Poznań

Komfortowe przewozy i tanie busy z Poznania do Szwajcarii w najlepszej korelacji jakość – cena są dostępne na naszej stronie. Busy na trasie Polska - Szwajcaria oraz w przeciwną stronę wyjeżdżają w naszej firmie w każdy poniedziałek i piątek. Podróż odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez Klienta adresami. Jeden do adres w Poznaniu, a drugi np. we Szwajcarii. System ten nazywa się „door to door”. Usługa „od drzwi do drzwi” skraca czas przejazdu. Czas przejazdu skraca również nasza dobra logistyka. Dobra logistyka możliwa jest dzięki dużej bazie Klientów którą posiadamy.

ZADZWOŃ +48 600-629-301

Zarezerwuj busa do Szwajcarii - proste rezerwacje na tanie przewozy

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod numer telefonu widoczny powyżej. Z Poznania do Szwajcarii jeździmy w każdy poniedziałek i piątek. Przewozy organizowane przez naszą firmą są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu. Konsultanci naszej infolinii dostępni są codziennie od rana do późnych godzin wieczornych. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących informacji odnośnie oferowanych przez nas usług. Przewozy z Poznania do Szwajcarii odbywają się naszymi wypasionymi busami. Posiadają oni wygodne fotele w których możesz uciąć sobie drzemkę lub po prostu się przespać. Nie chcesz spać? Skorzystaj zatem z wi-fi który udostępni Ci nasz kierowca, bądź zobacz film na naszym sprzęcie DVD.

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

POZNAŃ.jpg


Busy z Poznania do Szwajcarii. Tanie przewozy „door to door”.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm? Oferujemy usługę „door to door”. Dzięki tej ofercie podróżują Państwo pomiędzy dwoma wskazanymi przez Państwa adresami. Poznań – tak jak i inne miasta obsługują nasze w pełni sprawne busy prowadzone przez doświadczonych kierowców. Rezerwacja w naszej firmie uproszczona jest do minimum, a nasi mili konsultanci infolinii od rana do późnych godzin wieczornych odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto również wspomnieć, iż ozonujemy nasze busy. Przed każdym, wyjazdem z Poznania do Szwajcarii poddajemy je ozonowaniu, co pozwala nam usunąć 99% wirusów i bakterii. Busy do Szwajcarii Poznań? Zamów swój przejazd właśnie teraz!


Usługi dodatkowe

Przewóz osób z Poznania do Szwajcarii to jedna z naszych wiodących usług, ale nie jedyna. Obsługujemy również agencje pośrednictwa pracy, które korzystają z naszych usług chcąc przewieźć swoich pracowników z Poznania do Szwajcarii lub w przeciwną stronę. Przewozimy również dokumenty oraz niewielkie paczki. Korzystając z tej usługi mogą Państwo być pewni, iż przesyłka w ekspresowym tempie dotrze we wskazaną destynację. Przewozy z Poznania do Szwajcarii w najlepszej cenie na naszej stronie!
Do Poznania dociera również wielu zagranicznych Klientów, w tym tych ze Szwajcarii. Co ich tu ściąga? Poznań słynie z przepięknej architektury której perełką jest kolorowy rynek. Poznań jest miastem które tętni życiem. To miasto nigdy nie zasypia. Istnieje tu szereg restauracji czy pubów które zachwycają oferowanymi w nich potrawami regionalnymi czy piwami kraftowymi.

Krótka historia Poznania

Miasto swoimi korzeniami sięga średniowieczną. Jego początki notowane są na X wieku. Poznań jako jedno z pierwszym miast należących do Polski piastowskiej zostało odnotowane w kronikach. Pierwszy wzmianka o mieście zostałą spisane w księdze Thietmara w roku 970 w formie episcopus Posnaniensis. Kolejna wzmianka o mieście zostałą spisana w kronice polskiej Galla Anonima. Kronika ta wg. ustaleń historyków została spisana w latach w latach 1112–1116. Etymolodzy przez wiele lat spierali się o pochodzenia nazwy miasta. Współcześni etymolodzy zgadzają się, że nazwa Poznań wywodzi się od staropolskiego imienia męskiego Poznan lub Poznamir. Co oczywiście świadczy o tym, że gród ten powstał jako gród Pozana lub Poznamira. Miasto do dziś zachwyca swoją architekturą. Najbardziej charakterystycznym punktem miasta jest jego rynek wraz z kolorowymi kamienicami. Przyjedź do Poznania naszymi busami i zakochaj się w tym mieście tak samo jak zrobiliśmy to my!