Drezdenko - tanie busy do Niemiec

Interesuje Cię oferta na przewóz osób do Niemiec? Szukasz oferty na busy z Drezdenka do Niemiec? Jeśli odpowiedziałeś „tak”, to my TOMY-ZLOTÓW mamy ofertę skierowaną jest właśnie do Ciebie. Drezdenko jest jednym z wielu miast woj. lubuskiego jakie obsługuje nasza firma. Nasze busy wykonują przewóz osób jeżdżąc „od drzwi do drzwi”. Każdy Klient wskazuje nam dwa adresy pomiędzy którymi odbywa się jego podróż (system „door to door”). Do centralnych Niemiec jeździmy codziennie, a całe terytorium naszego zachodniego sąsiada obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Przewóz osób z Drezdenka do Niemiec to zajęcie którym paramy się od ponad dwudziestu lat. W tym okresie stale podnosiliśmy jakość naszych usług dzięki czemu zdobyliśmy wielu stałych i zadowolonych Klientów. Obsługując miasto Drezdenko przewożąc ludzi do Niemiec lub przewożąc ich do miasta korzystamy z naszych bezpiecznych i w pełni kompleksowych busów. Prowadzą je nasi doświadczeni kierowcy. Posiadają oni komplet dokumentów uprawniających ich do prowadzenia ośmioosobowych busów.

Przed każdym wyjazdem z Drezdenka do Niemiec lub w przeciwną stronę mają odpowiedni czas na regeneracje sił. Drezdenko obsługują tylko i wyłącznie sprawne busy. Posiadają one wygodne fotele które pozwolą zaznać Ci snu w czasie podróży. Nie chcesz spać? Skorzystaj z oferowanego przez nas wi-fi lub po prostu zobacz film na profesjonalnym sprzęcie DVD. Zadzwoń do nas właśnie teraz i zamów swój przejazd. Nasza infolinia czynna jest od 8 do późnych godzin wieczornych. Busy do Niemiec Drezdenko? Postaw na firmę TOMY-ZŁOTÓW!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

BUSY-NIEMCY.jpg

Busy do Halle (Saale)

W naszej ofercie znajdą Państwo również najlepszą ofertę na busy do Halle. Saale (tak oryginalnie nazywa się to miasto) jest miastem położonym w centralnych Niemczech do którego nasze busy docierają codziennie. Jest to miasto na prawach powiatu, które mieści się w landzie Saksonia. Miasto jest perełką turystyczną. Swoją historią miasto sięga XIII wieku, a konkretniej roku 1281. Wśród zabytków na uwagę zasługują: zamek Giebichenstein z XII–XVI wieku, zamek Moritzburg z XVI wieku czy katedra z XIV wieku (Dom zu Halle). Wielu jeżdżacych z nami Polaków swoje zatrudnienie znajduje w takich firmach jak: Stadtwerke Halle, gazeta Mitteldeutsche Zeitung , firma budowlana - Günter Papenburg AG czy w walter services. Skorzystaj z naszej oferty na przewozy do Halle już dziś!

Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie oferty na przewozy z Drezdenja do Niemiec, to koniecznie skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi mili konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji odnośnie warunków oferty. Nasza infolinia czynna jest codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Co nas wyróżnia? Działamy na rynku od ponad 20 lat stale zwiększając bazę naszych stałych Klientów. W tym okresie najważniejsze dla nas było bezpieczeństwo naszych Klientów. Od zawsze dbaliśmy o wysoką kulturę jazdy naszych kierowców busów oraz zapenialiśmy im odpowiednią porzerwę na wypoczynek pomiędzy kolejnymi kursami.