Strzelce Krajeńskie - Niemcy

Szukałeś w wyszukiwarce oferty przewóz osób do Niemiec? Oferty na busy ze Strzelec Krajeńskich do Niemiec? Jeśli tak to TOMY-ZLOTÓW ma ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Strzelce Krajeńskie są miastem które nasze busy odwiedzają każdego dnia. Stąd jeździmy m.in. do Niemiec. Całe terytorium Niemiec obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi.Co nas wyróżnia? W naszej firmie najważniejszy i najdroższy jest Klient. To dzięki Państwu istnieje nasza firma, dlategpo z pełną powagą podchodzimy każdego dnia do Państwa bezpieczeństwa podczas przewozu busem ze Słubic do Niemie i nie tylko. Codziennie w trase ruszają w pełni sprawne busy z odpowiednio wyszkolonymi kierowcami.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy ze Strzelec Krajeńskich do Niemiec - wszystko co chciałbyś wiedzieć o usłudze

Przewóz osób z adresu na adres w najlepszych cenach na rynku ze Strzelec Krajeńskich do Niemiec organizowany jest przez naszą firmę od ponad 20 lat. Zjeździmy w systemie „door to door”. Dzięki usłudze „door to door” zyskują Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo wydawać na dodatkowe środki transportu, a podróż ze Strzelec Krajeńskich na Zachód odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwo adresami. W tym czasie zaufało nam tysiące klientów – wielu z nich to nasi stali Klienci. Usługa jaką oferujemy zadowoli każdego. Miejsce w naszym busie można zamówić kontaktując się z naszą infolinią na podany numer telefonu. Dzień przed Państwa podróżą zadzwonimy aby potwierdzić Państwa przejazd. W dniu wyjazdu kierowca jednego z naszych busów zadzwoni do Państwa informując o przybliżonej godzinie Państwa wyjazdu. Przewóz ze Strzelec Krajeńskich do Niemiec rozpoczyna się we wczesnych godzinach porannych. Codziennie oferujemy Państwu tani przewóz osób, sprawne i kompleksowo wyposażone busy, infolinię czynną od wczesnych godzin porannych do wieczora oraz zawsze wypoczętych kierowców. Busy do Niemiec Strzelce Krajeńskie? Wybierz firmę TOMY-ZŁOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

STRZELCE.webp

Busy do Münster

Münster jest miastem o wybitnych walorach turystycznych o czym świadczą twarde dowodu. Do Münster doistaniesz się w łatwy sposób z Polski, gdyż nasze bvusy codziennie docierają do tego miasta, m.in. ze Strzelec Krajeńskich. Co roku do miasta dociera około pięciu milionów turystów, co jest najlepszym wynikiem, ze wszystkich miast landu Westfalia. W rekordowym 2004 roku w mieście nocowało ponad 500 tysięcy turystów. Co dzięsiąty z nich pochodził z kraju innego niż Niemcy. Dzięki nam do Münster w tym rekordowym roku dotarło naszymi busami wielu Polaków, w tytm mieszkańców Strzelec Krajeńskich. Mnóstwo turystów dociera tu w okresie bożonarodzeniowym. w Münster organizowane są w tym czasie liczne jarmarki. W mieście pracuje mało Polakó - w związku ze słabym uprzemysłowieniem. Wielu Polaków dociera tu naszymi busami w celach turystycznych. Miasto ma bardzo dobrze roxzwiniętą bazę hbotelową oraz zaplecze gastronomiczne.