Gorzów Wielkopolski

Szukasz dobrej oferty na tani przewóz osób? Interesują Cię komfortowe i sprawne busy? Jedziesz z Gorzowa Wielkopolskiego do Niemiec? Jeśli tak to trafiłeś w bingo! Jesteś w odpowiednim miejscu. TOMY-ZŁOTÓW prowadzi przewóz osób busem door to door. W ramach usługi od drzwi do drzwi zabierzemy Cię ze wskazanego gorzowskiego adresu pod drugi niemiecki adres (lub w przeciwną stronę). ZADZWOŃ +48 600-629-301

Co centralnych Niemiec jeździmy codziennie, na północ i południe tego kraju jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Busy stały się w dzisiejszych czasach bardzo popularną formą transportu. Jedziesz dokładnie kiedy tego chcesz, gdzie chcesz i nie wydajesz pieniędzy na dodatkowe środki transportu. Posiadamy klimatyzowane busy z wygodnymi fotelami. Zrobimy wszystko aby Twój przewóz osób z Gorzowa Wielkopolskiego do Niemiec minął szybko i przyjemnie.

Oferujemy codziennie niskie ceny na busy z Gorzowa jadące w stronę Niemiec ze względu na dużą liczbę podróżujących z nami Klientów. Układamy również dzięki temu krótkie trasy. Twoja podróż busem z nami minie szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo zapewnią Ci nasze wypasione i w pełni sprawne technicznie busy oraz kierowcy, którzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Nasza infolinia czynna jest do późnych godzin wieczornych. Zadzwoń już teraz i ustal szczegóły wybranej przez Ciebie usługi. Busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski? Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem w najlepszych cenach na rynku

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

bus2.jpg

Busy z Gorzowa Wielkopolskiego do Niemiec - w tym busy do Brunszwik

Brunszwik mimo licznych zniszczeń jakie dokonały się w mieście podczas II WŚ zachowało wiele cennych obiektów. Brunszwik jest miastem, które nasze busy obsługują każdego dnia. Busy z Gorzowa Wielkopolskiego do Brunszkwiku wyruszają z Polski z samego rana. W zależności od wariantu trasy może to być między 2, a 7 rano. W przeciwną stronę nasze busy również wykonują swoje kursy codziennie. Najchętniej odwiedzanymi przez turystów atrakcjami (rónież przez turystów z Gorzowa są: plac Zamkowy, Lew brunszwicki czy katedra pw. Świętych Błażeja, Jana Chrzciciela i Tomasza Becketta. Ta ostatnia budowla wykonana zostałą w stylu romańskimi pochodzi z XII wieku. Obiekt uległ znacznej rozbudowie w XV wieku. W skład placu zamkowego wchodzi m.in: Zamek Dankwarderode – historyczna rezydencja Henryka Lwa. Podobnie jak poprzednia budowla, i ta zostałą zbudowana w stylu romańskim. Chcesz zobaczyć Brunszwik? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty na busy z Gorzowa Wielkopolskiego do Niemiec.

Cennik? Nie w naszej firmie. Cena przejazdu jest wypadową odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Międzynarodowe przewozy z Grodziska Wielkopolskiego jakimi zajmuje się nasza firma wykonywane są z najwyższą starannością. Przewozami do Niemiec zarabiamy na życie - co sprawia, iż do tematu podchodzimy na prawdę serio! Zapewniamy, iż posiadamy najlepsze ceny na rynku. Nie wierzysz ? Zadzwoń ndo nas i ustal cenę z naszym konsultantem.