busa do Niemiec z lubuskiego codziennie wyjeżdżającego w trasę? Nasze pojazdy docierają każdego dnia do tego województwa. Przewozy do Niemiec z lubuskiego wykonujemy na wskazany adres. Południowe i północne regiony Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, dzięki czemu można wskazać nam dowolny adres. Oferujemy tani transport z lubuskiego do Niemiec codziennie rano, dzięki czemu można wybrać dowolny termin. Posiadamy kilkadziesiąt niezawodnych busów marki Renault, w związku z czym niemal gwarantujemy ich niezawodność. Rezerwację przejazdów z dowolnego miejsca w lubuskim do wskazanego miejsca w Niemczech przyjmujemy na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Każdy kurs ma swój początek i finish mają pod adresami wskazanymi nam przez klienta. Unikamy w ten sposób konieczności przesiadania się. Cenę każdego przejazdu ustalamy indywidualnie podczas rozmowy naszych klientów z pracownikiem naszego biura obsługi klienta. Posiadamy zdecydowanie najlepszą ofertę, co z pewnością zadowoli każdego pasażera z lubuskiego dbającego o finanse. Finalny koszt transportu uzależniamy od odległości jaką musimy pokonać naszymi autami pomiędzy wskazanymi adresami. Nasze pojazdy posiadają sprawną i czystą klimatyzację, dzięki czemu chłodzą w lato oraz ułatwiają oddychanie alergikom. Za kierownicami każdego auta zasiadają kierowcy o bogatym doświadczeniu, co jeszcze bardziej jest istotne w kwestii bezpieczeństwa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdy codziennie w najlepszych cenach na naszej stronie! Wybierz przewóz osób u przewoźnika jakim jest TOMY!

harmonogram wyjazdów 20 lat jesteśmy z wami


Przewozy lubuskie Niemcy


Codziennie wykonujemy przejazdy na trasie lubuskie - Niemcy opuszczając naszą rodzimą miejscowość, w pełni przygotowane na zabranie jadących za granice do pracy. Nasza firma posiada najlepszą ofertę cenową, także na transport paczek na terenie województwa lubuskiego. Siedem dni w tygodniu rano rozpoczynamy kursy jadące do Niemiec. Nasze pojazdy są prowadzone przez sprawdzonych na międzynarodowych trasach kierowców. To oni dbają o Państwa bezpieczeństwo, dlatego w pracy są zawsze wyspani i tym samym sprawni umysłowo i ruchowo.

Nasze pojazdy pochodzące z fabryki Renault posiadają ergonomiczne fotele, a dodatkowo w pandemicznych czasach usuwamy w nich wszelkie drobnoustroje. Codzienne kursy doceni chyba każdy, który ceni sobie możliwość wyboru i punktualność, w związku z czym wywiąże się będąc zobligowany terminami. Oferta na tani transport osobowy z tego województwa na stałe zagościła w naszym cenniku, dzięki czemu mamy grono stałych zadowolonych klientów. Nasza oferta przewozowa jest jak w piosence Tiny Turner „Simple the best”, gdyż w ten zarabiamy utrzymanie naszych rodzin. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa lubuskiego. Zachęcamy by Państwo zarezerwowali busy z lubuskiego do Niemiec już dziś, gdyż to jedyna możliwość by pojechać z nami w wybranym terminie.

Informacje dla podróżnych


Codziennie organizujemy wyjazdy z lubuskiego do Niemiec, a także wracamy do innych województw Polski. Dzięki naszej ofercie docierają do województwa liczni turyści, których można spotkać na szlakach pieszych PTTK. Jednym z takich szlaków jest szlak zielony o długości 97,6 kilometrów który wiedzie do Szprotawy, a samo miasto początkowe tego szlaku położone jest nad Odrą w pobliżu ujścia Bobru. Większość zabytkowej architektury miasta została zniszczona podczas ostatniej wolny, ale ocalał zamek pochodzący z XV w. Bardzo cenionym przez turystów jest zbudowany w XIII wieku kościół parafialny NMP. Naszą uwagę przykuł również zespół kamieniczek pochodzący z XVIII i XIX wieku. Ostatnie miasto tego szlaku jest przykładem miasta o dobrze zachowanym średniowiecznym układzie urbanistycznym, dzięki czemu można poznać kunszy ówczesnych architektów. Do najważniejszych zabytków miasta należą: kościół parafialny NMP z XIII wieku oraz dwuwieżowy ratusz z XV w. Jeśli chcesz to wszystko zobaczyć to skorzystaj z naszej oferty przewozowej jaką przygotowaliśmy.

nr telefonu

Innym ciekawym szlakiem jest oznaczony kolorem niebieskim szlak Jasień - Trzebiel o długości 25,2 km., który trzeba zobaczyć mimo jego krótkiej trasy. Nasze busy zabiorą Cię do miejsca w którym rozpoczyna się szlak, czyli przy dworu PKS. Stąd pieszo idziemy przez mostek do wielkiego głazu, który oznacza południk 150 E. Cały szlak przebiega przez tereny bogate lasami, jeziorami i obiektami pochodzącymi z dawnych czasów. Jedną z miejscowości jakie odwiedzimy idąc szlakiem są Tuplice Wielkie, który, ograniczone prawa miejskie otrzymały w 1678 r. z rąk księcia sasko-merseburskiego Christina I. Miasto rozwijało się dzięki garncarstwu, a rzemieślnicy tego rzemiosła od 1654 r. posiadali własny cech. Chciałbyś zobaczyć wszystkie zabytki województwa? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z naszej ofert!