Przewóz osób Świebodzin

Najlepsze przewozy i busy ze Świebodzina do Niemiec dostępne na naszej stronie. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada.
Rezerwacja w naszej firmie jest bardzo prosta. Aby zamówić przewóz ze Świebodzina do Niemiec należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić szczegóły przejazdy z pracownikiem naszej infolinii. Nasi konsultanci pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych.
Wyjazdy z Polski rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych. Powroty uzależnione są od wielu czynników (wyjazdy z Niemiec 19 – 24 czasem później). Transport odbywa się naszymi komfortowymi busami. Wszystkie nasze busy posiadają wygodne fotele, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Busy do Niemiec Świebodzin? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy ze Świebodzina do Niemiec to nie wszystko – miasto przyciąga również zagranicznych turystów

Do Świebodzina docierają liczny turyści. Wielu z nich dociera do miasta naszymi niezawodnymi busami. W mieście można spotkać turystów z takich krajów jak Szwajcaria, Dania, Luksemburg, Holandia, Belgia czy też z Niemiec. Znajdują się tu takie zabytki jak zespół urbanistyczno – krajobrazowy, późnogotycki kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła czy zamek joannitów z XVI wieku, w którym obecnie znajduje się szpital. Miasto otaczają również liczne lasy w których znajdują się jesienią nieprzebrane ilości grzybów. Zapraszamy do miasta!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg