Sulęcin - przewóz osób do Niemiec

Komfortowe przewozy i busy z Sulęcina do Niemiec dostępne na naszej stronie www.tomy-zlotow.pl w najlepszej cenie na rynku. Codziennie oferujemy tani przewóz osób w systemie „door to door” do centralnych Niemiec, a podróż „od drzwi do drzwi” to najwygodniejsza forma międzynarodowych przejazdów. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. TOMY-ZŁOTÓW od wielu lat oferuje przewozy do wielu krajów UE. Poza Niemcami obsługujemy: Danię, Szwajcarię czy Luksemburg i nie tylko. ZADZWOŃ +48 600-629-301
Rezerwacja w naszej firmie to bułka z masłem. Aby dokonać rezerwacji na przewozy z Sulęcina do Niemiec prosimy o kontakt na podany nr telefonu. Podczas rozmowy z naszym konsultantem ustalą Państwo szczegóły swojego przyjazdu. Nasi pracownicy są mili i pracują codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. Po rozmowie wyślą Państwo SMS-a z takimi danymi jak: imię i nazwisko, datę wyjazdu oraz adres początkowy i końcowy podróży.
Wyjazdy z Sulęcina rozpoczynają się w Polsce od wczesnych godzin porannych (2-6 rano). Godzina powrotu uzależniona jest od wariantu trasy, adresu z którego Państwo wyruszają i innych czynników. Wyjazdy z Niemiec odbywają się w godzinach 19 – 24, a czasem nawet później. Przewozy zawsze odbywają się naszymi wypasionymi busami. Każdy z naszych busów posiada wygodne fotele, sprawną klimatyzację, sprzęt DVD, a za ich kierownicami zasiadają wypoczęci i doświadczeni kierowcy. Każdorazowo wyjeżdżając z Polski nasze busy są ozonowane. Jest to proces pozwalający nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Niemiec Sulęcin? Skorzystaj z najlepszej oferty na przewozy do Niemiec dostępnej na naszej stronie!

REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)

BUSY-NIEMCY.jpg

Busy z Sulęcina do Niemiec to nie wszystko – do miasta ściągają zagraniczni turyści

Powiat sulęciński należy do woj. lubuskiego. Miasto jak i województwo przyciąga wielu turystów którzy pochodzą z takich krajów jak: Niemcy i inne kraje sąsiadujące z naszym zachodnim sąsiadem. Niemcy często przyjeżdżają tu również na zakupy. Targowiska, stragany i bazarki oblegane są przez Niemców. Bardzo często docierają wybierając przewóz osób jaki oferuje nasza firma. Oczywiście podróżują busami o tym samym standardzie. Miasto swoje początki ma w XIII wieku, dzięki czemu znajdują się tu zabytki w oszałamiającej ilości. Zapraszamy do Sulęcina – naprawdę warto.