Słubice

Przewóz osób do Niemiec? Tanie busy ze Słubic do Niemiec? Jeśli tego szukałeś w wyszukiwarce to oferta TOMY-ZLOTÓW skierowane jest właśnie do Ciebie. Słubice to miasto systematycznie odwiedzane przez kierowców naszych busów. Posiadamy tu wielu stałych Klientów. Ze Słubic jeździmy m.in do Niemiec i Holandii. W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec, a centralne regiony Niemiec obsługujemy codziennie. Więcej informacji w zakładce obszar obsługi. Wykonujemy przejazdy w obie strony. Z nami możesz przewieźć sześćdziesiąt kilogramów bagażu w dwóch walizkach! Już nie musisz myśleć czy dodatkowa koszula lub sukienka się zmieści w bagażu. Możesz go zabrać ze sobą wskazana liczbę kilogramów - co w zupełności powinno wystarczyć. Przewożone rzeczy powinny być umieszczone w dwóch walizkach. Dodatkowo możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny, który powinien być umiejscowiony na kolanach lub pod siedzeniem.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Busy ze Słubic do Niemiec - rezerwacja, cennik

Przewóz osób z adresu pod adres na trasie Słubice - Niemcy to zadanie które warto powierzyć profesjonalnej i doświadczonej firmy. My przewozimy naszych Klientów niezawodnymi i sprawnymi busami już od ponad dwudziestu lat. Codziennie odbieramy Państwa telefony i tym samym zamówienia na przejazdy do Niemiec od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Wyjazdy ze Słubic do Niemiec odbywają się we wczesnych godzinach porannych. Jadąc z nami wybierają Państwo usługę „od drzwi do drzwi”. W ramach usługi „door to door” jadą Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Przed wyjazdem ze Słubic nasze busy są ozonowane co pozwala nam usunąć 99% bakterii i wirusów. Mila obsługa telefoniczna, sprawne busy i zawsze wypoczęci kierowcy to tylko niektóre z naszych atutów. Sprawdź co mamy jeszcze dla Ciebie do zaoferowania. Busy do Niemiec Słubice? TOMY-ZLOTÓW Ci pomoże!

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC CENTRALNYCH:
poniedziałek – niedziela (codziennie rano)
w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorne


WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH:
poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY Z NIEMIEC: poniedziałek – niedziela (od godziny 20)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

slubice.jpg

Busy ze Słubic do Bielefeld

Bielefield jest miastem niemieckim na prawach powiatu do którego docierają codziennie nasze busy jadące ze Słubic. Bielefield położone jest w w północno-wschodniej części Niemiec w landzie Nadrenia Północna-Westfalia, w rejencji Detmold. Do Bielefeld dociera wielu turystó z Polski, w tym ze Słubic. Główną atrakcją turystyczną miasta są niesamowite zabytki jakie się tu znajdują. Na nas niesamowite wrażenie zrobił zamek Sparrenburg w Bielefeld. W zeszłym roku przywieźliśmy tu całą grupę ze Słubic, która zapełniła całego naszego busa. Zamek został zbudowany w latach 1240-1250. Jego budowlę nakazał hrabia Ludwik. Pozytywne wrażenie wywarł na nas także Kościół NMP na Nowym Mieście - jest to zdecydowanie to najważniejszy zabytek sztuki i architektury w Bielefeldzie. Jak większość kościołów gotyckich został on zbudowany na planie Krzyża. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta Słubice i nie tylko do odwiedzenia Bielefeld. Jadąc do Niemiec wynierzcie nasze busy i naszą firmę przewozową.