Busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski

Posiadamy najlepszą ofertę na tani przewóz osób i busy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego. Prowadzimy tanie przewozy busem w ramach usługi door to door, dzięki czemu każdorazowo kursy obywają się bez wymuszonych przesiadek. Oferujemy transport od drzwi do drzwi, w związku z czym zabierzemy Cię ze wskazanego gorzowskiego adresu pod drugi niemiecki adres (lub w przeciwną stronę). Posiadamy klimatyzowane busy z wygodnymi fotelami, dzięki czemu Twój przewóz minie szybko i przyjemnie. Codziennie docieramy do centralnych Niemiec, a na północ i południe tego kraju jeździmy w każdy poniedziałek i piątek -> REZERWACJE ZADZWOŃ +48 600-629-301

Jesteśmy jedną z pierwszy firm która wprowadziła przewozy "door to door", dzięki czemu znacząco wpłyneliśmy na upowszechnienie tej formy transportu. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, dzięki czemu pojadą Państwo gdzie i kiedy chcą. Posiadamy klimatyzowane busy z wygodnymi fotelami, dzięki czemu Twój przejazd minie szybko i przyjemnie. Oferujemy codziennie niskie ceny, co z pewnością doceni każda osoba wykonująca pracę za granicami naszego kraju. Duża liczba pasażerów pozwala nam układać krótkie trasy, dzięki czemu podróż z nami trwa znaczniej mniej godzin niż w konkurencyjnych firmach. Posioadamy wypasione busy które zapewnią Ci bezpieczeństwo, co jeszcze baredziej uatrakcyjnia naszą ofertę. Postaw na TOMY-ZŁOTÓW i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem wybierając naszą ofertę na busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski.

WYJAZDY DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


TRANSPORT POWROTNY DO GORZOWA: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

ZADZWON_48_600-629-301_CfgjZtI.max-800x600.png


PRZEWÓZ OSÓB GORZÓW WLKP- NIEMCY

Busy do Niemiec z Gorzowa Wlkp codziennie rano wyruszają w trasę, dzięki czemu częstom w tym samym dniu jest się na finiszu podróży. Wykonujemy bezpieczne przejazdy dla naszych pasażerów i ich pakunków. Umożliwiamy w ramach zakupionego biletu przewóz trzech sztuk bagażu: dwie walizki oraz bagaż podręczny. Wysokie limity bagażowe jakie oferujemy pozwolą zabrać wiele rzeczy, dzięki czemu zmieści się dodatko garnitur, sukienka czy suszarka do włosów. Nasze pojazdy starannie czyścimy przed wyjazdem z Polski, dzięki czemu są sterylne i czyste i tym samym gotowe na odbiór pasażerów.

Wykonujemy również transport przesyłek i przewóz pracowników, dzięki czemu z naszych usług korzystają różne podmioty prawne. Istniejemy na rynku od ponad dwóch dekad (sic!), dzięki czemu z czystym sumieniem można nazwać nas doświadczonym przewoźnikiem. Zdobyte codzienną pracą doświadczenie przekuwamy w złoto oferując naszym klientom każdego dnia bezproblemy transport do Niemiec. Z nami możesz przedostać się do dowolnie wskazanego przez siebie landu, dzięki czemu możesz z nami zwiedzić je wszystkie korzystajac z naszej oferty na busy Gorzów - Niemcy. Nie ryzykuj im nie wierz w zapewnienia bez pokrycia firm "krzak", gdyż tylko doświadczona firma może zagwarantować bezpieczeństwo. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę wybierając przejazdy w TOMY-ZŁOTÓW.

Cennik oraz informacje turystyczne

Cennik w naszej firmie ma znaczenie drugoplanowe, gdyż cena przejazdu jest wypadową odległości pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Międzynarodowe przewozy jakimi zajmuje się nasza firma wykonywane są z najwyższą starannością. Przewozami zarabiamy na życie - co sprawia, iż do tematu podchodzimy na prawdę serio! Zapewniamy, iż posiadamy najlepsze ceny na rynku, dzięki którym domowe budżety się wciąż spinają. Zachęcamy so składania zamówień od rana do wieczora, gdyż nasza infolinia dostępna jest codziennie przez kilkanaście godzin.

Niemcy

Jednym z niemieckich miast do jakiego docieramy jest Brunszwik. Miasto mimo licznych zniszczeń jakie dokonały się w mieście podczas II WŚ zachowało wiele cennych obiektów. Nasze pojazdy wypuszczamy w trasę z samegho rana, a w zależności od wariantu trasy może to być między 2, a 7 rano. W przeciwną stronę również jeździmy codziennie, dzięki czemu można zaplanować z nami całą podróż. Najchętniej odwiedzanymi przez turystów atrakcjami są: Plac Zamkowy oraz katedra pw. Świętych Błażeja, Jana Chrzciciela i Tomasza Becketta. Ta ostatnia budowla wykonana zostałą w stylu romańskimi pochodzi z XII wieku. Obiekt uległ znacznej rozbudowie w XV wieku, a w skład placu zamkowego wchodzi m.in: Zamek Dankwarderode – historyczna rezydencja Henryka Lwa. Jeśli chcesz zobaczyć te obiekty, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na busy do Niemiec Gorzów.