Kostrzyn nad Odrą - tanie busy do Niemiec

Szukasz w wyszukiwarce oferty na przewóz osób do Niemiec? Najlepszej oferty na busy z Kostrzyna nad Odrą do Niemiec? Jeśli właśnie tego szukałeś, to firma TOMY-ZLOTÓW posiada ofertę dla Ciebie! Przez Kostrzyn nad Odrą nasze busy przejeżdżają codziennie. Każdego dnia obsługujemy naszych Klientów oferując im przewóz osób w systemie „door to door”. Usługa przewozu od drzwi do drzwi, to podróż pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami (np. jeden polski, a drugi niemiecki). Centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie, w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Oczywiście jeździmy w obie strony. ZADZWOŃ +48 600-629-301

Kostrzyn nad Odrą to miasto wielu naszych stałych Klientów. Czemu stale wybierają naszą firmę korzystając z usługi na przewóz osób z Kostrzyna nad Odrą do Niemiec? To proste! Dbamy o naszych Klientów i dajemy im poczucie bezpieczeństwo. Kursy w naszej firmie odbywają się codziennie. Zamówienie busa w naszej firmie jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię i ustalić szczegółu swojego wyjazdu z Kostrzyna nad Odrą na Zachód. Pracujemy od rana do późnych godzin wieczornych.

Bezpieczeństwo w trakcie przejazdu do Niemiec lub w przeciwną stronę - do Kostrzyna, zapewniają nasze wypasione busy i doświadczeni kierowcy. Wygodne fotele pozwolą Państwu zaznać komfortowego wypoczynku, a nawet snu. Nasze busy są ozonowane przed każdym wyjazdem z Polski, co pozwala nam na pozbycie się większości wirusów i bakterii. Busy do Niemiec Kostrzyn nad Odrą? Pojedź razem z TOMY-ZŁOTÓW.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

KOSTRZYN.webp

Busy do Kiloni (niem. Kiel)

W każdy poniedziałek i piątek nasza firma oferuje tanie i komfortowe busy do Kiloni z Kostrzyna nad Odrą. Kilonia leży w landzie Schleswig-Holstein. Kilonia leży nad Zatoką Kilońską i jest jednym z większych portów Bałtyku oraz jednym z większych w Niemczech. Pod Kilonią znajduje się wejście do Kanału Kilońskiego który łączy mMorze Bałtyckie z Morzem Północnym. Do Kiloni dociera naszymi busami wielu Polskich studentów, którzy studiują na znanym i renomowanym Uniwersytecie Chrystiana Albrechta, któy swoja działalność rozpoczął w XVII wieku. W Kiloni wielu naszych rodaków znajduje rónież swoje zatrudnienie w dokach czy na kytrach rybackich. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej do Kiloni i ciesz się niskimi cenami każdego dnia.

Przewozy osobowe jakie oferujemy odbywają się naszymi sprawnymi busami marki Renault Traffic. Z Polski na Zachód Europy wyruszamy codziennie, ale nie we wszystkich kierunkach. Naszą flotę tworzą pojazdy diagnozowane w naszym prywatnym warsztacie - przez co jesteśmy pewni, iż zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Prowadzą je doświadczeni kierowcy - zawsze wyspamni przed nową trasą. Nasze busy ozonujemy - usuwamy w ten sposób 99% wirusów i bakterii. Podczas podróży możesz uciąć sobie drzemkę w wygodnych fotelach lub obejrzeć ciekawy film na sprzęcie audiowizualnym dostępnym w każdym z naszych busów.