Wągrowiec

Najlepszy przewóz osób? Tanie przewozy i busy z Wągrowca do Szwajcarii? Firma TOMY-ZŁOTÓW posiada ofertę dla Ciebie. Od ponad dwudziestu lat prowadzimy przewóz osób z Wągrowca do Szwajcariii wielu innych krajów na zachód od naszej granicy . Wyjazdy i powroty ze Szwajcarii odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Wągrowiec jest oczywiścir stałym punktem na trasie naszych busów.
ZADZWOŃ +48 600-629-301

Podróżujący z nami otrzymują sprawne busy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Każdy wyjazd odbywa się na zasadach przewozu „door to door”. Podróż każdego Klienta odbywa się pomiędzy dwoma wskazanymi przez niego adresami. Jadąc „od drzwi do drzwi”oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze (brak przesiadek).

Rezerwacji można dokonać kontaktują się z naszą imnfolinią na wskazany nr telefonu. Nasi pracownicy przyjmą Państwa zlecenie na przejazd w wybranym przez Państwa terminie. To Państwo decydują o dacie wyjazdu – nam pozostaje wykonać usługę na jak najwyższym poziomie. Podczas prtzewozu do Szwajcarii mogą Państwo przespać się na naszych wygodnych fotelach. Do Państwa dyspozycji udostępniamy również sprzęt DVD. Busy do Szwajcarii Wągrowiec? Zamów swój przejazd w naszej firmie!

WYJAZDY Z POLSKI: poniedziałek i piątek (rano)


POWROTY ZE SZWAJCARII: z poniedziałku na wtorek oraz z piątku na sobotę (późnym wieczorem)


REZERWACJA:
ZADZWOŃ +48 600-629-301

WĄGROWIEC.jpg

Wągrowiec jest miastem powiatowym (gmina wiejska). Miasto leży na Pałukach w odległości 60 km od Poznania oraz 70 km od Bydgoszczy. Miasto leży na płaskich terenach usłanych licznymi jeziorami, które przyciągają nie tylko ptactwo, ale również licznych turystów. Miasto stanowi niecałe 2% powierzchni powiatu.