Nowy Tomyśl - Szwajcaria


Busy do Szwajcarii z Nowego Tomyśla


bus w TOMY


Szukasz oferty na tanie przewozy dzięki którym pojedziesz na wskazany adres z Nowego Tomyśla do Szwajcarii? BINGO! Transport na tej trasie wykonujemy od ponad 20 lat, oferując mieszkańcom przejazdy busem pod wskazany dom i drzwi. Nasze usługi to najlepsza dostępna na rynku korelacja jakości i ceny. Podróż z nami odbywa się zawsze komfortowymi pojazdami, które zabierają naszych klientów pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich adresami. Wyjazdy organizujemy rano, a powroty wieczorem. Trasę tą obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Przewóz osób i transport paczek na trasie Nowy Tomyśl - Szwajcaria codziennie zamówisz na naszej infolinii -> ZADZWOŃ +48 600-629-301

Miasto jest stałym punktem z którego odbieramy naszych klientów. Nasze pojazdy wiozą ich z miasta w godzinach poranny. Powroty do miasta odbywają się w godzinach wieczornych. Nasze pojazdy poddajemy systematycznej diagnostyce, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. W naszych wygodnych fotelach możesz zasnąć lub wygodnie się rozsiąść oglądając film na dostępnym w busach sprzęcie DVD. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z naszą infolinią na podany nr telefonu. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do wspólnej podróży do Szwajcarii z Nowego Tomyśla.

Miasto przyciąga swoimi walorami architektonicznymi wielu turystów z kontynentu. Docierają tu często oni naszymi pojazdami. W mieście znajdują się m.in. takie obiekty architektoniczne jak: kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ratusz z 1879 czy zabytkowy młyn z 1885 roku i budynek poczty z 1864.